Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak Oğlak burcu esi olanlar bi bakar misiniz

Eşim oğlak burcu ben akrep. Kimin daha inat olduğunu tahmin edersiniz:deli:

Eşim benden daha çok sever dışarı çıkmayı hatta genelde o teklif eder evde oturalım bugünde die ben sitem ederim ama gelenekçi olması çok doğru genelde buna takintililar ne gorduysek o olsun mantığı çok var yanlış olduğunu da bilse yanlışını savunması sinir bozucu olumlu yönleri daha çok ama güvenilir ve ideal bı eş ve baba evine sadık bağlı yalan söylemez sonuna dek yanında olur ve sever sevdiğini korur kollar ideal eş bence bende burçların genel karakterlerine inaniyorum
Bende cok inaniyorum mesela anlattiklarinizi tipa tip uyuyor sanki biri bizi gozetliyor :) sadiklar midir peki ben bi yanlışını hic gormedim ama uzak oladugumuz icim bu konuda cok vesveseliyim kendimi yiratiyorum bazen

Erkek arkadasim oglak burcu. Gururu ve inadi hayattan bezdirdi cok inat degiller mi yaa. Sizler eslerinizle nasil geciniyorsunuz. Mesela tastismalarda hatasini anlayip gönlünuzu almasi icin mutlu etmek icin vs taktitkleriniz var mi?
Ben de oğlağım :) size tavsiyem tartışınca ilk adımı siz atın çünkü bizim için bunu yapmak gercekten çok zor:p

Haklisiniz ama burclarin etkisi oldugunu dusunuyorum
Burçların bilimle hiç ilgisi yoktur. Bu, eski inançlardaki yıldıznamelerin uzantısıdır ancak yıldızname de İslamiyet tarafından-maalesef ki bilinenin aksine-yasaklanmıştır.
Zamanında hem burç yorumları yapmış hem de ebced hesabıyla yıldızname bakmış, bu konuda dibine kadar tecrübe sahibi biri olarak bunlara KESİNLİKLE İNANMIYORUM.
Diğer yandan ilginç olan konu da şu ki aralığın sonlarında doğan kızımla ocağın başında doğan yeğenimin aşırı derecede inat olmaları da beni şaşırtıyor. Burç diyeceğim ama buna inanmıyorum. Neden bilmiyorum ama gerçekten de oğlak burcu için belirlenen tarih aralığında doğmuş olan bu çocuklar çok inat. Her çocukta inatlık vardır dense de bunlarınki bi farklı. Ancak tanıyınca anlaşılacak bir şey.

Bende cok inaniyorum mesela anlattiklarinizi tipa tip uyuyor sanki biri bizi gozetliyor :) sadiklar midir peki ben bi yanlışını hic gormedim ama uzak oladugumuz icim bu konuda cok vesveseliyim kendimi yiratiyorum bazen
Bence sevgi varsa sadıklar öyle heyecan peşinde olalım die di düşünce yok düzenli bı hayatım olsun varım yoğum ailem olsun düşüncesinde eşim sağolsun ama bütün oğlaklar böyle mi bilemem tabi herşey gonlunuzce olsun:)

Oğlaklar ve ben ayrı dünyaların insanlarıyız. Toprak grubu insanlarıyla ilgili yorumum net: toprak ateşi söndürür, havayı boğar, suyu emer. Yapısı gereği :halay:Hayatımda kendi tercihimle olan insanların hiçbiri oğlak değil. Bu birçok şeyi kanıtlıyor :) Annem oğlak onu da ben seçmedim.
En muhteşem yorummmm , bile bile nasıl bir oğlak burcu ile evlendim ben diyorum bi hava Grubu olarak , ayyaşlığı serkeşliği yok am a geri kalan her türlü boğucu durum var , ben artık ben değilim , hele de oğlak burcu ile evlenip ailesi ile uyuşmuyorsanız tam bir cehemnnemi yaşıyorsunuz dünyada, kötü biri diyemem ama uyum yok bizde , artık sinir hastası oldum yanına bir de panik atak

Ama karsi taraf haksiz da her zaman ilk adimi nasil atayim bu sefer hatasini anlamiyor :)
Sakın adım madım atayım deme havadaş um, evlenmeden önce de uyumunuz u ciddi bi tart ölç , ben Çan’ımdan bezdim , kötü biri değil eşim ama ne anlatsam da anlamıyor , itiraz etmese de susuyor ama sonuç yine de aynı , ne denli büyük kavgalar etsek de değişen bişey olmıuor , sevgi saygı bitiyor , sevgili iken bir ara hayrandım eşime ama konuşarak anlaşamadıktan sonra iyi taraflarını da alsın gitsin diyorum maalesef

En muhteşem yorummmm , bile bile nasıl bir oğlak burcu ile evlendim ben diyorum bi hava Grubu olarak , ayyaşlığı serkeşliği yok am a geri kalan her türlü boğucu durum var , ben artık ben değilim , hele de oğlak burcu ile evlenip ailesi ile uyuşmuyorsanız tam bir cehemnnemi yaşıyorsunuz dünyada, kötü biri diyemem ama uyum yok bizde , artık sinir hastası oldum yanına bir de panik atak
Ayy gercekten mi:KK43: ne gibi sıkıntılar yasiyorsunuz mesela

Tartışmalarda konuşmak yerime ondan kaçarsam,konuşmak istemezsem üstüme düşüyor.Ama konuşalım halledelim problemleri dersem de o kaçıyor o yüzden hep kaçan kovalanırı uyguluyorum

Tartışmalarda konuşmak yerime ondan kaçarsam,konuşmak istemezsem üstüme düşüyor.Ama konuşalım halledelim problemleri dersem de o kaçıyor o yüzden hep kaçan kovalanırı uyguluyorum
Benim eşim de öyle , ama çok saçma geliyor bana, konuşarak halledemiyorım hiç bişeyi , yok saymamı bekliyor sorunları

Esim aslan ama diyor ki sayende kedi gibi oldum ve kendisi normalde acayip baskin bir karakter. Ama ben cogu zaman karsimdaki insani kirdigimda cok uzuluyorum, gidip ozur diliyorum.
Ama sana arti yanlarini soyliyeyim; (Herkes ayni degildir ama benim gorduklerimin geneli boyle asagi yukari)
-Guvenilir
-Gercekci ,Ayaklari yere basar
-Mantikli
-Acik sozlu (Bu bazen olumlu bir ozellik olmuyor)
-Detayci, mukemmelliyetci
-Merhamet sahibi, vicdanli (Hayvanlari, cocuklari ve yaslilari cok severim)
-Tedbirli
Ve ben asla mantiksiz seyler icin inat etmem, esimle (Aslan oldugu icin cok sosyal, arkadas canlisi) cok ters duseriz o insanlara guvenir 100 kredi ile baslar ama hep hayal kirikligina ugrar ben ise 0 ile baslarim yavas yavas isinirim. Benim soyledigim seyler icin tartisiriz ama zaman gecer hep sen haklisin der.

Eşim oğlak burcu ve ben ömür hayatımda bu kadar inatçı bir insan görmedim. Acaip sabit fikirlidir hatta fikrinin yanlış olduğunu bile bilse asla gittiği yoldan geri dönmez. Onun o inadı yüzünden kaç kez boşanma aşamasına geldik.
Kısacası dediğim dedik, çaldığım düdük felsefesi. :KK14:

X