Ocak 2009'da hamile kalanlar buraya

arkadaslar cinde oldugum icin sizinle ayni saat dilimlerinde ayni anda sohbette olamiyorum ama takip ediyorum.. betencim senin iicn cok sevindim darisi basima ve butun bebek isteyenlerin basina.. barby zennure canim ins ikiz bebeklerin vardir benim bildigim hormonun yuksek olmasi cogul gebelik demek icini rahat tut arkadasim..bende hala beklemedeyim bugun tekrar kendim test yapicam dr iki cizgide net cikarsa kesin gebelik vardir dedi bir hafta once ultrasonda goremedi keseyi.. ins hakkimizda hayirlisi sagliklisi olsun..

ohhh arkadaslar nihayet doktora ulastim. Sabahin 9unda aradim sanirim uyanmis ama umurumda degil valla ben can derdine düsmüsüm. Daha sonra arasam cikip gitmis olucakti o yüzden iyi yaptim. Bugün beni muayene edicek saat 4´le 6 arasi. Agrin varmi diye sordu. Hayir cok sükür yok ve insaalahda ikizlerim vardir.Sanirim doktor kötü ihtimalleri gözönüne alarak bakip edicek. o yüzden iyimisin diye sordu. 6-7 saat var umarim mutlu olarak döner sizede bildiririm arkadaslar. Hepimiz saglikli bebislerimize kavusalim.

arkadaslar cinde oldugum icin sizinle ayni saat dilimlerinde ayni anda sohbette olamiyorum ama takip ediyorum.. betencim senin iicn cok sevindim darisi basima ve butun bebek isteyenlerin basina.. barby zennure canim ins ikiz bebeklerin vardir benim bildigim hormonun yuksek olmasi cogul gebelik demek icini rahat tut arkadasim..bende hala beklemedeyim bugun tekrar kendim test yapicam dr iki cizgide net cikarsa kesin gebelik vardir dedi bir hafta once ultrasonda goremedi keseyi.. ins hakkimizda hayirlisi sagliklisi olsun..

sagol canim. Senin belki erkendir yani gec yumurtlama olmustur o yüzden görünmüyordur. Insallah gönlünce olur canim:ecrin_bebek:

bak ben demedimmi sana öyledir diye korma rahat git.ya bnde şimdi keseyi gördük içini nezaman görcez boş mu dolu muolcak merakdan lcem yani moralsisizm.vallla hayırlısı inşaaalh.

bak ben demedimmi sana öyledir diye korma rahat git.ya bnde şimdi keseyi gördük içini nezaman görcez boş mu dolu muolcak merakdan lcem yani moralsisizm.vallla hayırlısı inşaaalh.

ya niye bos olsun kiz. doludur doludur. üzülme sen. öyle bos gebelik cok SIK olan bisey degilki. korkma bosuna. keseyi gördükten sonra gerisi kolay. benim gibi haabersiz boslukta kalmada valla kafayi yiyodum. doktor aradi tekrar 5 te muayene olucam bakalim ne varmis ne yokmus. hayirlisi olsun.

nerdsin merakdan öldüm baby ben gezmeye gidiyorum şimdi gece açararım nca hadi hayırlısı olsun inşaaalah.

doktordan geldim. moralsizlikten bisey yemedigim icin cok acikmistim doktordan gelince hemen mutfaga giristim o yüzden hemen yazmadim canim.
Gebelik degerim 1000 civarinda. yüksekmis doktora göre acaba yüksekmi gercekten kizlar sizin degerleriniz kac?
Ultrasonda Keseyi gördük. Dis gebelik varmi diye bakti Yok. Ikiz gebelikte degilmis. Bisey yok deger yüksek diyor doktor. Zaten pek pipiriklidir. Bazende dengesiz biri.
Tam sonuc nedir bende iyi biliyor degilim ama sali günü yine randevüm var.
Kizlar sizin degerleriniz ne benimki yüksekmi acaba, yüksekse neden acaba bi bunu anlayamadim.

tatlım gözün aydn saçmalamasın benimde 4+5 ken 970 di benim doktorum gaet iyi dedi seninki tam anantikaymış gayet güzel küçük olmasından iyi tatlım olması gerektği gibi bnmde öyleydiyani

barby
canim gozun aydin insallah sagliklidir yaa bir suru yazi var farkli farkli sitelerde onlar bile tam olarak birbirine uymuyo gun ve hafta olarak.. sen canini sikma kisiden kisiye gore degisiyo birsuru hamilenin yazilarini okuyorum hepsi farkli.. ii dusun ii olsun canim..

bu arada ben bu sabah test yaptim dr bir hafta sonra yap demisti.. 2 cizgide ayni renk cikarsa hamilelik kesinlesir demisti.

