Dudak Makyajı nur yerlitaşın ruju

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

gingerr

Guru
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
444
7
show tv de sabahları bir program var bugün ne giysem diye. orda nur yerlitaş bir ruj sürüyor hergün. çok doğal güzel bir renk . bilen var mı ruju ve markasını?

Son düzenleme:
kızlar kimsede yok galiba bu renk. ben çok beğendim.flormar,maybelline,alix avien ve cecile markalarında varsa bilmek isterim.

Son düzenleme:
ben de gördüm doğal bir renk ama maalesef ne renk olduğunu bilmiyorum ama mat bir pembe olduğu kesin

Golden Rose Creamy 54 e bak Flormar L serisinin 07 vea 04 deneyn bunların fiytları ucuz

Dior var New 626 - Androgyne a 322 - Beige Perfectionma 74 tL :KK70: biraz tuzlu

Son düzenleme:
Kizlara o ruju bulmamiz gerekmiyor, cok rahat evde sizde kendi malzemelerinizi kullanarak o gorunumu yakalayabilirsiniz. Ben denedigim sekilde ve urun kodlarini yazarwk anlatacagim. Siz en yakin urunlerle denersiniz.

Oncelikle cok ucuza aldigim Emily marka dudak kalemi (201) ile dudagima cerceve cektim ama bariz olmamasi icin cok hafif surun. Clinique in fircali acik tonlarindaki goz alti kapaticisini parlatici surermis gibi dudagima surdum. En son olarak da clinique in guavagold 08 parlaticisini surdum. Parlaklik rahatsiz ederse, peceteye opucuk kondurarak matlastirabilirsiniz. Umarim yardimci olmusumdur.

M.A.C.
Gecen gün bir kiza kendi rujundan sürdürdü ve M.A.C. di.
Creme D´Nude olabilir...

Mac markası kızlar MAC Peachstock adı :80:

peachstockpy3.jpg

images

Son düzenleme:
dudaklarına önce krem sonra ruj sonra fondoten sonra yine aynı ruju sürüyormuş ve çıkmıyormuş. programında kendisi söyledi.

ruju mac programda gösteerdi zaten ama tabi numarasını bilmiyorum nude ruj hafif pudra pembesnede kaçıyor tamamen ten rengi degil Peachstock olduguna eminmisiniz

Son düzenleme:
bişey söyliyim mi o kadar bayanı eleştiriyor o olmamış bu olmamış bence en rüküşü kendisi heryer silikon ayrıca çok fazla abartılı giyiyo yakışmıyo önce dönsün aynaya baksın

Konuşturmayın beni şu kadın hakkında yaaa.Allah aşkına,biri kendini kuyuya atıyor diye sizde mi atacaksınız?Estetik birşeyin peşinden gidin ama o ne renk yaaa.Kendi dudak renginizden daha iyi olmayan bir ruju,üstelik sağlığınıza sağlık katmıyor,ne diye sürersiniz ki...Ben zaten içimi film odacığı-yarışma programları başlığına döktüm.Varın siz bu zavallı kadını taklit etmeye devam edin....

X