Saç Kesim Şekilleri nolur bakın pazara kadar vaktim var :(

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
nadideiris çok teşekkür ederim canım kısa saçıma hiç bişey ypamadılar çıt çıt aldım iki parça onunla yaptırdım birasdan resmimi eklicemm bakın bakalım nasıl olmuşummmm :KK70:

turplu su topiinde yazını görünce koşa koşa geldim buraya. hadii beklioz resimleri:eek:

çoookkk tşk edermmm :eek: ilerleyen saaatlere ve terlemem bağlı olarak diplerinin buklesi düzeldi biraz bell, olur gibi oldu ama pekte umursamadım şakkıdı yaaa ama elbisemmmm turkuas diil yeşill :1no2: neden fotoğrafta öle görünüo anlamadımmmm makyajım nasıl olmuuşşşşşş :1rolleyes: :lepi: sengözlerimebaksanab

yaa ben saçımın rengini değiştirmek istiyorum çıt çıt alıcam bi kaç güneee kaydirigubbakcemile ama bunlarda belli oluyo çok o yüzden şöle güsel bi kahveye boyatıyım diyorum ama krar veremedim nasıl bi kahve hellppppp :enbuyukkk:

cnm çok güzel olmuş ben çok beğendim ve hiç belli olmuo bu arada saçların rengi süperrr ne renk tam olarak acaba?

Biri çok beğendim rengi ne diyor.Diyeri değişdiricem başka renge boyuycam diyor.=))
Ah biz kızlar ne zman bırseylerden memnun kalıcaz=))
Sürekli değişiklik sürekli değişiklik =))
Doğamızda var süslülük =))

ahh canlarım ben onu okumamışım sanırsam :eek: bende seviyorum saçlarımın rengini ama çıtçıtlarda belli olur bide erkek arkadaşım böle doğal olmuyo doğal güzel bi kahveye boyat diyo o yüzden kararsız kaldımm kaydirigubbakcemile

süslü03 canım saçımın rengi alix in 7.43 ve 7.35 di sanırım emin diilim ikiside bakır karıştırdım boyadım normalde 7.43 e boyuyorum bulamadım o boyadan en yakını alıp boyadım yani aynı nerdeyse ikiside biri kumral bakır biri koyu sarı bakır açık renkti ama saçlarım yani kuaförde açtırdım siyahtan bakıra boyadık saçım açıldıkça bal köpüğü gibi bi renk oluyo üstüne boyuyorum bu renk oluyo hihoyyyt :lepi:

tek kelimeyle harika görünüyorsun canım çok güzel olmuşsun demekki iş kuaförde değil senin marifetli ellerindeymiş makjajın da bir harika olmuş bence herşeyinle çok güzel olmuşsun bence erkek arkadaşın nasıl saç istediğine bence çok takılma kendini nasıl güzel buluyorsan öyle yap bence saçında toka olduğunu ben anlamadım hiç yazıları okuyunca anladım çok güzel olmuş!

Son düzenleme:
tek kelimeyle harika görünüyorsun canım çok güzel olmuşsun demekki iş kuaförde değil senin marifetli ellerindeymiş makjajın da bir harika olmuş bence herşeyinle çok güzel olmuşsun bence erkek arkadaşın nasıl saç istediğine bence çok takılma kendini nasıl güzel buluyorsan öyle yap bence saçında toka olduğunu ben anlamadım hiç yazıları okuyunca anladım çok güzel olmuş!

çoookkk tşk ederimmm valla çok utandımmmm :eek: :eek: :eek: beenmenisede sevindim baya bi bana dert oolmuştu kısa saçlarım falan neyseki sağ sağlim atlattım o günüde :lepi:

X