Normalde Böyle Birisi Değilim !

Çünkü ben en azından ayrılma cesaretini gösterdim.O kızı hatırlıyorum ben evlenme hazırlığı yaparken daha nisanliydi.
Yahu sen kendinin yapamadıgı ve yapmadıgı şeyi nasıl başkasına diretirken haklıymış gibi yazabiliyorsun valla ben sana akıl sır erdiremiyorum.
Yahu lincin kralını yiyorsun ama hala konu açıyorsun.
O kıza nasıl yazdın bunu ?
Konu niye açıyorsun diye bir de azarlamışsın.
Senin ondan farkın neydi ki ?

Eeee daha ne ?
Yani aşırı saçmalamayı şiar bellemişsin günde 3 posta saçmalamak için bahane arıyorsun.
Her şey bitmiş gitmiş iş mahkemelere dökülmüş hala barışmanın derdindesin.
Çok ilginç birisin.
İyi anlamda demiyorum.
Benim asla arkadaş olmak istemeyeceğim bir
Aslına bakarsan bu siteyi kullanmami istemiyor.Barismak istesem kullanmam.Birkez teklif ettim.Kabul etmedi daha ne yapayım.

Beraber oturmaya başlamadan boşanıyorlar, adam dizdiği evde kuzenleriyle rakı sofrası kurmuş halen onun siniri.
Teşekkür ederim özet içim
Mehir
Aile içi uyuşmazlıklar
Düğün alışverişi.
Birçok sebep.
Nikah ile düğün arasında çok mu süre vardı ya da daha önce yapmanız için bir sebep? Bu kadar çözümsüz şeyler mi konuşup anlaşılmaz mı

Çünkü ben en azından ayrılma cesaretini gösterdim.O kızı hatırlıyorum ben evlenme hazırlığı yaparken daha nisanliydi.
Yooo sen ayrılma cesareti göstermedin ki.
Aksine birleşmek için adama resmen yalvarma cesareti gösterdin.
Hatta denedin bunu da adam istemedi.
Ailesi istemedi.
Ne cesareti be ?

Yahu sen kendinin yapamadıgı ve yapmadıgı şeyi nasıl başkasına diretirken haklıymış gibi yazabiliyorsun valla ben sana akıl sır erdiremiyorum.
Yahu lincin kralını yiyorsun ama hala konu açıyorsun.
O kıza nasıl yazdın bunu ?
Konu niye açıyorsun diye bir de azarlamışsın.
Senin ondan farkın neydi ki ?
Bazı şeyler aynı bazı şeyler farklı.

Teşekkür ederim özet içim

Nikah ile düğün arasında çok mu süre vardı ya da daha önce yapmanız için bir sebep? Bu kadar çözümsüz şeyler mi konuşup anlaşılmaz mı
Nikahı erken yaptım.Resmi nikah ondan sonra tabiki eşim normal karı koca gibi olmamızı istedi.
Mehir konusunda da rakamda tartışıldı ama ben onun ödeyeceği miktarı kabul ettim.Babamin bir lafına takıldı.
Eşya konusunda da işte ilk başta erkek tarafı diyorki ortak alınır bizimkiler bizde ortak alınmaz demiş.Ses çıkarmamış erkek tarafı.Esya almaya başladığımız zaman sorun yaşadık.

Aslına bakarsan bu siteyi kullanmami istemiyor.Barismak istesem kullanmam.Birkez teklif ettim.Kabul etmedi daha ne yapayım.
Ben boşuna demiyorum sana dönsün diye ölüyorsun diye.
Onun da çok şeyindeydi bu siteyi kullanıp kullanmaman
Adam şimdi tırnaklarını kemiriyordur bu siteyi kullandıgın için.
Ya bi git .
Adam rakı sofralarında normal hayatına dönmüş egleniyor bizim kız da kendisi konu açtıkça adamın delirdiğini düşünerek habire konu açıp bak burdayım diye gözüne soktugunu sanıyor hahaha

Ya bi git .
Adam rakı sofralarında normal hayatına dönmüş egleniyor bizim kız da kendisi konu açtıkça adamın delirdiğini düşünerek habire konu açıp bak burdayım diye gözüne soktugunu sanıyor hahaha
Senin de aranın iyi olduğu bir tane akraban yokken boşanacağın herif kuzenlerle eğlencenin g.tünü başını çıkarırsa bi burulursun.

Ya neden benimle uğraşıyorsun ki.Benim 2 sene ilişkim oldu.1.5 sene gayet güzeldi.Son 6 ay kavga dövüş oldu ayrıldık.Yeri geldi üzüldüm pişman oldum..
Benim yaşadığım hayatı yaşadın mı.
Babam hastaneye kaldırıldı.Onlara yakindim.Tanidigim yoktu.Panikle aradım işini gücünü bırakıp geldi.
Babama çok saygılıydi.
Kayınvalidem senin gelinim olmanı çok istiyorum diyordu.
Bir dedigimi iki etmeyen birisiydi.Nikahimiz oldu eşya almaya başladığımız zaman sorunlarimiz oluştu.
Beraber yedik içtik cimriligini de görmedim.Sadece benimle inatlasiyor.

Nikahı erken yaptım.Resmi nikah ondan sonra tabiki eşim normal karı koca gibi olmamızı istedi.
Mehir konusunda da rakamda tartışıldı ama ben onun ödeyeceği miktarı kabul ettim.Babamin bir lafına takıldı.
Eşya konusunda da işte ilk başta erkek tarafı diyorki ortak alınır bizimkiler bizde ortak alınmaz demiş.Ses çıkarmamış erkek tarafı.Esya almaya başladığımız zaman sorun yaşadık.
Yani dönüşü yoksa eğer tabi siz de önünüze bakarsınız umarım iyi olur sizin için

Ya bi git .
Dönebilir.Mutlu olabilir.Benim kızdığım bana nispet yapmasiydi.Oda zor bir süreçten geçti.Ben manyak değilim.

Dönebilir.Mutlu olabilir.Benim kızdığım bana nispet yapmasiydi.Oda zor bir süreçten geçti.Ben manyak değilim.
Adam sana nispet yapmadı ki.
Hayatını yaşıyor.
Umurunda bile degilsin.
Hala kafan basmıyor nispet sanıyorsun.
Ne olacaktı mesela ne yapacaktı ya hahaha

X