Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak Oğlak burcu esi olanlar bi bakar misiniz

Benim eşimde oğlak burcu. Allah sana şimdiden sabır versin :) evet birçok iyi özelliği var. Çalışkan,güvenilir, sorumluluk sahibi vs. Ama eşimde dahil tanıdığım bütün oğlaklar son derece sabit fikirli, inatçı,ve gururlu. Böyle bir insanla da anlaşmak gerçekten zor. En basiti bir sorunu oturup konuşamıyorsunuz. Ya yok sayıyorlar ya da o kadar sabit fikirliler ki ne deseniz kendisini haklı çıkaracak bir şey bulmaya çalışıyorlar. En mükemmel onlar çünkü :)

Bende akrep burcuyum. Açıkçası bende geri adım atmam. Haklıysam sonuna kadar giderim. Oğlaklarda gözlemlediğim, bazen haksız olduklarını bal gibi anlasalar bile inatlarını kullanarak sizi bezdirmeye çalışıyorlar. Sizi haklı da olsaniz ilk adımı atmaya mecbur bırakıyorlar. Size tavsiyem bu oyuna gelmeyin :) ben böyle böyle yola getirdim :)

Bende akrebim esim de oglak. Hic anlasamiyoruz hep ben alttan almak zorunda kaliyorum. En basit ornegini verirsem evlenirken oturdugumuz ev is yerime cook uzak. O istedi diye oturduk ama ben her gun karga tulumba ise gidip geliyorum her gun sirf bu yuzden hastalaniyorum ve her gun yalvariyorum yollarda olecegim nolur tasinalim diye. Inadindan tasinmiyor soyledigim sozden donemem diyor inadina bu evde oturmaya devam ediyor. Oglaksa uzak durun kizlar omrunuz tukenir onun inadi yuzdunden

Başak benim Burcu'm.Annesiyle görüşmüyor.Babasına da düşkün degil.Genelde benim ailemle vakit geçiriyor.
O iyiymiş , benimki ana babasının tuhaf olduğunu söylüyor hatalarını kabul ettiğini söylüyor ama yine de göüşöeye zorluyor beni , en büyük kavgalar da ailesi yüzünden çıktı bizde

O iyiymiş , benimki ana babasının tuhaf olduğunu söylüyor hatalarını kabul ettiğini söylüyor ama yine de göüşöeye zorluyor beni , en büyük kavgalar da ailesi yüzünden çıktı bizde
Dolduruşa geliyor olabilir.Evlenmeden benim eşim de çok dolduruşa geliyordu.Sonra aklı başına gelince geri çekti kendini ailesinden.Tabi yine görüşürüz ama zorlama yok.Sizin de düzelir inşallah.Yaşadıkları ortam ve genler de etkili bunda bence burçlar Degil .

Bende akrebim esim de oglak. Hic anlasamiyoruz hep ben alttan almak zorunda kaliyorum. En basit ornegini verirsem evlenirken oturdugumuz ev is yerime cook uzak. O istedi diye oturduk ama ben her gun karga tulumba ise gidip geliyorum her gun sirf bu yuzden hastalaniyorum ve her gun yalvariyorum yollarda olecegim nolur tasinalim diye. Inadindan tasinmiyor soyledigim sozden donemem diyor inadina bu evde oturmaya devam ediyor. Oglaksa uzak durun kizlar omrunuz tukenir onun inadi yuzdunden

Allah size de yarďım etsin. Gerçekten ben eşimle evlendikten sonra sayesinde burçlara inanmaya başladım. Keşke bekarken burçlarla ilgilenseydim de tehlikeyi fark edebilseydim :) ben aslında sakin bir insanım. Ama bir oğlak bence bir meleğe bile cinnet getirtebilir. Şu anda " deli deliyi görünce sopasını saklarmış" taktiğini uyguluyorum. Öteki türlü inadıyla beni sindirmeye çalıştıgını fark ettim.

ay evet yaa sevgilimin en kotu 3 ozelligi ne deseniz bende sabit fikir inat ve gururu derdim bir de kinci birisi..gercekten bunlar karsi tarafi yipratiyo bi kere de benim dusunceme saygi duy vs diyorum ama katiyyen mumkun olmuyo:)

İşte bunlar evlenince cok sorun oluyor. O sabit fikirli halini aşmanız cok zor oluyor. @Prensescann ın dediği gibi bazen hiçbir şekilde iletisim kuramıyorsunuz. Cilve de yapsaniz, ağlasanız da, kavga da etseniz yok olmuyor. Acizane tavsiyem iyi düşünün :) yoksa zorlu bir savaş sizi bekliyor :)

oğlak burcu ile 4 senedi beraberim ve evlendik ..sevdimmi tam sever sildim mi tm silerim dir! nettir yalandan nefret eder en ufacık şeyi bile takıntı halıne getırıp sen bana yalan mı söyledin kafasındadır hep,aşırı inatçıdır huyuna gitmezsen sinirlidir evli olsa bile tek fikren ikili olmaya uyum saglamakta zorlanır bazen onun fıkri olsun isteği olsun hep ister öfkesi sevgisisinden büyük gelebilir..akıllı zekıdır ama uyanıktırda maddi gücü sever hırslıdır calıskandır ama işine gelmezse öldürsen yapmazz hep tatlı dil.. dha uzar gider cok yıpratıcı ve zor bır karakterdir ..kendisi artık eşimdir..çok seviyorum ama ilişkimden bu yana yıprandığım çook konu olmuştur. zordur oğlaklar

X