O Ses Türkiye "Yeni" TV 8

Mümkün olduğunca izlemeye çalışırım. Severek izlediğim programlardan biri.
İzlediğim kadarıyla ilk bölümde Gökhan ve Ebru Gündeş biraz tutuktu. Bu da çok doğal bence .Jüri üyelerinin arasındaki dialog bu hafta daha güzel ve komikti. Sanırım yavaş yavaş birbirlerine ve programa ısınıyorlar.

Bu arada Gökhan gerçekten alem adammış :KK9::KK9::KK9:

Yarısmacıların cogu Ebru Gündeş'i seciyo, secmekte de haklılar bence. Sesi müthiş. Ayrıca Ebru cok seviyeli, Hülya koskoca adamlara dahi sen deyip yılısık yılısık davranıyordu. Ebru iyi bence...

Gökhan'a cok sasırmıstım ne alaka demiştim, ama on numara adammıs. Hem cok sempatik hem efendi gözüküyor... Annem dövmelerini ne kadar sevmese bile Gökhan etkiledi annemi :KK1::KK1: Gökhan'ı secsinler diyo :KK52::KK52:

Ya ben merak ediyorum Gökhan'ın kac yarısmacısı var, hiç secilmiyor neredeysee :KK43:

Bide Acun sürekli yırtık seyden cikar gibi cikmiyor mu :KK47::KK47: bu yarısma da cok sevimsiz geliyo bana.

Bu arada Ebru cok güzelleşti yaaa tarzı makyajı filan :KK51:

Yarısmacıların cogu Ebru Gündeş'i seciyo, secmekte de haklılar bence. Sesi müthiş. Ayrıca Ebru cok seviyeli, Hülya koskoca adamlara dahi sen deyip yılısık yılısık davranıyordu. Ebru iyi bence...

Gökhan'a cok sasırmıstım ne alaka demiştim, ama on numara adammıs. Hem cok sempatik hem efendi gözüküyor... Annem dövmelerini ne kadar sevmese bile Gökhan etkiledi annemi :KK1::KK1: Gökhan'ı secsinler diyo :KK52::KK52:

Ya ben merak ediyorum Gökhan'ın kac yarısmacısı var, hiç secilmiyor neredeysee :KK43:

Bide Acun sürekli yırtık seyden cikar gibi cikmiyor mu :KK47::KK47: bu yarısma da cok sevimsiz geliyo bana.

Bu arada Ebru cok güzelleşti yaaa tarzı makyajı filan :KK51:

Ebruya ben de bayılıyorum gerçek bir sanatçı gerçekten dediğin gibi seviyesini de her daim koruyor çok hoşuma gidiyor.Gökhana zaten lafım yok o ayrı bir harika.Ben baktım da Ebru'nun 17,Murat'ın 17,Hadise'nin 22,Gökhan'ın 13 yarışmacıları var şu anda.

tv de beğenerek izlediğim tek yarışma programı. acayip eğleniyorum. Murat boz'a hayrandım önceden ama şimdi turuncu Gökhan onun tahtını salladı gibi.. çok sempatik sevimli biri.. eve gelen misafirlerin yaramaz çocukları olur ya işte o Gökhan :KK1::KK1:

Mümkün olduğunca izlemeye çalışırım. Severek izlediğim programlardan biri.
İzlediğim kadarıyla ilk bölümde Gökhan ve Ebru Gündeş biraz tutuktu. Bu da çok doğal bence .Jüri üyelerinin arasındaki dialog bu hafta daha güzel ve komikti. Sanırım yavaş yavaş birbirlerine ve programa ısınıyorlar.

Bu arada Gökhan gerçekten alem adammış :KK9::KK9::KK9:

evet ya ilk bölümde Ebru ile Gökhan, geçiyorduk uğradık moduyla bi eğreti oturuyorlardı haklı olarak.. adapte olamadılar sohbetlere, esprilere filan ama çabuk alıştılar.. Ebru çok olgun ortamı yumuşatıyor. Gökhan ise mahallenin haylaz yaramaz çocuğu.. Hadise mahallenin güzel kızı, Murat'ta mahallenin yakışıklısı :KK16:

Ben de sürekli izleyenlerdenim iyi güzel hoş ta
Gökhanla Hadisenin her yarışmacıda hemen dönüp Muratla Ebruya bakmalarına sinir oluyorum,ne yani kendi kararlarınızı kendiniz veremiyor musunuz??
Ebruda bir ağır bir ağır zannedersin ki diva mübarek,yine en samimi ve mütevazı olanı Murat bence çok sevmesem de...

Reklam içerikli mesaj !

Son düzenleyen: Moderatör:
geçen sene programı hiç izlemiyordum ama bu sene müptelası oldum hiç kaçırmıyorum valla... ama çok reklam koyuyolar ya sıkıyo insanı.

Bu programı Gökhan Özoğuz için izliyorum sadece. :KK14:
Hayallerimin erkeği yahu resmen. :KK1: Sevdiceğim duymasın ama Gökhan'a da çok hayranım be. :KK14:
Bazen rüyalarıma bile giriyor herif. :KK52:
Çok sempatik, çok komik, olduğu gibi, alçakgönüllü, sanatçıların kralı. :KK34:
En iyi takım da onda şu an zaten. :KK55:

yasemin'i sevmiyordum..

gökhan'ın takımı cok cok iyi..
Tugba da finali cıkmalıydı...sahneye cok yakısıyor..

Gökhan'ın takımından birincinin çıkmasını çok istiyordum öyle de olacak.
Birinci de bence kesinlikle Hasan olacaktır.

En başından beri Hasan ve Abdullah'i destekliyordum. Hasan'in ihtiyaci oldugunu düşündüğüm icin kazanmasını istiyorum. Ama gönlüm Abdullah tan yana benim...

Hasan,Abdullah,Ersin üçünü de seviyor destekliyordum.Son ikiye de istediğim yarışmacılar girdi.Hasan'ın birinci olması da beni sevindirdi.

Benim yarışmadaki asıl favorim Gökhan olduğu için onun takımından birinci olarak kim çıkarsa çıksın sevinecektim. Programı saçma buluyorum kaldı ki Hadise'den, Ebru Gündeş'ten falan hiç haz etmiyorum. Ama ben küçüklüğümden beri sıkı bir Gökhan hayranıyımdır, sırf onun yarışmada jüri olduğunu görünce izlemeye başladım yarışmayı. Onun takımından birinci çıkacağı belliydi, zira bana göre müzik bilgisi en kuvvetli jüri üyesi kendisidir orada. Yine de takımından Ersin benim için bir tık daha öndeydi diğerlerinden. Olmadı, Hasan oldu. Ona da sevindim, hakediyordu.

Son düzenleme:
O ses Türkiye'yi başladığından beri beğenerek izliyorum yalnız son iki sezondur sırf gökhan için izliyorum çok samimi geliyor bana çokta tatlı çok seviyorum onu:KK36: müzikteki başarısı zaten tartışılmaz Özkanla Mazharda yerinde olmuş Gökhanla atışmaları çok eğlenceli, bu yıl yine Gökhanın takımından birisi kazanır inşallah :KK76:

X