Numara istemeyen flört ne yapmaya çalışıyor

Evet bu kişide 26yasinda

Karşınızdaki adam: eski eşiniz ve sizin gibi çok genç yaşta evlenen biri mi; yoksa size ulaşabileceği en hassas noktanız üzerinden, benzer bir geçmiş hikayesi anlatan biri mi ?

Adamın güvenilir biri olmadığını düşünüyorum. Cep telefonu çıktıktan sonra, telefon numarasını birbirine vermeden buluşan kaç kişi vardır ki ?

Geçenlerde foruma, flört ettiği adamın kendisini 2 buluşmada da ocakbaşına götürmesinden rahatsız olduğuna dair konu açan üyenin görüştüğü adam evli ve pişkin çıktı. Bknz.

Karşınızdaki adam: eski eşiniz ve sizin gibi çok genç yaşta evlenen biri mi; yoksa size ulaşabileceği en hassas noktanız üzerinden, benzer bir geçmiş hikayesi anlatan biri mi ?

Adamın güvenilir biri olmadığını düşünüyorum. Cep telefonu çıktıktan sonra, telefon numarasını birbirine vermeden buluşan kaç kişi vardır ki ?

Geçenlerde foruma, flört ettiği adamın kendisini 2 buluşmada da ocakbaşına götürmesinden rahatsız olduğuna dair konu açan üyenin görüştüğü adam evli ve pişkin çıktı. Bknz.
Hemen hemen benim durumuma. Yakın birisi çok sevmiş ama daha düne kadar eskiye dair acıklı durumları vardı ve kaldırmasını istedim hepsini sildi. Şuan durumu anlattım kendisi sen isteediginde numaranı verirsin beni yanlış anlamani istemedigim için teklif edemedim ama bro kelimesinde haklısın o an sohbet güzeldi akışına samimiyet kurma açısından söyledim dedi. Ve kendini ifade çalışıyor hatta yarın buluşalım falan dedi ben konuşmayı kestirip attım ama şuan için telafi etme caabasinnda kendisi

Sosyal medyadan bir süre konustuk kriter olarak fazla uyumluyuz ikimizde evlenip ayrıldık yaşlarimiz goruntu açısından vs sohbette artikk evlilik düşünelim muhabbetine gelince ben buluşmak istedim biz buluştuk cafede gayet beyefendi bir adamdı hoşuma gitti onunda gitmiş olmaliki biraz daha kalıp konuşmak istediğini söyledi neyse ikimizin arasında guzel bir çekim olduğunu hissettim vedalasirken gülerek gorusuruz bro kelimesini kullandı bende hafif gülerek kardeşim deseydin ben bu kelimeyi kabul etmiyorum herşeye baştan basliycaz dedimm samimiyetten söyledim senin için başlarız takiilma falan yaptı. Neyse eve geçtik gayett güzel ilgileniyor hatta gelecekle ilgili planlarını anlatıyor bulustugumuzdada bahsetti. Fakat numarami istemedi ikinci buluşma teklifi de yapmıyor sadece buluştuğumuzda 10subatta doğum günüm kutlamami istedigini belirtti. İlk buluşmayı teklif ettiğim için ikinci buluşma ve numara konusunda ağırdan almak istiyorum. Kafama takılan ne yapmaya çalışıyor begenmese neden sohbeti ilerletsin. Ve benmi faazla detaycı düşünüyorum acaba. İlk evliliğinde baya sorun yaşamış karşı tarafla ilgili uzun süredir de ilişkisi olmamış atlatamadigini düşünüyorum sanki benim cabamla iyiye gidecek gibi geliyor bana. Ve düşüncelerimi buraya yansitiyorum beğendim fakat ona dile getirmedim fazla ilgilenir gibi değilim yuzunede illa olucak değil kriterler ve düşüncen uymazsa olmaz zaten dedim
İki tarafta acemi değil ama kullanılan kelimelere bakın; "bro"

Gerçekten ciddi düşünse, telefon numaranızı almak için kırk takla atardı.

