Ocağınıza Düştüm 😋

Selamun aleyküm kızlar. Cumamız mübarek olsun. Nasılsınız? Dün akşam eşim makarna isteyince dünkü menü bugüne kaldı 🤩🤩🤩
Kırmızı biber dolması ve kereviz salatası. Siz de neler var neler yok, akşama ne yemek var 😋😋😋

@Kmsl Hnd
C Cay6
@zeLina
O1deren87 O1deren87
@hasbeenandgone
@Ayiyogi
-Adel- -Adel-
@Migi_magid11
@Minik Meleklerim
Blue_Peri Blue_Peri
@Astoria
@Night owl
@Gonulmeyvesi
@Alyaliya
@Elhan
@Sumeyye07
@sekersizcikolata
@morkagit
Devitamini Devitamini
@Truman Show
@Yesilb4h4r
Dün den yemekler var.oğlum şehriye çorbası istiyor onuda eklerim.birazdan süt alıp pişirip mayalicam. Mutfak işi bitmezzzzzzzzzz😆😆

Selamun aleyküm kızlar. Cumamız mübarek olsun. Nasılsınız? Dün akşam eşim makarna isteyince dünkü menü bugüne kaldı 🤩🤩🤩
Kırmızı biber dolması ve kereviz salatası. Siz de neler var neler yok, akşama ne yemek var 😋😋😋

@Kmsl Hnd
C Cay6
@zeLina
O1deren87 O1deren87
@hasbeenandgone
@Ayiyogi
-Adel- -Adel-
@Migi_magid11
@Minik Meleklerim
Blue_Peri Blue_Peri
@Astoria
@Night owl
@Gonulmeyvesi
@Alyaliya
@Elhan
@Sumeyye07
@sekersizcikolata
@morkagit
Devitamini Devitamini
@Truman Show
@Yesilb4h4r
Dün et sote yapmıştım ondan var ama az. Yanına pilav ve patlıcan kızartması yapmayı düşünüyorum. Yada köz patlıcan salatası da olabilir.

Hayirli cumalar kizlar
Dunden pirasa ve yogurtlu makarnam var
Esime yeter aksama bende aciktim kizimla kendimize bisey soyleyecegm galiba . Aksama da daha cok aksamda yemeklermden yeriz insallah

@Kmsl Hnd
C Cay6
@zeLina
O1deren87 O1deren87
@hasbeenandgone
@Ayiyogi
-Adel- -Adel-
@Migi_magid11
@Minik Meleklerim
Blue_Peri Blue_Peri
@Astoria
@Night owl