Nolur akil verin :(

Belki de ilk ilişkin olcağı için bu kadar önyargılı ve çekingensindir. :26:
Seninde dediğin gibi önce bi yüzyüze görüşün belki konuştukça ısınırsın :)
Çünkü nice konular var asla olmaz sevemem diyenler sonradan çook aşık olmuşlar zaten pat diye sevmek olmaz ki :KK31:
Sen zaten ümit bağlama demişsin o bunun bilincinde, olmazsa da hayırlısı deyip geçersiniz hakkına girmiş olmuyorsun.
Seni tebrik ederim bu dürüstlüğün için, çok kişiye denk geliyorum aklında başkası varken bi başkasına ümit veren. Asıl onlar hakka girmiş oluyor sen kalbini ferah tut hakkında hayırlısı olsun :KK34:

Ümit vermişsiniz,hakkına girmişsiniz umarım sonu hayırlı olur ne diyeyim... :KK25:

Ümit verip hakkina mi girdim. Bana daha dün acildi bu sahis :what: hadi diyelim 1/2 ay konusup yok ben vazgectim aradigim adam sen degilsin demis olsaydim bu dediginize sonuna kadar hak verirdim. Ne ona tamam teklifini kabul ediyorum dedim nede ona o tarz sinyal verdim. Amaciniz bana vicdan azabi cektirmekmi anlamadim..:rolleyes:

Belki de ilk ilişkin olcağı için bu kadar önyargılı ve çekingensindir. :26:
Seninde dediğin gibi önce bi yüzyüze görüşün belki konuştukça ısınırsın :)
Çünkü nice konular var asla olmaz sevemem diyenler sonradan çook aşık olmuşlar zaten pat diye sevmek olmaz ki :KK31:
Sen zaten ümit bağlama demişsin o bunun bilincinde, olmazsa da hayırlısı deyip geçersiniz hakkına girmiş olmuyorsun.
Seni tebrik ederim bu dürüstlüğün için, çok kişiye denk geliyorum aklında başkası varken bi başkasına ümit veren. Asıl onlar hakka girmiş oluyor sen kalbini ferah tut hakkında hayırlısı olsun :KK34:

Icime su serptin resmen yorumun icin tesekkür ederim 😊😊😊 Dönüsü olmayan sözler ederim diye korkuyorum. Olurda farkinda olmadan onun hosuna gidecek bisey derim diye korkuyorum. Ama söyledigini dikkate alacagim :):)

ben başka şeye takıldım adam umrede nasıl öyle şeyler düşünmüş yahu haramsın sonuçta öyle değil mi? konuyu okuduğumdan beridir kafama bu takıldı.

Slm kizlar… Acaba yanlis mi yaptim diye kafayi yemek üzereyim :KK43:
hemen konuya giriyorum. 3/4 sene önce umreye gitmistim. Benim orda takildigim arkadasim vardi ailesiyle ve kuzenleriyle gitmisti oda. Arkadasimin kuzeni orda benden hoslandigini cok belli ediyordu. Bende anlamamis gibi yapmistim. Hem mübarek yerde olacak sey degil. Neyse bu cocuk bana arada sirada imali imali yaziyordu umreden döndükten sonra bile, tabi ben hic orali olmuyodum, cünkü ciddiye almiyodum, belkide benden 1 yas kücük diye yada hoslanmadigim icin bilmiyorum… neyse bugün bana ciddi düsündügünü ve beni yakindan tanimak istedigini söyledi… yani baya ikna etmeye calisti. Ama cocuktan etkilenmedim, o zamanlar bile acaba olur mu demek aklimin ucundan bile gecmedi. Ama ön yargili olmamak icin cocguna bi sans verdim. Fazla umutlanma dedim ona, sadece tanimak icin sans verdim. Olacak diye bisey yok dedim… Cok karamsar bi insanim ve bu huyumdan nefret ediyorum... Ya cocugu sevemessem, hoslanamassam. Sonra ümit verip gitmisim gibi olcak… Ben insanlara kolay kolay baglanan biri degilim ve aksine o kisiden hoslanamassam agzinda kus tutsa nafile… napicam ben akila ihtiyacim var. Nolur yorumunuzu bekliyorum :KK43:

Hiç olmaz dediğin biri bile olsa zamanla bişeyler oluyor. Madem umutlanma deyip bir şans verdin dene. Ama üzerinde bunun yükünü hissedeceksen,kendine eziyet edeceksen başlama bence canımmm:KK16:

Ben nişanlımı ilk gördüğümde hayatta olmaz demiştim :)

Ekleme: Bu arada ben her zaman erkeğin çok aşık olması taraftarıyım zamanla sevip hoşlanan erkeklerde ilgi az oluyor ama bu sana çok aşık bu da güzel birşey bence :)

Son düzenleme:
ben başka şeye takıldım adam umrede nasıl öyle şeyler düşünmüş yahu haramsın sonuçta öyle değil mi? konuyu okuduğumdan beridir kafama bu takıldı.