Bu kişi ile ilgili bir hayal kurmamak sizi ileri aşamada mutlu edecektir.
Tanımıyorsunuz dahi.
Evli olma ihtimalini de asla unutmayın.
Gelecek ile ilgili tek kelime ettirmeyin.
Erkekler kadınların bagının gelecek/evlilik olduğunu bildiği için oradan giriyorlar ama adam numarayı almaya bile tenezzül etmemiş.
Eski ilişkisi/evliliği ne olursa olsun bunun bedelini tanımadığı ve umut vaad eden bir adamın normal psikoloji ile yaklaştığını düşünmüyorum.
Temkinli davranın.

Hemen hemen benim durumuma. Yakın birisi çok sevmiş ama daha düne kadar eskiye dair acıklı durumları vardı ve kaldırmasını istedim hepsini sildi. Şuan durumu anlattım kendisi sen isteediginde numaranı verirsin beni yanlış anlamani istemedigim için teklif edemedim ama bro kelimesinde haklısın o an sohbet güzeldi akışına samimiyet kurma açısından söyledim dedi. Ve kendini ifade çalışıyor hatta yarın buluşalım falan dedi ben konuşmayı kestirip attım ama şuan için telafi etme caabasinnda kendisi
Yanlış anlamanı istemedimmiş. Siz de buna inandınız mı? Sosyal medyadan tanışmışsınız buluşmuşsunuz telefon numarası takası yapacak çekince ne olabilir? Telefon numarasına bu kadar anlam yüklenmez. Her yerde numaramız var artık.
Benim seri flört dönemimde ilk buluşmadan sonra numara vermediğim kişiler bir daha görüşmeyi düşünmediğim kişiler oluyordu. Erkekler hemen numara ister çünkü sosyal medya bu bir harekete bakar silersin, kapatırsın hesabını ama telefonla daha hızlı iletişim kurulur, ararsın sesini duymak istersin.
Mesajla çok ilgileniyor yazıp durmuşsunuz. Ne yapıyor her gün günaydın prenses mi yazıyor?

Sosyal medyadan bir süre konustuk kriter olarak fazla uyumluyuz ikimizde evlenip ayrıldık yaşlarimiz goruntu açısından vs sohbette artikk evlilik düşünelim muhabbetine gelince ben buluşmak istedim biz buluştuk cafede gayet beyefendi bir adamdı hoşuma gitti onunda gitmiş olmaliki biraz daha kalıp konuşmak istediğini söyledi neyse ikimizin arasında guzel bir çekim olduğunu hissettim vedalasirken gülerek gorusuruz bro kelimesini kullandı bende hafif gülerek kardeşim deseydin ben bu kelimeyi kabul etmiyorum herşeye baştan basliycaz dedimm samimiyetten söyledim senin için başlarız takiilma falan yaptı. Neyse eve geçtik gayett güzel ilgileniyor hatta gelecekle ilgili planlarını anlatıyor bulustugumuzdada bahsetti. Fakat numarami istemedi ikinci buluşma teklifi de yapmıyor sadece buluştuğumuzda 10subatta doğum günüm kutlamami istedigini belirtti. İlk buluşmayı teklif ettiğim için ikinci buluşma ve numara konusunda ağırdan almak istiyorum. Kafama takılan ne yapmaya çalışıyor begenmese neden sohbeti ilerletsin. Ve benmi faazla detaycı düşünüyorum acaba. İlk evliliğinde baya sorun yaşamış karşı tarafla ilgili uzun süredir de ilişkisi olmamış atlatamadigini düşünüyorum sanki benim cabamla iyiye gidecek gibi geliyor bana. Ve düşüncelerimi buraya yansitiyorum beğendim fakat ona dile getirmedim fazla ilgilenir gibi değilim yuzunede illa olucak değil kriterler ve düşüncen uymazsa olmaz zaten dedim
1. Tel istemedi cunku evli ya da nisanli , sevgilisi var vs
2. Bro dedi cunku seni kadin olarak cekici bulmadi, sevgili statusunde gormedi.

