Gebeliğe Hazırlık Ocakta aşılama yapılacaklar(2021)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bunu bende çok bilmiyorum. Aşama aşama gidip haptan iğneye geçen de var direk iğneyle başlayan da
Canım o kişiden kişiye ve doktoruna göre değişiyor eğer eşinde veya sende herhangi bir sağlık sorunu yoksa ve gebelik elde edilememe süren çok uzun değilse doktor ilk ay hap verip yumurtalıkların nasıl geliştiğini görmek isteyebilir

Kızlaaarrr ben bugün aşılama oldum..Ağrısız oluyormuş diye duymuştum ama benim ağrılı oldu 😒 Çok sancım oluyor ağrıyor dedim doktora, rahim ağzın kapalıymış açmaya çalışıyorum dedi.Ve hala ağrım var kanama da oluyor.Umarım sonu güzel olur🙏🏻

Kızlaaarrr ben bugün aşılama oldum..Ağrısız oluyormuş diye duymuştum ama benim ağrılı oldu 😒 Çok sancım oluyor ağrıyor dedim doktora, rahim ağzın kapalıymış açmaya çalışıyorum dedi.Ve hala ağrım var kanama da oluyor.Umarım sonu güzel olur🙏🏻
Speklumdan kaynaklanır canım makas gibi birşey ya içine girince açılıyor ilk gün agrın ve kahverengi tarzında kanaman normal 4 aşılama yaptırmış biri olarak söylüyorum ilk 7 gün hafif kasıklaeında ağrı olur pozitif sanıp heveslenme direk çatlatma iğne etkisi inşallah pozitif olur dualarım seninle ❤️

Speklumdan kaynaklanır canım makas gibi birşey ya içine girince açılıyor ilk gün agrın ve kahverengi tarzında kanaman normal 4 aşılama yaptırmış biri olarak söylüyorum ilk 7 gün hafif kasıklaeında ağrı olur pozitif sanıp heveslenme direk çatlatma iğne etkisi inşallah pozitif olur dualarım seninle ❤️
Çok çok teşekkür ederim inşallah dediğiniz gibi pozitif olur🙏🏻 Kanamam baya var ya baya kırmızı kırmızı geliyor inşallah bir sorun olmaz.Doktor şimdiye kadar sperm hiç içeri girememiş büyük ihtimalle dedi inşallah rahim ağzı böyle açılmış olur inşallah hepimiz için hayırlı gelişmeler olur🙏🏻

Kızlar doktor bana kolemen verdi bıgun doktora gittim kontrol için doktor fazla bile gelişmiş dedi kasıklarımda ağrıyo yumurtlarım erkrn çatlamış olabilirmi?

Çok çok teşekkür ederim inşallah dediğiniz gibi pozitif olur🙏🏻 Kanamam baya var ya baya kırmızı kırmızı geliyor inşallah bir sorun olmaz.Doktor şimdiye kadar sperm hiç içeri girememiş büyük ihtimalle dedi inşallah rahim ağzı böyle açılmış olur inşallah hepimiz için hayırlı gelişmeler olur🙏🏻
Rahim ağzın darya kuzum ondan o kanaman o alet orayı deforme etmiş büyük ihtimal ben ümitliyim senden spermle yumurta simdi buluşur inşallah çünkü tam tüplerin ayrımına gönderiyorlar ince bir katater ile yolu kısaltıyorlar hadi bakalım hayırlısı eşinin yıkandıktan sonra spermi kaç milyon canım

Kızlar bir şey soracağım😊 biliyorsunuz ben 5 iğneden sonra çarşamba kontrole gitmiştim yeterli olmamıştı.hem sadece tek yumurta büyümüş,hem de boyutu yeterli değilmiş 3 iğne daha verdi ama ben gelişmezse aşılama olamam diye stres yaptım biraz ve o günden bu yana çakşır suyu içiyorum sabah akşam..acaba artı 3 iğne ve çakşır suyu birlikte zarar olur mu sabah bir de aç karnına arı sütü bal polen yiyordum ..hepsi fazla mi sizce ?
Ben doktorumla konuştuğumda iğne veya femara gibi ilaçlarla bitkisel ürünleri bir arada kullanmayın, kistleşmeye yol açabilir demişti. Kullanmamanız daha iyi olabilir. Özellikle çakşır suyu folikül uyarıcı zaten.

Rahim ağzın darya kuzum ondan o kanaman o alet orayı deforme etmiş büyük ihtimal ben ümitliyim senden spermle yumurta simdi buluşur inşallah çünkü tam tüplerin ayrımına gönderiyorlar ince bir katater ile yolu kısaltıyorlar hadi bakalım hayırlısı eşinin yıkandıktan sonra spermi kaç milyon canım
Ya aslında sorun bende olduğu için eşimin sperm sayısına filan hiç bakmadım doktor bir sorun yok eşte demişti.Şimdi sizin mesajınızı okuyunca bir bakayım dedim ama bulamadım.yıkama sonrası hareket %95 bu şekilde yazıyor bir de total sperm sayısı 534 milyon yazıyor ama yıkama sonrası sperm sayısı yazmıyor sanırım..konsantrasyon 89 milyon yazıyor bir de Vitalite %95 yazıyor..bunlardan biri yıkama sonrası sayıyı ifade ediyor olabilir mi?

X