Nfsine sahip çıkamamış işte :26:
Ama bu kısmı bence de düşündürücü

Allah affetsin onun yazdıklarından yola çıkarak yazıyorum kafama takıldı sanki orası ibadet yeri değil de tövbe normal gezinti yeri gibi arada sıra da bana yazıyordu umreden geldikten sonra da diyor yani orada da yazıyor. Allah'ın evinde hiç mi utanmadı derdi karı kız mıydı.
keşke umre olayını söylemeseydi de bir gezi de deseydi.

Aynen bende mübarek yerde olacak sey degil diyip orali olmamistim bile. Ama o zamandan beri aklim sende diyor. Nefis iste orda daha cok dürter adama :)

Allah affetsin onun yazdıklarından yola çıkarak yazıyorum kafama takıldı sanki orası ibadet yeri değil de tövbe normal gezinti yeri gibi arada sıra da bana yazıyordu umreden geldikten sonra da diyor yani orada da yazıyor. Allah'ın evinde hiç mi utanmadı derdi karı kız mıydı.
keşke umre olayını söylemeseydi de bir gezi de deseydi.

seytan daha cok ugrasir orda. Ben daha ne nefsine yenilen insanlar gördüm orda. Agizlrini yüzlerini dagitasim gelmisti de ben uymadim seytana :KK70:

Hiç olmaz dediğin biri bile olsa zamanla bişeyler oluyor. Madem umutlanma deyip bir şans verdin dene. Ama üzerinde bunun yükünü hissedeceksen,kendine eziyet edeceksen başlama bence canımmm:KK16:

Ben nişanlımı ilk gördüğümde hayatta olmaz demiştim :)

Ekleme: Bu arada ben her zaman erkeğin çok aşık olması taraftarıyım zamanla sevip hoşlanan erkeklerde ilgi az oluyor ama bu sana çok aşık bu da güzel birşey bence :)

Ya birde ikna etmesini nasil biliyor cocuk... Bana gözü kapali güvenirmis de. Efendime söylim, sen evlenilcek en dogru kisisin… Bende bir defaligina görüselim öyle karar verim. Ama yine söylüyorum umutlanma fazla sirf kirmamak icin dedim. Iyi yapmismiyim ☺

Ya birde ikna etmesini nasil biliyor cocuk... Bana gözü kapali güvenirmis de. Efendime söylim, sen evlenilcek en dogru kisisin… Bende bir defaligina görüselim öyle karar verim. Ama yine söylüyorum umutlanma fazla sirf kirmamak icin dedim. Iyi yapmismiyim ☺

Tabiki canım en doğrusunu yapmışsın:)
E öylesin tabi canım güzel kızsın da :21:

Tabiki canım en doğrusunu yapmışsın:)
E öylesin tabi canım güzel kızsın da :21:

Tsk ederim meryemcim :*
Yarin görüsüyoruz galiba.. Bana dua et. Ne dicem nasil davranacam hic bilmiyorum. Olumlu düsünürsem ne ala ama olumsuzsa nasil dicem olumsuz diye

umreye gıttın,oda ordaydı..
sana baktı..
bugun senınle cıddı olduğunu soyledı..
sen ona hemen umutlanma dedın..
sen herkese bağlanamıyorsun cunku.

çocukta turkce bılıyosa korkulcak bıse yok..

Bazı şeyler zorla olmaz, hoşlanmadıysanız hiç başlamayacaktınız. Ama bu defa başladım devam edeyim mantığı da yanlış. Bence karşınızdaki insanın vaktini daha fazla çalmayın.

