Nolur yardım edinnn :'(

Maddi yonden destek verememekle vermemek ayri. Benim esimin ailesi istedigim her seyi yaptilar borca girerek bile.. Ailene her zaman guven ve kararlarini dible bence.. Yoksa cok vurursun basini duvarlara.. Yasin kucuk. Daha goremedigin syler vardr ... Yine de hakkida hayrlisi olsn. Mutsuz olmani istemem

Veremiyorlar. Kalabalık bi aile çünkü babası nereye para yetiştircem diyo. Ama nişanlım kendi çalışıyo ve bugüne kadar hiç bişeyden geri bırakmadı beni. Sağolasın. Rabbim seninde hakkında en güzel en hayırlısını versin...

Ayni gorusteyim. Ailenin gordugu seyleri sen goremiyosun. Onlar seni dusunur her zaman.,. Onun ailesi de olumsuz.. Ne iliskisinden bahsediyosunki
Yani.Allah'a büyük söylemek istemem ama canımdan çok sevsem de,ailemin tek bir sebebi olsa bile çok düşünürüm. Onların rızası olmadan nasıl mutlu bir yuva kurabilirim Allah aşkına? ''Zaten anangil istemiyordu'' diye elin oğlunun ailesinin ağzına nasıl laf verebilirim? Benim için bir değeri ve önemi olmayan insanların ağzına ailemi nasıl düşürürüm? Sadece aşkla sevgiyle yürümüyor evlilik,bunu ben bile biliyorum bu yaşımda.

Kalabalık aile, uzak yer. Doğuya mı gelin gitmeyi istiyorsun?

iyi de siz nerede tanıştınız

trabzon maraş antalya

ortak nokta bulamadım

şu düğün hazırlığı yardım etmiyorlar lafından da bana gına geldi

bize de kimse tek kuruş vermedi istemek de aklıma gelmedi

çalıştık aldık ne var bunda

ayrıca bir ev kaç liraya kurulur en pahalısından değil de uygunundan al 10000 tl bile yeter

adamın 3000 TL maaşı varsa 1 yılda rahatça ödenir

5000 Tl de düğün masrafı olsun, gelinlik o bu; onu da düğünde gelen hediyeler karşılasın olsun bitsin

senin ailen haklı. sözlün ailesine rest çekemiyo galiba

Ben istanbuldaydım oda orda okuyodu. Okudgumz yerde tanştık. Ben trabzona yeni geldim sayılır memlekete taşındık. Aymem canım bende myle düşünüyorum. Zaten gelinliğimi kendim dikicem. Kumaşı 400 lira bile tutmaz. Ev eşyasınıda uygun yerlerden seçtim zaten. Yaza kadr çalıştığı rahatlıkla yeter. Ama sorun amnem. İstemediği için hep bi kusur buluyo. Ve bana bundan bıkkınlık geldi. Evden kaçma raddesindeyim.

Daha yaşın küçükmüş bence zamana bırak aralarını yapıcı cümleler kur ve çok mutlu olduğunu belli et haliyle ailen de bir kez evlenecek her şeyi tam olsun der sana ve nişanlına çok iş düşüyor eger ki " bu adam ilerde bana deger verir ailesiyle yüz göz etmez sahip çıkar " diyorsan ve eminsen göze al yok değilsen bari kendi aileni arkana al öyle yuvanı kur ilerde anlaşamadığında kendin ettin demesinler arkanda dursunlar

Nişanlım bana kendinden daha çok sahip çıkıyor. En ufak şeyde bile arkamdadır. Sağolsun. Herkese kolay güvenemem. Ama o güvenimi kazandı. O yüzden ben onla mutlu olacağıma inanıyorum.

Nişanlım bana kendinden daha çok sahip çıkıyor. En ufak şeyde bile arkamdadır. Sağolsun. Herkese kolay güvenemem. Ama o güvenimi kazandı. O yüzden ben onla mutlu olacağıma inanıyorum.
O zaman ne olursa olsun aşk kolay bulunmuyor ailen için de olsa aşkından vazgeçme belki yeniden aşık olamayabilirsin zaten 2.5 yıldır bekliyorsun ama bak ben 6 yıldır bekliyorum 27 yaşındayım zamana bırak ailem ikna oldu ama evimizi almadan evlenmek istemıyoruz bu yaz düşünüyoruz kısmetse herkes çok mutlu umarım seninde mutlu sonuçlanır

Aminn inşallahh <3

önce güzel ifade edin kendinizi.
ailelerle anlaşamamanızın sebebi bu olabilir

madem izin vermişler bu size kafi.
çalışın çabalayın sadece KENDİ isteklerinizi yerine getirip evlenin.
ailelerin yardımı yoksa talebi de olmasın, dinlemeyin

Ssli hrflrnzi söz gnnde mi unttnz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…