Numara istemeyen flört ne yapmaya çalışıyor

Puprple000

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2021
167
70
Sosyal medyadan bir süre konustuk kriter olarak fazla uyumluyuz ikimizde evlenip ayrıldık yaşlarimiz goruntu açısından vs sohbette artikk evlilik düşünelim muhabbetine gelince ben buluşmak istedim biz buluştuk cafede gayet beyefendi bir adamdı hoşuma gitti onunda gitmiş olmaliki biraz daha kalıp konuşmak istediğini söyledi neyse ikimizin arasında guzel bir çekim olduğunu hissettim vedalasirken gülerek gorusuruz bro kelimesini kullandı bende hafif gülerek kardeşim deseydin ben bu kelimeyi kabul etmiyorum herşeye baştan basliycaz dedimm samimiyetten söyledim senin için başlarız takiilma falan yaptı. Neyse eve geçtik gayett güzel ilgileniyor hatta gelecekle ilgili planlarını anlatıyor bulustugumuzdada bahsetti. Fakat numarami istemedi ikinci buluşma teklifi de yapmıyor sadece buluştuğumuzda 10subatta doğum günüm kutlamami istedigini belirtti. İlk buluşmayı teklif ettiğim için ikinci buluşma ve numara konusunda ağırdan almak istiyorum. Kafama takılan ne yapmaya çalışıyor begenmese neden sohbeti ilerletsin. Ve benmi faazla detaycı düşünüyorum acaba. İlk evliliğinde baya sorun yaşamış karşı tarafla ilgili uzun süredir de ilişkisi olmamış atlatamadigini düşünüyorum sanki benim cabamla iyiye gidecek gibi geliyor bana. Ve düşüncelerimi buraya yansitiyorum beğendim fakat ona dile getirmedim fazla ilgilenir gibi değilim yuzunede illa olucak değil kriterler ve düşüncen uymazsa olmaz zaten dedim

Son düzenleme:
Sosyal medyadan bir süre konustuk kriter olarak fazla uyumluyuz ikimizde evlenip ayrıldık yaşlarimiz goruntu açısından vs sohbette artikk evlilik düşünelim muhabbetine gelince ben buluşmak istedim biz buluştuk cafede gayet beyefendi bir adamdı hoşuma gitti onunda gitmiş olmaliki biraz daha kalıp konuşmak istediğini söyledi neyse ikimizin arasında guzel bir çekim olduğunu hissettim vedalasirken gülerek gorusuruz bro kelimesini kullandı bende hafif gülerek kardeşim deseydin ben bu kelimeyi kabul etmiyorum herşeye baştan basliycaz dedimm samimiyetten söyledim senin için başlarız takiilma falan yaptı. Neyse eve geçtik gayett güzel ilgileniyor fakat nuumarami istemedi ikinci buluşma teklifi de yapmıyor sadece buluştuğumuzda 10subatta doğum günüm kutlamami istedigini belirtti. İlk buluşmayı teklif ettiğim için ikinci buluşma ve numara konusunda ağırdan almak istiyorum. Kafama takılan ne yapmaya çalışıyor begenmese neden sohbeti ilerletsin. Ve benmi faazla detaycı düşünüyorum acaba
Öyle mi bilmiyorum ama bana biraz laylaylom havasında geldi bu kişi .

"Bro"kelimesi , telefon numarası almamak garip yanı bide takılma senin için baştan başlarız kelimesi pek umursamıyor öylesine demiş gibi

Sosyal medyadan bir süre konustuk kriter olarak fazla uyumluyuz ikimizde evlenip ayrıldık yaşlarimiz goruntu açısından vs sohbette artikk evlilik düşünelim muhabbetine gelince ben buluşmak istedim biz buluştuk cafede gayet beyefendi bir adamdı hoşuma gitti onunda gitmiş olmaliki biraz daha kalıp konuşmak istediğini söyledi neyse ikimizin arasında guzel bir çekim olduğunu hissettim vedalasirken gülerek gorusuruz bro kelimesini kullandı bende hafif gülerek kardeşim deseydin ben bu kelimeyi kabul etmiyorum herşeye baştan basliycaz dedimm samimiyetten söyledim senin için başlarız takiilma falan yaptı. Neyse eve geçtik gayett güzel ilgileniyor fakat nuumarami istemedi ikinci buluşma teklifi de yapmıyor sadece buluştuğumuzda 10subatta doğum günüm kutlamami istedigini belirtti. İlk buluşmayı teklif ettiğim için ikinci buluşma ve numara konusunda ağırdan almak istiyorum. Kafama takılan ne yapmaya çalışıyor begenmese neden sohbeti ilerletsin. Ve benmi faazla detaycı düşünüyorum acaba
İlk evliliğinde olumsuz bir tecrübe edinmiş olabilir bundan dolayı da ağırdan alıyor olabilir.
Elektrik aldıysanız biraz daha bekleyin belki 2. Görüşmede isteyebilir.

