O eski hâlimden eser yok şimdi

Aysenimi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2022
8.254
8.177
30
Merhaba.başlıktan da anlaşılacağı üzere o eski halimden eser yok şimdi.hangi hâlimden derseniz son birkaç seneyi çoklu lartnerle geçirmiş bir kadınım.öyle ki bir günde 3,4 erkekle görüştüğümüz bilirim.ee içlerinde kaliteli ilişki kurduklarım da oldu doğal olarak.ama ben hepsini aynı anda yaşamayı beceriyordum, istiyordum da.kafami kurcalayan noktaya gelirsek 30 yaşına girdim gireli kimseyle görüşesim takılalım gelmiyor.en sevdiğim, aramızdaki bağım çok özel ve güzel olduğu kişiden başka kimseyle görüşemiyorum.güzel bir gelişme kimine göre ama neden bir anda böyle oldu acaba? Cinsel isteğimde de azalma yok oysa ki.sanırım artık tek eşliliğe uygun bir insana dönüşüyorum hem de kendim istemeden.yaşın kerameti midir nedir? Benim gibi olan arkadaşlar var mı merak ediyorum.neden kaynaklanıyor olabilir.

Merhaba.başlıktan da anlaşılacağı üzere o eski halimden eser yok şimdi.hangi hâlimden derseniz son birkaç seneyi çoklu partnerle geçirmiş bir kadınım.öyle ki bir günde 3,4 erkekle görüştüğümüz bilirim.ee içlerinde kaliteli ilişki kurduklarım da oldu doğal olarak.ama ben hepsini aynı anda yaşamayı beceriyordum, istiyordum da.kafami kurcalayan noktaya gelirsek 30 yaşına girdim gireli kimseyle görüşesim takılalım gelmiyor.en sevdiğim, aramızdaki bağım çok özel ve güzel olduğu kişiden başka kimseyle görüşemiyorum.güzel bir gelişme kimine göre ama neden bir anda böyle oldu acaba? Cinsel isteğimde de azalma yok oysa ki.sanırım artık tek eşliliğe uygun bir insana dönüşüyorum hem de kendim istemeden.yaşın kerameti midir nedir? Benim gibi olan arkadaşlar var mı merak ediyorum.neden kaynaklanıyor olabilir.

biliçaltında da olsa artık daha sağlam ve güvenilir ilişkiler istiyorsunuz. yaşa bağlı değil ama artık insan bir yerden sonra, belli bir yaşanmışlıktan sonra aradığı şeyler değişebiliyor. yaşta değil yaşamda yani

Merhaba.başlıktan da anlaşılacağı üzere o eski halimden eser yok şimdi.hangi hâlimden derseniz son birkaç seneyi çoklu lartnerle geçirmiş bir kadınım.öyle ki bir günde 3,4 erkekle görüştüğümüz bilirim.ee içlerinde kaliteli ilişki kurduklarım da oldu doğal olarak.ama ben hepsini aynı anda yaşamayı beceriyordum, istiyordum da.kafami kurcalayan noktaya gelirsek 30 yaşına girdim gireli kimseyle görüşesim takılalım gelmiyor.en sevdiğim, aramızdaki bağım çok özel ve güzel olduğu kişiden başka kimseyle görüşemiyorum.güzel bir gelişme kimine göre ama neden bir anda böyle oldu acaba? Cinsel isteğimde de azalma yok oysa ki.sanırım artık tek eşliliğe uygun bir insana dönüşüyorum hem de kendim istemeden.yaşın kerameti midir nedir? Benim gibi olan arkadaşlar var mı merak ediyorum.neden kaynaklanıyor olabilir.
Konudan bagimsiz ama Bu kadar bulaşıcı hastalık vs varken ozellike hpv vs gibi kondom da korumuyor nasil cesaret ediyorsunuz çok eslilige vs

Her şeyin fazlası hem zarar hem de altta yatan psikolojik bir sebep oluyor genelde. Uzman yardımı almalısınız.

X