1haftadir bir suru test yaptim hep silik cikiyordu ikinci cizgi fakat gun gectikce belirginlesti. ve nihayet sabah kalktim konsantre idrarimla test yaptim iki cizgide capcanli ve ayni tonda cikti..

yarim saat sonra tekrar baska marka bir tester kullandim ve yine sonuc net cikti. cok sevindim tabi. esim daha cok sevindi. ama ben emin olamiyorum gecen hafta dr alttan ultrasonla bakti ve hicbisi goremedi rahimde ..

insallah ters bir durum yoktur. size bisi sormak istiyorum arkadaslar:

sizden de arada bir kahverengi lekeler yada kanamalar geliyormu su gunlerde.. yada geldiyse ne zaman geldi.. benden dun 1kere kahverengi leke geldi ve bugunde bir kere geldi.

acaba bunlar implantasyon yani yerlesme kanamalarimi su anda dr a da gidemiyoruz esimin isi dolayisiyla insallah haftaya gidebilcez o zaman kan ve ultrasonda ne oldugu kesinlesecek insallah..

pozitif dusunmeliyizki ii sonuclarla karsilasalim vucudumuz en ufak bir olumsuzluktan bile etkilanacak kadar hassas ve duyarli..

burda yani cinde saat 6saat ileri su anda turkiyede saat oglen 2 civarinda o yuzden benim dun ve bugunum farkli:))

bu arada ben bu sabah test yaptim dr bir hafta sonra yap demisti.. 2 cizgide ayni renk cikarsa hamilelik kesinlesir demisti.

1haftadir bir suru test yaptim hep silik cikiyordu ikinci cizgi fakat gun gectikce belirginlesti. ve nihayet sabah kalktim konsantre idrarimla test yaptim iki cizgide capcanli ve ayni tonda cikti..

yarim saat sonra tekrar baska marka bir tester kullandim ve yine sonuc net cikti. cok sevindim tabi. esim daha cok sevindi. ama ben emin olamiyorum gecen hafta dr alttan ultrasonla bakti ve hicbisi goremedi rahimde ..

insallah ters bir durum yoktur. size bisi sormak istiyorum arkadaslar:

sizden de arada bir kahverengi lekeler yada kanamalar geliyormu su gunlerde.. yada geldiyse ne zaman geldi.. benden dun 1kere kahverengi leke geldi ve bugunde bir kere geldi.

acaba bunlar implantasyon yani yerlesme kanamalarimi su anda dr a da gidemiyoruz esimin isi dolayisiyla insallah haftaya gidebilcez o zaman kan ve ultrasonda ne oldugu kesinlesecek insallah..

pozitif dusunmeliyizki ii sonuclarla karsilasalim vucudumuz en ufak bir olumsuzluktan bile etkilanacak kadar hassas ve duyarli..

burda yani cinde saat 6saat ileri su anda turkiyede saat oglen 2 civarinda o yuzden benim dun ve bugunum farkli:))

talım günydın tebrik edrim souç poztif kesin gebesin doktorun görmemsi normal benim 10 gün gçti yin üst utrasonla görülmedi atdan bakılar da öyle gördük meraklanma yani.ama benimhiç lekelenmeme olmadı adetin geçtiği için yerleşme dönemi bitdi kahvereni lekelnme biraz tehlike sinali o yüzden doktora hemen git çünkü düşük tehlikesi olabilir ilaç veriyolar burda progestan diye benmdoktorum olmadığı halde verdi kesin olsun diye.canı doktorunla iribada geç,ama yinede stres yapma kan rengi olmadan korkma dyolar bide bol bol yat dinlen yorma kendini be pek hareketetmiyom vallla işler duruyor evde bide ben öğretmenim tatildeyiz şimdiyatıorum sende bol bol yt.

Selam hekese bende dün öğrendim hamile olduğumu değerim 9773 çıktı kızlar yüksek neden acaba :))
canım gözünaydın allah tamamına erdirsin değerin çok iyi kaç gün geçti adet tarihinden gördünmü bebeğini bende cuma gördüm küçük meleğimi hayırlı bi dokuz ay geçririz inşaaalah.
hihoyyythihoyyyt

Eliferolsoylu
canim lekelenme banada normal gelmedi ama bilemiyorum. cünkü yerlesme coktan gerceklesti. ama bi sitede okumustum damarlarin yanina bebek yerlestigi icin büyüdükce hafifi lekelenme olabilir diye. Yinede sen doktora gitmeye calis canim.

Beten
canim sen ne ilaci aliyosun hamile hamile zararli degilmi güzelim. düsük tehlikesimi varmis acaba allah korusun

bende cuma günü evde test yaptım adet günümde ve pozitif çıktı.hatta inanamadım 2 tane yaptım sonra ertesi gün 2 tane daha yaptım çift çizgiydi.3 ocak adet tarihimdi hesaplayıcılara göre 4 haftalık hamileyim.yarın sağlıkocağına gidip ordada kan testi yaptırcam.ama doktora nezaman gitsem kararsızım.kimileri hemen git alttan bakarlar diyo.kimileride 7.haftayı bekle kalpatışlarını falan duyarsın diyolar.ama benim aklımda kırk tilki dolaşıyo.acaba gerçekten hamilemiyim? dış gebelikmi?vs... kafayı yiycem

X