Öyle mi bilmiyorum ama bana biraz laylaylom havasında geldi bu kişi .

"Bro"kelimesi , telefon numarası almamak garip yanı bide takılma senin için baştan başlarız kelimesi pek umursamıyor öylesine demiş gibi
Mesajlarda ilgileniyor abartılı davranmadan fakat bu konular kafama takıldığı için hemen cevap vermiyorum

Daha numaralarınız bile birbirinizde yokken evlilik konuşmanız ve buluşmanız cidden çok tuhaf.

Belki söylediğinin aksine boşanmamıştır hala evlidir ve karısı görür diye numarayı vermiyodur. Veya sizden buluştuktan sonra pek hoşlanmamıştır o yüzden numara istememiş ve ikinci buluşmayı teklif etmemiştir. Ya da siz çok hevesli görünmüşsünüzdür o da bu nasılsa teklif eder benim adım atmama gerek yok diye düşünüyordur. Aklıma gelen ihtimaller bunlar.

Sosyal medyadan bir süre konustuk kriter olarak fazla uyumluyuz ikimizde evlenip ayrıldık yaşlarimiz goruntu açısından vs sohbette artikk evlilik düşünelim muhabbetine gelince ben buluşmak istedim biz buluştuk cafede gayet beyefendi bir adamdı hoşuma gitti onunda gitmiş olmaliki biraz daha kalıp konuşmak istediğini söyledi neyse ikimizin arasında guzel bir çekim olduğunu hissettim vedalasirken gülerek gorusuruz bro kelimesini kullandı bende hafif gülerek kardeşim deseydin ben bu kelimeyi kabul etmiyorum herşeye baştan basliycaz dedimm samimiyetten söyledim senin için başlarız takiilma falan yaptı. Neyse eve geçtik gayett güzel ilgileniyor hatta gelecekle ilgili planlarını anlatıyor bulustugumuzdada bahsetti. Fakat numarami istemedi ikinci buluşma teklifi de yapmıyor sadece buluştuğumuzda 10subatta doğum günüm kutlamami istedigini belirtti. İlk buluşmayı teklif ettiğim için ikinci buluşma ve numara konusunda ağırdan almak istiyorum. Kafama takılan ne yapmaya çalışıyor begenmese neden sohbeti ilerletsin. Ve benmi faazla detaycı düşünüyorum acaba. İlk evliliğinde baya sorun yaşamış karşı tarafla ilgili uzun süredir de ilişkisi olmamış atlatamadigini düşünüyorum sanki benim cabamla iyiye gidecek gibi geliyor bana
Bak bak bak tavırlara bak Bro ne ya. Görüşürüz abicim deseymiş :KK70:

Neden mesajlarda ilgileniyor peki buluşmadan sonra mesaj attı buluştuğumuzda biraz daha kalmam için ısrar etti vs
Söz var icraat yok ben bu kadar evlilik konuscak noktaya gelsem hayırdır bugüne kadar numaranı vermedin numaramı istemedin gibisine bir sorardım nasıl böyle rahat kalabildiniz ki 🤦🏻‍♀️

Söz var icraat yok ben bu kadar evlilik konuscak noktaya gelsem hayırdır bugüne kadar numaranı vermedin numaramı istemedin gibisine bir sorardım nasıl böyle rahat kalabildiniz ki 🤦🏻‍♀️
Rahatlık değil aslında benim takildigim ilk buluşmadan sonra numaramı alıp ikinci buluşma tarihinin belirlenmesi bunu bekliyordum zaten iki gün önce görüştük mesajlasirken değişen bir durum yok gayet ilgili benim kafamı kurcalıyor bu dediğinizi demek istiyorum fakat aceleci davranmış konumuna girmek istemiyorum

Bana sanki ya ilişkisi var dm’den çok kişiye yürüdü seçenekleri var ya da evli diye düşündüm. Derdi cinsellik olabilir sizi yoklamıştır muhabbet zaten hep ciddi olur ki kızı tavlayayım diye, sonra da bundan iş çıkmaz diye telefonunu vermemiş olabilir. Neyse sosyal medyadan adamlara pek güven olunmaz

X