Ofiste biri mi var?

NILBERA

SeVGi KeLeBeĞi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
6.268
91
34
Ofiste biri mi var?


Yapılan araştırmalara göre işyerleri yasak ilişkilerin yaşandığı en önemli yerlerden biri. Erkekler aynı işyerinde çalıştıkları kadınlara ilgi duyabiliyor nedeni ise aynı ofiste çalıştığı bir kadınla eşinden ya da sevgilisinden çok daha fazla zaman geçirmesi. Siz de böyle bir durumdan şüpheleniyorsanız size vereceğimiz tavsiyeleri kulak ardı etmeyin.

İşiyle ilgilenin

Sevdiğiniz adamın işiyle ilgili ayrıntıları dinlemekten sıkılmış olabilirsiniz. Onun gün içinde nelerle uğraştığını merak etmiyor da olabilirsiniz. Fakat bunu ona sakın belli etmeyin. Çünkü anlattığı işyeri sorunlarını dinlemezseniz o da kendine başka bir dinleyici yani işyeri arkadaşı bulur. İşiyle ilgileniyormuş gibi yapın, sorular sorun ve işyerinde kimlerle arasının çok iyi olduğunu, kimlerle geçinemediğini öğrenin. Ne üstünde çalıştığını bilin böylece meşgul olduğunu söylediği zamanlarda gerçeği söyleyip, söylemediğinden emin olun.

Onlarla tanışın

Eşiniz ya da sevgilinizin işyerinde biriyle flört etmesini istemiyorsanız kendinizi gösterin. İş arkadaşlarıyla tanışın, onlarla gidilen sosyal etkinlikle katılın böylece sizin de var olduğunuzu herkes bilecektir.

Rakiplerinizi tanıyın

İşyerinde çok güzel bir kız sizin için tehlike olacağı gibi çok sıradan fakat sevgilinizle oldukça samimi olan biri de tehlike yaratabilir. Bu nedenle kimlerin rakip olabileceğini belirleyin ve sevgilinizle ne sıkılıkta dost olduklarını araştırın.

Fakat bunları yaparken paranoyak davranışlardan uzak durun ve sevgilinize hiçbir şey belli etmeyin.