Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herkez bebeklendi 🥰 ugraşıyo ses seda olmaz canım benim 🥰
Valla öyle oldu canim❤️
Doğum bekliyorummmm 😇😂😂😂
Ayyy Rabbim bı avaz da kurtarsın canim belli mi zamanı🥰
🙋🏻‍♀️ Mavişim yoklama alıyor yine.😂

İki azmanla hayat nasıl gidiyor bebeğim? Zira ben biriyle epey zorlanıyorum şu an.😂
Hehe bı yoklayim dedim yahu pipili neden zorluyor bakalım, benim siyirmama az kaldı gündüz zorla uyutuyorum diğeri de bağırarak geziyor bebek uyanıyor sar baştan evi b*k götürüyor kizzzz toplu olsa da büyük hallediyor sağolsun

Bende burdaydım hamileliğinize şahit olmuştum çok sevindim sağ Salim doğumunuzu yapmışsınız ♥️ bize henüz nasip olmadı daha beklemedeyiz 🙈
Yaaa ne güzel bu topikten gitmemiş olmanız Rabbim tez zaman da sağlıkla nasip etsin inşallah bizlerde şahit olalım güzel günlerinize 😍❤️

Valla öyle oldu canim❤️

Ayyy Rabbim bı avaz da kurtarsın canim belli mi zamanı🥰

Hehe bı yoklayim dedim yahu pipili neden zorluyor bakalım, benim siyirmama az kaldı gündüz zorla uyutuyorum diğeri de bağırarak geziyor bebek uyanıyor sar baştan evi b*k götürüyor kizzzz toplu olsa da büyük hallediyor sağolsun
Kıyamam sana, kafaya huni yakındır o zaman? 🥲😂

Benim de fıskiyeyle başım dertte, sulayıp duruyor üstümüzü başımızı, alt açma fobisi edindim.😂

Tek bebekle bu kadar zorken, iki çocuklulara saygım sonsuz vallahi, Allah sabır versin mavişim.🥺

Heyyyy bizim kizlad burda misiniz nasıl gidiyor
Bu topikte sayenizde gebeliğimden şüphelenip güzel haberi alıp paylaşmıştım, 2022 Eylül annesi oldum 🥰🥰🥰 yeri bende apayrı o yüzden.
Allahım isteyen herkese en hayırlı şekilde nasip etsin, anne olanlara da sağlıkla büyütmek nasip olsun. Bir de sabır versin 😅🙏🏻 Doğum bekleyenler bol bol uyuyun tadını çıkarın mümkünse 😅😅 yeni nesil çok fena geliyor çok 🙈

Bu topikte sayenizde gebeliğimden şüphelenip güzel haberi alıp paylaşmıştım, 2022 Eylül annesi oldum 🥰🥰🥰 yeri bende apayrı o yüzden.
Allahım isteyen herkese en hayırlı şekilde nasip etsin, anne olanlara da sağlıkla büyütmek nasip olsun. Bir de sabır versin 😅🙏🏻 Doğum bekleyenler bol bol uyuyun tadını çıkarın mümkünse 😅😅 yeni nesil çok fena geliyor çok 🙈
Uyku mu? 🤤

Heyyyy bizim kizlad burda misiniz nasıl gidiyor
Selammm canimm ❤️ ben tüp Yolunda 🌺 Perşembe yumoslar toplancak
Herkez bebeklendi 🥰 ugraşıyo ses seda olmaz canım benim 🥰
Masallaahhh, bebiş gelmiş 🐣💕hayırlı olsun canım
Kıyamam sana, kafaya huni yakındır o zaman? 🥲😂

Benim de fıskiyeyle başım dertte, sulayıp duruyor üstümüzü başımızı, alt açma fobisi edindim.😂

Tek bebekle bu kadar zorken, iki çocuklulara saygım sonsuz vallahi, Allah sabır versin mavişim.🥺
Oyyy yerim ben onu ya, hayırlı olsun kuzumm🌺🐣💕

Mümkünse sadece 😅 ilk bebiş olmayanlar için pek olabilecek bir temenni değil gerçi 🥲😅 bebek doğduktan sonra uykusuz geceler başlıyor.. göz altlarıma artık kapatıcı da etki etmiyor resmen 🤦🏻‍♀️
Uykuya olan açlığımı dile getirmek istedim minnoş, 40 gündür hasretim kendisine.😂

Yok minnoşum ben en baştan sezaryen istemiştim, panik atak rahatsızlığımdan ötürü. Normal doğum korkum da vardı, pişman değilim ama tavsiye eder miyim? Tabii ki hayır.😂
Anladım kuzum evet hatırlıyorum öyle bir şey demiştin kıyamam sana olsun sağ salim halletmişsin çok şükür 🤗

X