Tsk ederim meryemcim :*
Yarin görüsüyoruz galiba.. Bana dua et. Ne dicem nasil davranacam hic bilmiyorum. Olumlu düsünürsem ne ala ama olumsuzsa nasil dicem olumsuz diye

Hayırlısı için bol bol dua etcem canım :* :KK12:
Sen zaten umutlanmaması gerektiğini söylediğin için bal gibi de olumsuz dicen olmazsa telefonda falan söylersin yani illa yüzüne söylemene gerek yok:KK34:

Merhaba
Eger hic olumlu bir hissiniz yoksa o kisiye dair, hareketleri hic sizi etkilemediyse (takdir etmediyseniz) ben de gorusmeyin derim. Ama az da olsa hosunuza giden bir taraf varsa o kisiyle ilgili isinabileceginizi dusunuyorsaniz o zaman elbette gorusmelisiniz, uygun kosullarda.
Bence en iyi cevabi size gonlunuz vicdaniniz zaten fisildayacaktir
Her halukarda hakkinizda hayirlisi olsun.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hayırlısı için bol bol dua etcem canım :* :KK12:
Sen zaten umutlanmaması gerektiğini söylediğin için bal gibi de olumsuz dicen olmazsa telefonda falan söylersin yani illa yüzüne söylemene gerek yok:KK34:

Haklisin canim. Düsüncelerimi söylemem lazim bi sonuca varmak icin

Merhaba
Eger hic olumlu bir hissiniz yoksa o kisiye dair, hareketleri hic sizi etkilemediyse (takdir etmediyseniz) ben de gorusmeyin derim. Ama az da olsa hosunuza giden bir taraf varsa o kisiyle ilgili isinabileceginizi dusunuyorsaniz o zaman elbette gorusmelisiniz, uygun kosullarda.
Bence en iyi cevabi size gonlunuz vicdaniniz zaten fisildayacaktir
Her halukarda hakkinizda hayirlisi olsun.

Dediginizi kesinlikle dikkate alacagim. Oturmasina kalkmasina mutlaka dikkat edecem :)

Oturmasina kalkmasina
Ailesine karsi olan davranislarina
Arkadaslariylanki olan hallerine
Konusmasina kelamina vs. Vs.
Tabi bu kadar yakindan gozlemleme imkaniniz var mi bilemiyorum.

Slm kizlar… Acaba yanlis mi yaptim diye kafayi yemek üzereyim :KK43:
hemen konuya giriyorum. 3/4 sene önce umreye gitmistim. Benim orda takildigim arkadasim vardi ailesiyle ve kuzenleriyle gitmisti oda. Arkadasimin kuzeni orda benden hoslandigini cok belli ediyordu. Bende anlamamis gibi yapmistim. Hem mübarek yerde olacak sey degil. Neyse bu cocuk bana arada sirada imali imali yaziyordu umreden döndükten sonra bile, tabi ben hic orali olmuyodum, cünkü ciddiye almiyodum, belkide benden 1 yas kücük diye yada hoslanmadigim icin bilmiyorum… neyse bugün bana ciddi düsündügünü ve beni yakindan tanimak istedigini söyledi… yani baya ikna etmeye calisti. Ama cocuktan etkilenmedim, o zamanlar bile acaba olur mu demek aklimin ucundan bile gecmedi. Ama ön yargili olmamak icin cocguna bi sans verdim. Fazla umutlanma dedim ona, sadece tanimak icin sans verdim. Olacak diye bisey yok dedim… Cok karamsar bi insanim ve bu huyumdan nefret ediyorum... Ya cocugu sevemessem, hoslanamassam. Sonra ümit verip gitmisim gibi olcak… Ben insanlara kolay kolay baglanan biri degilim ve aksine o kisiden hoslanamassam agzinda kus tutsa nafile… napicam ben akila ihtiyacim var. Nolur yorumunuzu bekliyorum :KK43:

Bence önce önyargılarını kenara bırak sevemem,ümit vermek falan.Buluşmaya git ama olur umuduyla.Karamsarlıgın gitsin diye yabancı hareketli şarkılar aç kendinle ilgilen falan geçer umarım.Hak konusuna gelirsek mesela suan bu konuyu herkesin hakkına girdin ama sonucta biz bilerek girdik değilmi sende o cocuga sans tanımıssın belki cok iyi birisi cıkar :) Soguk ve cok sıcak davranma tanımaya calıs olmazsada kusura bakma ben elimden geleni yaptım sende fazlasıyla yaptın ama ısınamadım bir türlü de gönlünü ferah tut :)

X