Ocak 2009'da hamile kalanlar buraya

mrb. arkadaşlar bende bu aksam test yaptım ve sonucum pozitif çıktı. pazarteside kanda baktıracağım insallah ordada sonuçlarım güzel çıkar.benimkisi tüp bebek insallah devam ederde burdan hamişliklerimizi anlatmaya devam ederiz

canim allah gönlüne göre versin tebrikler. senin nekadarlik simdi son adet tarihin neydi benim 25. aralik. hesabima göre 4+3. tabi daha doktora gitmedim ama testim pozitif bazi seyler oldugu yönünde gösteriyor.canim bende doktor gününü sabirsizlikla bekliyorum sali gidicem. Hayirlisi olsun hepimiz icin diyorum.:eek:

canim allah gönlüne göre versin tebrikler. senin nekadarlik simdi son adet tarihin neydi benim 25. aralik. hesabima göre 4+3. tabi daha doktora gitmedim ama testim pozitif bazi seyler oldugu yönünde gösteriyor.canim bende doktor gününü sabirsizlikla bekliyorum sali gidicem. Hayirlisi olsun hepimiz icin diyorum.:eek:

:nazar:bende seni tebrik ederim canım.:nazar: benim son adet tarihimde 27 aralık.yarın kanda baktırmaya gideceğiz hayırlısıyla onuda bir atlatsak.yok acaba kimyasal gebelik mi yok dış gebelik mi diye düşünmekten helak oldum.

merhaba herkese,yeni üyeyim.3 gün önce test yaptım sonuç pozitif:)16 aralık en son adet tarihim,mutululuğumu paylaşmak istedim,allah isteyen herkese nasip etsin...

tüm hamislere tebrikler:nazar:. Allah nazarlardan saklasin.
Evet canim benimde kafama birsürü soru geliyor doktor gününü bekliyorum zor hakkattende yaaa Allah yardimcimiz olsun.

selam kızlar . bende 4+6 günlük hamileyim :teytey: adetime 3 gün kala öğrendim. cok mutluyum. Allahım bu duyguyu isteyen herkese tattırsın insallah. 9 şubatta randevum var. o zamana 7 haftalık olcak. kalp atışlarını duyarım sanırım. hihoyyyt

kizlar meraba. Bu sabah testim pozitif cikti. Haftaya doktora gidicem.

Haydi buraya gelin bu yilin birinci ayinda hamile kalanlar bu güzel dönemi paylasmalarla beraber gecirelim. Bekliyorum sizi :ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

canım ne mutlu sana.. allah kucağına almayı da nasip etsin sağlıklı sıhatli inşaallah.. :nazar:
benim sana bir sorum olucak, daha test yapmadan gebelik belirtilerini yaşadınmı..
ben ilk bebeğimi kalbi atmadığı için kaybetmiştim maalesef, bu kürtajdan sonra ki 2. ayım ve öteki hamileliğimden belirtilerinden bazı karşılaştırma yapıyorum ama psikolojiktir diye de çok da düşünmek istemiyorum acıkçası..
erken hamilelik belirtilerin nelerdi, adetine 1 hafta kala bişiler hissettinmi canım..
gerçekten bu şuan benim için çok önemli..

selam kızlar . bende 4+6 günlük hamileyim :teytey: adetime 3 gün kala öğrendim. cok mutluyum. Allahım bu duyguyu isteyen herkese tattırsın insallah. 9 şubatta randevum var. o zamana 7 haftalık olcak. kalp atışlarını duyarım sanırım. hihoyyyt

tebrikler canim. aramizda bir kac gün var sadece ne güzel. ben yarin doktora gidiyorum. Sen niye okadar gec gidiyorsun canim doktorlar erken gidilmesini tavsiye ediyorlar.

canım ne mutlu sana.. allah kucağına almayı da nasip etsin sağlıklı sıhatli inşaallah.. :nazar:
benim sana bir sorum olucak, daha test yapmadan gebelik belirtilerini yaşadınmı..
ben ilk bebeğimi kalbi atmadığı için kaybetmiştim maalesef, bu kürtajdan sonra ki 2. ayım ve öteki hamileliğimden belirtilerinden bazı karşılaştırma yapıyorum ama psikolojiktir diye deic çok da düşünmek istemiyorum acıkçası..
erken hamilelik belirtilerin nelerdi, adetine 1 hafta kala bişiler hissettinmi canım..
gerçekten bu şuan benim için çok önemli..

