Gebeliğe Hazırlık Ocak-Şubat-Mart Bat'ını Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben adetim biter bitmez başladım bu ay , geçen ay telefon takviminde yapmaya başladım aynen geç kaldım diye düşündüm o yüzden bu ay hemen başladım ama dün takvime göre yumurtlama günümdü ama hala köyü çizgi yok hep silik

Evet bizde hemen olacak sandık 1 yıl korunduk meğer öyle değilmiş bu işler yok bende çizgi çıkıyor tam koyulaşmaya başladı derken hop geri siliklesmeye başlıyor

O zaman senin yumurtlama belki de geç olacak. Bence adete kadar devam et. Bu ay bende bunla uğraşıcam bakalım neler görücez. Bugün siliklesirse yumurtladım demektir.

Adetim düzenlidir benim 28 günde bir olurum en geç 2 gün ileri veya geriye atar onun dışında hiç bir sorun yok hı sadece sağ tarafta kist varmış ama küçük ve zararsizmis doktorum önemli bir kist değil belki ilk adetin de gider demişti şuan ne durumda bilmiyorum tabi bu ayın 19unda özel bir kliniğe başlıyorum bakalım ne olacak

Evet bizde hemen olacak sandık 1 yıl korunduk meğer öyle değilmiş bu işler yok bende çizgi çıkıyor tam koyulaşmaya başladı derken hop geri siliklesmeye başlıyor

O zaman yumurtluyorsun canım. O benim koyu dediklerin aynı gün farklı saatlerde, biraz koyu gördüğüm saatlerde gün içinde ikinci kez yaptım. Şayet yumurtlamaysa bir sonraki güne kadar yumurtlama biter diye düşündüm. Sende öyle dene bi dahakine.

Bugün kaşıklarım karnım ağrıyor kızlar, yumurtlamanın etkileri mi Acaba?

Bizde korunmamaya karar verdik sende böyle diyince içim daha çok rahat etti tabi bi sağlık sorunum yoksa yarın ki kontrolümden sonra insallah herşey yolundadır çok geriliyorum

Bizde korunmamaya karar verdik sende böyle diyince içim daha çok rahat etti tabi bi sağlık sorunum yoksa yarın ki kontrolümden sonra insallah herşey yolundadır çok geriliyorum
inşallah yarınki kontrolün iyi geçer doktorunla da daha detaylı konuşursun bu konuyu iyice içine siner.

yumurtlamanın etkisi olabilir

Ya ben daha çok koyulasacak diye bekliyorum beklemeyim o zaman aman ya öyle düzenli ilişkimizde yokki heleki kış geldi soğuktan eve gider gitmez yemek yiyip yatıyoruz resmen hani eşimi zorlamasam hiç oralı değil resmen

Evet olabilir allahtan ki ben artık vücudumu dinleyebiliyorum şuan yumurtladigimi düşünüyorum sulu akintim geliyor çünkü

Bende öyle sanıyordum, o yüzden buraya sordum. Burda da herkes koyu dedi. Ve bugün yaptım silik bile denmez nerdeyse hiçbişey gözükmüyor. Demekki 1 günde geçiyor o en koyusu. Resmini atarım birazdan.

Bugünkü testim
Artık gölge bile yok. Yumurtladım demek ki. Bugün diğer günlere nazaran kasiklarım karnım çok ağrıyor. Bugün de ilişki olmalı mi acaba?

Eklentiler

• Screenshot_20171211-225053.png
    162,2 KB · Görüntüleme: 98
Kızlar bugün sabah işe gitmeden yaptım ovulosyon testi ve gerçekten kop koyu iki çizgiyi gördüm resim atamıyorum bir türlü resmi ne kadar kucultsemde olmuyor ama kop koyu yani sonunda yakaladım iki çizgiyi geçen ay ben yapamamışım demek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…