o kızdan uzak dur demişler....

cikolatakizzz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2011
1.934
152
merhaba kızlar bır sorum olacak..
benım üç aydır tanıdıgım ancak sevgılı olmadıgım bırısı vardı. buarada ben 24 o 26 yasında ıkımızde çalısıyoruz
neyse benı bu kişiyle tanıstırdılar ancak içim ısınmadı bitürlü.. karsı taraf bana çıkma fln degıl dırekt evlenme teklıf ettı ama bı kere içim atmadı ya..
bende benden herhangı bı beklentısının olmamasını soyledım..
ıyıkı de söylemısım bana ''ben senı o kadar arastırdım mıllet bana o kızdan uzak dur dedı ama buna ragmen senı ıstedım'' seklınde cevap verdı.. bende sınırlendım ve mıllet haklıymış benı bosver kendı hayatına bak dedım..
daha once ılıskılerım oldu ama neden boyle demısler sinir oldum ...:KK47:

boyle diycekler oda gelcek evlenme teklifi edicek:KK34: bence sallamıs rededilmenin verdigi acıyla boyle bir tepki vermis

valla bılmıyorum kızlar yorumlarınıızı beklıyorum ama şu kadarını söyleyeyım öyle cok fazla ilişkim olmadı..
kımseyı oyalamak nıyetınde de degılım ben sadece kendı halımde mutlu olmaya calsıyorum
madem kötüyüm neden bana evlenme teklıfedıyor ailesıne evlenecegım dıyor...

ahhh erkekler çamur atmaya bayılırlar
lise1 üniv. 1 e kadar çıktığım adam ayrılalım dediğimde ki kendisi bu duruma getirmişti bizi bana neler söledi neler ben kaç yıllık sevgilisiyim adamın bana kötü kadın dedi ve gitti üniv. 3 msj attı sen hak etmedin özür dilerim bunlar böyle canım
duymamayacaksın

aynen canım yaa manyakmıdır nedır anlamadım gıttı
evet evlenelım deseydım bunları duyacakmıydım acaba cok merak edıyorum

benim uni de basima geldi
kendini cok yakisikli sanan zibidinin teki pesimde kostu ama görsen serseri tavirlari
sanki ben onu bekliyorum haziroldayim
tabi tersledim
sonra duzeltti tavrini daha kibar oldu
yine tersledim adam normal degil biliyorum
butun kizlar pesinde cok havalanmis
bu sefer bana gicik oldu
bana attigi mesaj aynen su
senin gibi kuru g..ü ne yapayim ben dedi :))
abimiz vardi ona söyledim
oda gitti artik ne yaptiysa
geldi benden özür diledi manyak
tavra baksana ..

Son düzenleme:
benim uni de basima geldi
kendini cok yakisikli sanan zibidinin teki pesimde kostu ama görsen serseri tavirlari
sanki ben onu bekliyorum haziroldayim
tabi tersledim
sonra duzeltti tavrini daha kibar oldu
yine tersledim adam normal degil biliyorum
butun kizlar pesinde cok havalanmis
bu sefer bana gicik oldu
bana attigi mesaj aynen su
senin gibi kuru g..ö ne yapayim ben dedi :))
abimiz vardi ona söyledim
oda gitti artik ne yaptiysa
geldi benden özür diledi manyak
tavra baksana ..

yaa işte bızım okulda da bı arkadaas vardı
bırı takıldı buna bayaaa bı de pesınden kostu neyse kız sonra bu bana cok deger verıyo bı goruseyım fln dedı bı yemege cıktılar . kız bı geldı odaya gıcık olmus cocugun tavırlarına kıro fln dıyo neyse cocuga mesaj attı ıstemıyorum yapamayacagım dıye
cocuktan gelen mesaj aynen şu : sen benım sevdıgım kız degıl ....... o..... bıle olamazsın :KK70: :d
tabı bu cok uç bı örnek ama erkekler yedıremıyorlar kendılerıne reddedılmeyı

yaa işte bızım okulda da bı arkadaas vardı
bırı takıldı buna bayaaa bı de pesınden kostu neyse kız sonra bu bana cok deger verıyo bı goruseyım fln dedı bı yemege cıktılar . kız bı geldı odaya gıcık olmus cocugun tavırlarına kıro fln dıyo neyse cocuga mesaj attı ıstemıyorum yapamayacagım dıye
cocuktan gelen mesaj aynen şu : sen benım sevdıgım kız degıl ....... o..... bıle olamazsın :KK70: :d
tabı bu cok uç bı örnek ama erkekler yedıremıyorlar kendılerıne reddedılmeyı

aynen canim..
uzak durmak lazim,..

merhaba kızlar bır sorum olacak..
benım üç aydır tanıdıgım ancak sevgılı olmadıgım bırısı vardı. buarada ben 24 o 26 yasında ıkımızde çalısıyoruz
neyse benı bu kişiyle tanıstırdılar ancak içim ısınmadı bitürlü.. karsı taraf bana çıkma fln degıl dırekt evlenme teklıf ettı ama bı kere içim atmadı ya..
bende benden herhangı bı beklentısının olmamasını soyledım..
ıyıkı de söylemısım bana ''ben senı o kadar arastırdım mıllet bana o kızdan uzak dur dedı ama buna ragmen senı ıstedım'' seklınde cevap verdı.. bende sınırlendım ve mıllet haklıymış benı bosver kendı hayatına bak dedım..
daha once ılıskılerım oldu ama neden boyle demısler sinir oldum ...:KK47:

bu mesele kısaca kedi uzanamadıgı cigere mındar der lafna çok uygun olmus....

hiç kafanı yormaa boşver

benim de aklıma geldi, ünideyim üst sınıflardan bir çocuk dolanıyo dibimde. sevdiğim ortak bir arkadaşımız geldi "turamit iyi çocuktur senden de baya hoşlanıyor ben kefilim bir dene istersen" dedi. neyse çay içtik bir yerde. sonra başka bir gün okulda kalabalıkça oturduk... ben çocuktan hoşlanmadım, konuşmalarından da rahatsız oldum. açıkça daha görüşmeyelim dedim. niye falan üsteledi, kibarlığımı bozmadım. anammm, ne k.ş.r lığım kaldı ne başka bir şey... haklısın dedim kapadım. bir kaç kere daha aradı sallamadım bile. kefil olan arkadaşa söyledim aramayı kesti.

herkesin vardır illa bir hazımsız reddedilmiş talibi... insanı reddettiğine memnun ederler.

Son düzenleyen: Moderatör:
X