ilkinde gögüslerim cok acimisti yorgunluk sivilce karnimda agrilar vardi.
Simdiki gebeligimde hic belirtim olmadi

tebrikler canim. aramizda bir kac gün var sadece ne güzel. ben yarin doktora gidiyorum. Sen niye okadar gec gidiyorsun canim doktorlar erken gidilmesini tavsiye ediyo

canım doktorum izinde. baska doktora da gidebilirim ama gecen yıl bir düşük yaptım. onda cok erken gitmiştim. kese görünmemişti. bir hafta sonra tekrar gittim kese küçük dedi. sıkıntılar basladı. kalp atışını hiç duyamadım zaten. gecen yıl yasadıklarımı bu yıl yasamak istemiyorum acıkcası. gittiğimde 7 haftalık olacak insallah.kalp atışları da oluşmuş olur. hepsini bir arada görürüm. :Saruboceq:

tebrikler canim. aramizda bir kac gün var sadece ne güzel. ben yarin doktora gidiyorum. Sen niye okadar gec gidiyorsun canim doktorlar erken gidilmesini tavsiye ediyo

canım doktorum izinde. baska doktora da gidebilirim ama gecen yıl bir düşük yaptım. onda cok erken gitmiştim. kese görünmemişti. bir hafta sonra tekrar gittim kese küçük dedi. sıkıntılar basladı. kalp atışını hiç duyamadım zaten. gecen yıl yasadıklarımı bu yıl yasamak istemiyorum acıkcası. gittiğimde 7 haftalık olacak insallah.kalp atışları da oluşmuş olur. hepsini bir arada görürüm. :Saruboceq:

dogru haklisin canim. bende hamile kalmadan önce gec gidicem diyordum ama bekliyemiyorum. 6. haftadan sonra kalp görünüyor evet ama mikrop kapma felan herhangi bi tehlike olma olasiligina karsi bende sabirsizlaniyorum. Allahtanki doktorum yarin. Hersey belli olur artik.
bir de elim ayagim bembeyaz benim yaaa gülüm. kansizlikmi basladi acaba korkmuyor degilim yani. düsünsene simdiden baslarsa ohoooo bebek büyüyünce zaten hep anneden aliyor herseyi. Allah yardimcimiz olsun

arkadaşlar merhaba
benimde son regl tarihim 19 aralıktı ve 2. micro sonucu 17 ocakta hamile olduğumu öğrendim...gerçi dayanamayıp 15 ocakta idrarda yapmıştım ve çift çizgi çıkınca sabaha kadar uyku tutmamıştı...17 ocaktada kanda baktırdım b hcg 204 tü ve cuma günü kese için çağırdılar usg ye gireceğim...hepimiz için hayırlısını diliyorum.....

kizlar ben simdi doktordan geldim. Bakti etti birde kan aldi. Kan alan kizlarin elide öyle agirki cok canini yakiyorlar insanin yaaaa hic sevmiyorum kan aldirmayi o yüzden.
Neyse sadede gelelim kese tam net görünmedi kalp atisi filan icinde haftaya pazartesi tekrar gidicem.Ama hamilesin :CüvCüv: dedi doktorum. Beni en cok rahatlatanda mikrop enfeksiyon filan cikmadi cok sükür. Ben ondan korkuyordum.
Ilk gebeligim basarisizdi bunda sanki ilki gibi hissetmiyorum kizlar tedbirmi aliyorum tecrübemi edindim bilmiyorum.Ama ilki gibi korku duymuyorum en ufak seyden simdi. Allah bebislerimizi saglikli dogurmak bize nasip etsin :teytey:

mrhben burdayım bende yarın gidip kan estini tekrarlatacağom bakalım ormlmi görcez ok heycanlıyım cumada meleğimi görcem inşaaalah

X