Nolur yardım edin hayatımın kararını vericem

Hatcefeyza

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2016
10
4
Selamunaleykum... çok çaresiz durumdayım son çarem buraya derdimi açmak inşallah bana yardımcı olursunuz... birini sevdim kendisi benden 12 yaş büyük olduğu için ailem vermek istemedi ben de sevdiğimden ayrılmak istemedim çok kotu olaylar yaşandı ben okuldan bile alindim annem şiddetle karşı çıkti...eger onu seçersen bizi unut diyorlar sevdiğim gel kacalim herkes birşey söyler ama gece olunca sen yalnızlığınla başbaşa kalirsin annen seni affeder seni atamaz diyor lakin abim ruh hastası anneme eziyet ediyor ve babam da annemi aldatıyor ben onu bu dertleri ile yalnız bırakmak derdine dert katmak istemiyorum... sevdiğimden de ayrılmak istemiyorum çünkü başkası ile mutlu olamayacağımi biliyorum... tercih yapmam gerekiyor orta yolu bulmaya çalıştım ama orta yol yok lütfen yardım edin

Sakın sakın sakın kaçmak gibi bir hata yapma...sakınnn...hiç bir erkek annenden değerli değil...kendi değerini asla düşürme...kaçıp annenin başını öne eğme,kaçıp pişman olan konuları hiç okumadın mı burda

Sakın kacma kardesim
Burda kacarak evlenen kizlarin dertlerini hic okumadin galiba
Kacarak evlenen gelini cok eziyo erkek tarafi başta kocalari

kendi ailesini silip gelenin bize ne hayri olur diye gorüyolar
Anneni üzme bak sıkıntılari varmis kadinin
Annen istemiyosa vardir bi bildigi
Ask bi yere kadar suruyo evlenince hersey degisiyo

Sakın sakın sakın nasibinde o adam varsa seni döner dolaşır bulur. Ama annen asla bulunamaz. Hadi üzüntüyle allah korusun bişey olsa annene 50 defa affettim dese neye yarar,ki kaçsan o kadıncağızın ömründen ömür giderde affettim desede unutamaz...

Selamunaleykum... çok çaresiz durumdayım son çarem buraya derdimi açmak inşallah bana yardımcı olursunuz... birini sevdim kendisi benden 12 yaş büyük olduğu için ailem vermek istemedi ben de sevdiğimden ayrılmak istemedim çok kotu olaylar yaşandı ben okuldan bile alindim annem şiddetle karşı çıkti...eger onu seçersen bizi unut diyorlar sevdiğim gel kacalim herkes birşey söyler ama gece olunca sen yalnızlığınla başbaşa kalirsin annen seni affeder seni atamaz diyor lakin abim ruh hastası anneme eziyet ediyor ve babam da annemi aldatıyor ben onu bu dertleri ile yalnız bırakmak derdine dert katmak istemiyorum... sevdiğimden de ayrılmak istemiyorum çünkü başkası ile mutlu olamayacağımi biliyorum... tercih yapmam gerekiyor orta yolu bulmaya çalıştım ama orta yol yok lütfen yardım edin
Sakın kaçma. Pişman olma sonradan. Aklını başına topla. Koca bulunur ana bulunmaz.

Ailene sırt dönme bak okuyorsun burada kızların başına bir şey geldi mi hepimiz ''Ailen arkanda değil mi?'' diye soruyoruz. Sen kaçıp aileni ezme asla. Sonra arkanda kim duracak.

Seven adam telli duvaklı almasını da ikna etmesini de bilir. BİLMELİ.

Güzelim 17 yaşında yazıyor profilinde.

Kesinlikle kaçma. Önce okuluna dön. Daha çok gençsin , şu an evlilik yerine okulunu düşünmelisin. İkinci olarak , lise çağındaki kıza kaçalım diyen 30 yaşında bir adam bana hiç iyi biriymiş gibi gelmedi. Gerçekten düzgün bir insan olsaydı , aileni razı etmek için ısrar ederdi. Sana böyle bir kötülüğü layık gören birinsanı sevmemelisin bence.

Yaşın çok genç dediğim gibi. Bu yaşta başka kimseyi sevemem sanıyorsun ama önüne kimler kimler çıkıyor. Hiç öyle düşünme yani.

not: ne gece yalnız yatması allasen, gece yatarken üniversite sınavını düşünüyor olman gerekmiyor mu senin???

ailen iyidir kötüdür bilemicem ama yaşın 17 yazıyor doğruysa ailen sonuna kadar haklı
nerdeyse 30 yaşındaki eşşek kadar adamın 17 yaşındaki kız çocuğuyla ne işi olabilir

+1
Liseli kıza kaçalım diyen 30luk bir adam nerden tutsam elimde kalır7

Lise kapısında gezinen yaşlı başlı bir herif iğrenç

Son düzenleme:
X