Oda Gitti

toredo

Nirvana
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2008
3.001
350
Arkadaşlar benim çok morelim bozuk.bahçemde baktığım 4 yavru kedilerden en masum ve en cana yakın ve en kucağımdan indirmediğim tosun isminde kedim 2 günden beriyoktu.bugün annemin arkadaşı görmüş bahçede can cekişirken kardeşleri onu çekiştiriyormuş kalk die.kadın ağlayarak anlattı.iş yerimdeyim ama nasıl ayakta durduğuma şaşıyorum.annesi bizim balkona yapmıştı ellerimle büyüttüm.çiğerlerle besledim.hayata onlarla bağlanmıştım.kızmayın ama insan öldüğünde bu kadar acı cekmiyorum.çünkü onlar çok masum.şimdi geriye kaldı 3..kızlar onları ben nasıl korucammm şimdi...

Çok üzüldüm.Bilirim kaybetmenin acısını.Ellerinle büyütüp beslediğin o varlık artık bebeğin gibi oluyor çünkü.Ben de sabah işe giderken sokakta titreyerek yatan köpekleri gördüğümde çok kötü etkileniyorum.İnsanlar yine dertlerini anlatabiliyorlar ama onların ağzı var dili yok..Karnı ağrısa söyleyemez benneyaptımki
Diyecek kelime bulamıyorum gerçekten benneyaptımki

çok üzüldüm. benimde kedim ölmüştü. çok ağlamıştım. hala onu unutamıyorum. şimdi yine o aklıma düştü ve ben yine ağlıyorum. yerine yeni kedi aldım. ama unutamıyorum işte.

ınanın cok uzuldum..ınsallah dıger uc kedınız saglıkla uzun yıllar yasarlar..

çok üzüldüm ben de.
dün de annemdeki muhabebet kuşumuz öldü. biz de çok üzüldük,ağladık.
zor oluyor.
sevgileri ne kadar büyükse,acıları da o kadar büyük oluyor.

insan ölse bu kadar üzülmüyorum çok masumlar çok...okadarda özenmiştim.ev kedisi gibiydiler..apartmanda o kadar bayan varken beni tanıyıp üstüme atlardı.gelde offff cekme...hayat işte....

çok üzüldüm yavruya senağlama

bugün oğlum ameliyat oldu bugün daha yeni geldik sayılır veterinerden anestezi aldı sersemleye sersemleye uyanmaya çalışırken düşmesi bile içimi acıtıyor.:çok üzgünüm:

geride kalan bebeklere de iyi bakın veteriner kontrolüne düzenli götürün inş. büyüyüp kocaman toraman kediler olurlar:) :KK43:

Yavrucuk ya kıyamam hiç çok üzüldüm senağlama
hayvanları çok seviyorum böyle haberler görünce de içim gidiyor Allah sabır versin arkadaşım. İnşallah diğer kediler sağ salim büyürler.

X