off offf..bir baksanz..

işsizlik zor Allah yardımcısı olsun sabırlı olman lazım canım kpss cok büyütülücek bişey deil ama sevgilin büyütmüş bunu gözünde sabret biraz sen yoluna giricektir hersey sık bogaz etmeden konusmayı dene

dershaneye başvuru yapsın..gerçi biraz geç oldu ama olsun..çok mat çi alırlar hemde para kazanır hemde hazırlanır

bende fizik
ne kötü değilmi
keşke kütüphanecilik falan okusa imişim diyorum bazen
ppüüfff
ha birde bölümümden dolayı tuaf espiriklere maruz kalıyorum..buda cabası

zaten ole cok sık bogaz etmem ben ya..gunde iki uc mesaj, o da aradıgında her zaman yanında oldugumu soluyorum..daha hala ses yok mesaj atmadı belki iftardan sonra bi ararım.

bende fizik
ne kötü değilmi
keşke kütüphanecilik falan okusa imişim diyorum bazen
ppüüfff
ha birde bölümümden dolayı tuaf espiriklere maruz kalıyorum..buda cabası

cok sacma evet..:KK43: bu kpss beni öldürdü yani ben kendi aldıgım puanıma bile sevinemedimç:çok üzgünüm:

aranızda bir sorun olduğunu sanmıyorum
eziklik duygusu yaşıyordur şuan
üzerine gitme sessiz kal

erkek olarak daha cok sorumluluk sahıbı tabı kı daha cok yük var ustunde ..

yanında ol destek ol ...

siz niye özel ders vermiyorsunuz ki?
sizin branşlarınızda insanalrın çok büyük ekskleri var ve destek arıyorlar.
okullara ilanlar asın ders verilir diye bilmem ne mezunundan.
etrafınıza yayın.
iş araken sizi ferahlatır en azından.
sevgiline destek çık sen ben sana güveniyorum herşey iyi olacak de.
mesela şuan at mesajı cevap versin ya da vermein senin desteiğini hissetmesi sana yakınlaşmasını kolaylaştırır tekrardan.
hayat hep ktü değil güzel günler ansızın gelecektir emin olun.
sonra bu günleri hatırlayıp hey gidi diyeceksiniz ve bu üzüntülerin değmediğini göreceksiniz.

sabırlı ol cnm düzelir bencede onu şimdi biraz kendi halinde bırak bide onun mesleğine göre özellerde iş bak belki bişe bulurusn :)

zaten kasımda askere gidicekmiş, siz niye işleri bu kadar karmaşıklaştırıp sorun haline getiriyosunuz anlamadım :uhm:

üstüne gitme canım kendi haline bırak bir süre
o da haklı, toplum baskısı çok var üstünde
ee sen atanıcaksın o atanmicak bunu da takıyordur
zaman ver biraz topralansın

iş olayı erkekler için bizde olduğundan daha önemli. ve yaşadığım ve çevremden gördüğüm kadarıyla da insanın psikolojisini baya bi bozuyor.ayrıca erkekler sıkıntılı dönemlerinde bizim gibi konuşmaktan yana olmuyolar.bence sen bu dönemde her zamankinden daha anlayışlı ol ve sıkboğaz etme.

canınm benim abartma bence herseyi akşına bırak
birazda adamı rahat bırak süreklı arama o arasın
bellki puanı düşük diye üzülmüş.o bir erkk ve grur son derece onemli
birsey yapmana gerek yok sadece biraz destek ol yeterli..

benimde nişanlım kpssye girdi o da çok çok iyi bi puan alamadı ve çok umutluydu ama puanlar gelince tam bi hayal kırıklığı yaşadı çok morali bozuktu ama ben hep destek oldum fazla üstüne gitmedim ama hiç ilgimi eksiltmedim şimdi atlattı sayılır ama yinede yaraları var.ama senin durumun daha farklı anladığım kadarıyla bence karşına alıp açık açık konuşmalısın ne düşünüyosan söylemelisin ama tabi sende sinirlenmeden kızmadan konuşmalısın ne olursa olsun onu sevdiğini seveceğini söylemelisin

ah be canım o çocuk gurur yapmış.Baya etkilenmiş demek kesin gözüyle bakıyomuş offf
çok üzücü durumlar bunllar oku oku sonra böle çöküntü yaşa.Oda kendince çok haklı şimdi ayrı şehirlerdesiniz sanırım.Seninyanındayım lafları onu daha üzecek hayatım emin ol.Bence sadece doğal davran ve sende kafana takmamaya çalış ve asla ona şunu yapıcam bunu edicem buraya tayinim çıkarsa falan gibi laflar etme.oormal ve sabırlı davran ama onu sevdiğinide hep bilsin bunu atlama.
onun derdi senle değil kendiyle hayatım sabırlı ol.
:teselli:

sabırlı ol canım..belliki gurur yapmış senin kazanmanı bunuda açıkça dile getirmiş.sen msjlarını aramalarını eksik etme.umarım düzelir bir an önce

ah be canım o çocuk gurur yapmış.Baya etkilenmiş demek kesin gözüyle bakıyomuş offf
çok üzücü durumlar bunllar oku oku sonra böle çöküntü yaşa.Oda kendince çok haklı şimdi ayrı şehirlerdesiniz sanırım.Seninyanındayım lafları onu daha üzecek hayatım emin ol.Bence sadece doğal davran ve sende kafana takmamaya çalış ve asla ona şunu yapıcam bunu edicem buraya tayinim çıkarsa falan gibi laflar etme.oormal ve sabırlı davran ama onu sevdiğinide hep bilsin bunu atlama.
onun derdi senle değil kendiyle hayatım sabırlı ol.
:teselli:

Canım aynen böyle valla..ben ne kadar ona senin yanındayım desem daha uzuluyo sinir oluyo..deneyim konusuyor:)

bence şimdi ilgi gösterme sırası sizde
zor günler geçiriyor olabilir çok fazla üzerine gitmeden boğmadan ilgilendiğinizi gösterin
onun aramasını beklemeden siz arayın güzel şeylerden bahsedin güzel sözler söyleyin
belki de sizin bu davranışlarınız herşeyin yoluna girmesine yardımcı olur yerimseniben

belli ki cok uzuluyor....sonucta insanain hayalleri ,umutlari ykiliyor...bence sana dusen onu yureklendirmek,cesaretlendirmek,sen basarabilirsin,daha iyi isler bulabilirsin ne bileyimcesaretlendir iste...erkeklerin boyle seylereihtiyaci hep olur...biraz pohpohlamak ,yureklendirmek iyi gelir inan bana...tarfimdan uygulandigi icin biliyorum:lepi:ise yariyor yani....hadi bakalim...simdiuzulup niye bana gunaydin demiyor diyecegine,neden ilgilenmiyor diyecegine ,kollari siva ve elinden geleni yap,ona destek ol ki anlasin hic bir sey icin gec olmadigini ve dunyanin sonunun gelmedigini....umuyorum ki hersey duzelecektir...sevgiler...

X