Kisaca kendi kendine gelin guvey oluyorsun, zamanina hayallerine yazik

ilk buluşmada bro fazla itici geldi bana yaşlarınız kaç ve adamın boşandıgına emin misin evli çıkmasın

bir kadının teklif etmesini çok cesur buluyorum ve takdirde ediyorum ama bizim turk erkekleri bunu sanki sevmiyorlar gibi hepsi için söylemiyorum tabi kendiyle barışık eğitimli biri bu durumu yadırgamaz,bence biraz daha gizemli,daha az beklentili,olmasada olur tavrında ilerleyin belki ben yanılıyorumdur ama kontrolü tamamen siz almayın bırakın isteyen gelsin isteyen iletişim kursun eğer istiyorsa devam ettirir istemiyorsa iletişiminiz kopar,siz bir adım atmışsınız sıra onda,onunda isteyip istemediğini yalnızca bu şekilde anlarsınız

Adamın bro demesi ne kadar garipse sizinde verdiğiniz tepki bir o kadar garip.
Ayrıca bu iş evliliğe ne ara geldi ya? Kolay mı evlenmek bu kadar?

Rahatlık değil aslında benim takildigim ilk buluşmadan sonra numaramı alıp ikinci buluşma tarihinin belirlenmesi bunu bekliyordum zaten iki gün önce görüştük mesajlasirken değişen bir durum yok gayet ilgili benim kafamı kurcalıyor bu dediğinizi demek istiyorum fakat aceleci davranmış konumuna girmek istemiyorum
İpleri eline almayan erkek, erkek değildir. Gitsin parkta oynasın.

Bro mu? Cidden telefon numarasını bilmediğin insanla mı buluştun? Zaten buluşma teklifini de sen yapmışsın. Bro demiş, ikinci buluşmayı teklif etmemiş, numara vermemiş. 10 şubat doğumlu kova erkeği, geçiniz efenim 😂😂

bir kadının teklif etmesini çok cesur buluyorum ve takdirde ediyorum ama bizim turk erkekleri bunu sanki sevmiyorlar gibi hepsi için söylemiyorum tabi kendiyle barışık eğitimli biri bu durumu yadırgamaz,bence biraz daha gizemli,daha az beklentili,olmasada olur tavrında ilerleyin belki ben yanılıyorumdur ama kontrolü tamamen siz almayın bırakın isteyen gelsin isteyen iletişim kursun eğer istiyorsa devam ettirir istemiyorsa iletişiminiz kopar,siz bir adım atmışsınız sıra onda,onunda isteyip istemediğini yalnızca bu şekilde anlarsınız
Dün baya tepkili davrandım konuşmak istemediğimi söyledim hatta evli olduğunu düşündüğümu söyledim bana bakmam için tcsini attı benim ona güvenip kendimin vermesini bekliyormuş falan filan yarın buluşalım falan dedi ben bulusmuycsm hemen tabiki

Adam yüz yüze görüşünde sizden elektrik alamadım o yüzden bro olayına bağladı. Muhtemelen birden çok kişiyle konuşuyor. Hatta bence sevgilisi var. Sizinle de cepte dursun diye iletişimini devam ettiriyor.

İlginizi sevmiş sohbetinizi sevmiş canı da sıkılmış o ara kafasına uyan birini bulursa size de ben zaten bisey demedim deyip sıyrılmak için. Arada siz çekimser kalınca da mecburen gelecekten bahsedecek ki ilginiz devam etsin yemleme diyoruz buna

E devletten attı değilmiş 😄

Evli olduğunu düşünüyorum dedim. Tcsini attı bakiyim diye buluştuğumuzda ayrılma sebebini sormuştum anlattı. Dosyalarında gerçekten anlattığı gibiydi herşey.

E-devlet'ten ne attı ? Adamın TC kimlik no' su tek başına bir anlam ifade etmez. TC kimlik no'suyla nereden kontrol ettiniz ki ?

X