Nolur akil verin :(

Hayır amacım size vicdan azabı çektirmek değil elbette.

Ama sevemeyeceğinizi bile bile şans vermişsiniz ve eminim umutlanmıştır bahsettiğiniz kişi.

"En azından reddetmedi,ümit var" diye düşünüyordur.

Vicdanınızı sızlatmak asla amacım değildi,sadece herkesin tahmin edebileceği bir şeyi söyledim.

Kusura bakmayın
:26:

Hmm anladim.. Kendisiyle görüstüm dün fazla sürmedi yarim saat konustuk sadece. Ordada da pek olumlu konusmadim ama hayir olmaz da demedim. Yani olmayacagini kendisi simdiden anlasin diye. Aksam yazdim, kalbini kirmadan gerekli aciklamayi yaptim, kendiside tahmin etmistim olmayacagini dedi. Hersey yolunda :))

Ilk başta hoslanmadiysan sonradan olacak birsey değil canım tanirsin sadece o kişiyi o kadar hoslanma ask ilk görüşte olur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Haklisin, dün anladim bende bunu. Bundan sonra hoslanmadigimi bile bile veya olmayacagini bile bile kimseyle evlilik amacla bulusmam..

Hmm anladim.. Kendisiyle görüstüm dün fazla sürmedi yarim saat konustuk sadece. Ordada da pek olumlu konusmadim ama hayir olmaz da demedim. Yani olmayacagini kendisi simdiden anlasin diye. Aksam yazdim, kalbini kirmadan gerekli aciklamayi yaptim, kendiside tahmin etmistim olmayacagini dedi. Hersey yolunda :))

Hakkınızda hayırlısı olsun :KK31:

Hadi burda sohbet edelim:))

Iyiyiz sukur
Siz:)

Slm kizlar… Acaba yanlis mi yaptim diye kafayi yemek üzereyim :KK43:
hemen konuya giriyorum. 3/4 sene önce umreye gitmistim. Benim orda takildigim arkadasim vardi ailesiyle ve kuzenleriyle gitmisti oda. Arkadasimin kuzeni orda benden hoslandigini cok belli ediyordu. Bende anlamamis gibi yapmistim. Hem mübarek yerde olacak sey degil. Neyse bu cocuk bana arada sirada imali imali yaziyordu umreden döndükten sonra bile, tabi ben hic orali olmuyodum, cünkü ciddiye almiyodum, belkide benden 1 yas kücük diye yada hoslanmadigim icin bilmiyorum… neyse bugün bana ciddi düsündügünü ve beni yakindan tanimak istedigini söyledi… yani baya ikna etmeye calisti. Ama cocuktan etkilenmedim, o zamanlar bile acaba olur mu demek aklimin ucundan bile gecmedi. Ama ön yargili olmamak icin cocguna bi sans verdim. Fazla umutlanma dedim ona, sadece tanimak icin sans verdim. Olacak diye bisey yok dedim… Cok karamsar bi insanim ve bu huyumdan nefret ediyorum... Ya cocugu sevemessem, hoslanamassam. Sonra ümit verip gitmisim gibi olcak… Ben insanlara kolay kolay baglanan biri degilim ve aksine o kisiden hoslanamassam agzinda kus tutsa nafile… napicam ben akila ihtiyacim var. Nolur yorumunuzu bekliyorum :KK43:

Bence uzaklaş çünkü konuştukça daha da çok vicdan azabı çekersin arkadaşın söylesin kuzenine güzelce. Aynı hatayı bende yaptım ister istemez karşı taraf umutlanıyor ve sonucu hiç iyi olmuyor hem üstünde bir yük gibi oluyor. Açıkca neden olamayacağını söyle kaçma.

eşimle ilk görüşmeya başladığımızda "oofff nolucak sanki evlenmicem mi" demiştim..

Bence uzaklaş çünkü konuştukça daha da çok vicdan azabı çekersin arkadaşın söylesin kuzenine güzelce. Aynı hatayı bende yaptım ister istemez karşı taraf umutlanıyor ve sonucu hiç iyi olmuyor hem üstünde bir yük gibi oluyor. Açıkca neden olamayacağını söyle kaçma.

Canim o konuyu kapattim ben. Acik acik konustum da. Olmiyacagini tatli dille anlattim hallettim… tskler :)

X