Nolur yardim edin

olurolur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2014
220
43
Kizlar iki gun once yaptirdigim kan testi degerim 49.28 bugun yaptirdigim 53.07 yorumlar misiniz bana? Cok az artmis iki gun icinde

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar bi suru kisi okumus cvp verebilecek kimse yok mu

Doktor ne dedi buduruma¿

Cnm doktor once saglikli bi gebelik degil dedi.. Sonra da belki makina bozuktur dedi..sen degerlere kafa takma dedi gonderdi.. İki hafta sonra gel dedi.. Kafam allak bullak oldu.

Doktor ne dedi buduruma¿

Cnm doktor once saglikli bi gebelik degil dedi.. Sonra da belki makina bozuktur dedi..sen degerlere kafa takma dedi gonderdi.. İki hafta sonra gel dedi.. Kafam allak bullak oldu.

Hemen kötü düşünme canım bi git gel bakalım düzelir bişin olmadığı ortaya çıkar inş.Bazı gebelerde olabilir sanıyorum vücut kendini hazırlıyor nede olsa.,.

Hemen kötü düşünme canım bi git gel bakalım düzelir bişin olmadığı ortaya çıkar inş.Bazı gebelerde olabilir sanıyorum vücut kendini hazırlıyor nede olsa.,.

Sagol cnm bakalim Allah hayirlisini versin

Sıkıntı yapma canım kendine allahın izniyle birşey yoktur

Bence hemen başka bi Dr a git canım çünkü değerin bu kadar az yükselmesi dış gebelik belirtisi ve ilerlemeden iğne ile hemen sonlandırıliyor ben de yaşadım ama 2 haftaya kadar kanaman olursa yumurtalık ya da rahim zarar görebilir

Cnm benzer bi durum bbendede var ptesi degerim 18,8 di bugün 25,5 cikti. Drum gebelik testi yapip takibe devam edicez dedi yukselip yukselmedigine bakicaz dedi. Dis gebelikten ziyade boyle durumlarda kimyasal gebelik oma ihtimali daha yüksek oluyo. Dr unu dinle derim. Adet olmdigin surece sikinti yok. Ins bi dahaki testin yuksek cikar. Benim drum 4 gun sonra tekrar kan tahlili istedi bence sende yaptir yada baska dr a git

Ben geçirdim canm aralıkta ameliyat oldum. Benimde bir gün değerim 189 ken 2 gün sonra 250 lerde falandi Dr ektopik yani dış gebelik hemen sonlandırılması lazım yoksa ilerler ve içeride patlar dedi. Umarım seninki öyle olmaz çok zor bir dönemdi. .:KK43:

Ben geçirdim canm aralıkta ameliyat oldum. Benimde bir gün değerim 189 ken 2 gün sonra 250 lerde falandi Dr ektopik yani dış gebelik hemen sonlandırılması lazım yoksa ilerler ve içeride patlar dedi. Umarım seninki öyle olmaz çok zor bir dönemdi. .:KK43:

Dr dis gebelik tanisini ultrasonda mi koydu

Ultrason ve bhcg takibi ile koydu canm ultrason da kese tam olarak gözükmedi değerlerde düşük çıkınca dış gebelik dedi

X