oğlum ve yatağı

dilemin21

Guru
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2008
244
35
oğlum 5 aylık oldu ve ben halen beşiğinde yatıramıyorum.çok hareketli bi bebek.uyurken bile dönüp duruyo. bende yer yatağı yaptım yerde yatırıyorum.ama gene huzursuz. siz napıyosunuz mart anneleri bebekleriniz yataklarındamı yatıyor.kafamçokkarıştı

ben de aynı şeydem muzdaribim ancak ben park yatakta yatırıyorum kendisini geniş bizim yatağımıoz çok dönüyor arada araya sıkışıyor ama tehlikesi yok yumuşak yerler ben saldım artık uyumaya başladım ilk zamanlar hiç uyumayıp onu seyredip döndüğünde felan ters çeviriyordum ama alıştıkk artıık

Bizimkide park yatakta yatıyordu ama uykusunda dönmek istiyo ve onda rahat edemeyip uyanıyodu.Odasındaki normal karyolasına geçirdim artık çok rahat uyuyor.Bırakın döne döne uyusunlar onlar rahat siz huzursuz olmayın

bende hala park yatakta yatırıyorum.. defnenin dönmek emeklemek gibi bir dedi olmadığında rahat rahat yatıror... zati odasını ütü odası gibi kullanıyorum tüm çamaşırlar yatağında.. yazık valla.. hadiii defne artık yatağınaaa...

batu doğdu doğalı yatağında yatıyo park yatak felan almadımm ben zaten hepsine ayrı ayrıda yer yok ilk başlarda ana kucağına takmışdı gece bile onda uyumak istiyordu o zaman zor oluyordu ama şimdi yatağında ama yatağı bizim odada :KK70: oğluma oda yokkk

ben yatağında yatırıyom ama 2 gündür kenardaki korumaları aşıp kafasıyla parmaklıkları zorlarken yakalıyom.çok korkuyom ya 2 dakka bırakmaya gelmiyo.park alacam ama inşallah onda sorun çıkarmaz.şimdi başa çıkamıyoz biraz büyüyünce ne yapıcaz ya..

kızım beşiğinde yatıyor ama artık küçük geliyor çünkü ayağını neredeyse kafasına yakın yerde olan beşiğin demirine koyuyor nasıl yapıyor anlamıyorum:eek:lmaz:sırnaşık şey
birkaç gündür büyük karyolasında yatırıyorum ama ondada alan geniş dönüp duruyor uyanıyor:roflol: yani bende ne yapacağımı şaşırdım

kızım beşiğinde yatıyor ama artık küçük geliyor çünkü ayağını neredeyse kafasına yakın yerde olan beşiğin demirine koyuyor nasıl yapıyor anlamıyorum:eek:lmaz:sırnaşık şey
birkaç gündür büyük karyolasında yatırıyorum ama ondada alan geniş dönüp duruyor uyanıyor:roflol: yani bende ne yapacağımı şaşırdım

çok tehlikeli oluyo bu çocuklar ya.heran başındamı bekleyecez bunların. kafamçokkarıştı

benim kızımda park yatağında yatıyor çok rahat ve mutlu halinden, dönerek uyumayı seviyo yeri dar gelince çok huzursuz uyuyor

Bende park yatakta yatiriyordum cok dönüyor Rüya o yüzden bende yer yatagi hazirladim odanin bütün yerini ben - esim ve o kapliyor kaydirigubbakcemile3 böyle cok rahat uyuyor farkindayim...

oğlum 5 aylık oldu ve ben halen beşiğinde yatıramıyorum.çok hareketli bi bebek.uyurken bile dönüp duruyo. bende yer yatağı yaptım yerde yatırıyorum.ama gene huzursuz. siz napıyosunuz mart anneleri bebekleriniz yataklarındamı yatıyor.kafamçokkarıştı

benım kızında park yatagı var ama sımdılerde tutunup ayaga kalkıyor kednını sallıyor bırde ayaga kalkınca aklınca mutlu oluyor..birgün düşüverecek dıye cok korkuyorum:KK43:

tam benlik bi konu olmuş kafayı yiyorum bi akılda banaaa.. oğlum 3 gün sona 6 aylık olcak bizimle odamızda yatıo portatif beşiğinde sığmasında bi problem yok dönmese,boyu bakımından 2-3 ay daa kullanır çok rahat ama dediğiniz gibi dönmek istio ,park yatak almıştık p.cardinin h.sonu onu deneyelim sığcakmı odaya dedik süpriiiz odaya sığmadı,ama ben odasını ayırmak istemiorum şuan çünkü gecede hala 2-3 kere kalkar bi güzel emer,odayı ayıırısam ben gelene kadar ağlamaktan uykusu açılırki bu da fenaaa:bbo:malum bizim fikrimiz 8 aya kdar portatif beşik sonra odasına geçiririz park yatakta yatar demiştik,tahta beşikte var abimlerin yeğenim ayağını sıkıştırdı die hiç kullanmadılar bize istermisiniz dediler bizde almadık zaten yerde yok, odasındada genç odası takımı var şimdi sorum şudur ben naapmalıyım nerde yatırmalıyım? yerde yatıran arkadaşlar memnunmusunuz bide yere ne serdiniz sertmi yapılmalı yumşakmı kimi sert dio yüzü koyun döndüğünde burnu kapanmaması için kimi yumşak canı acımasın

simzu ben ince yorgan serdim iki kat kaptım bazamın kenarında boşluk vardı oraya serdim duvar olan yerlerede yastık bıraktım.şimdilik yaz kışın ne yapıcam bilmiyorum.kışın da kalın döşeğim var onu sererim ya da bilmiyorum tam kışa 8 aylık falan olacak yatağında yatarmıki acaba?

:ecrin_bebek:maalesef benim oğlum hepinizinkinden daha fena durumda.ilk günler kucağımda emzirip beşiğine bırakıyordum ama annemin önerisiyle yattığım yerden emzirmeye başladım.ve maalesef benim sıpam keyfine düşkün çıktı ve yattığı yerden emmeye alıştı.5 aydır birlikte yatıyoruz.çift kişiliğe sığmadığımız için eşimde dahil hep beraber salona taşındık.memeyi ağzına almadan uymuyor.en kötüsüde dışarı çıktığımızda yattığı yerden emmek istiyor.gittiğim yerlerde koltuk yada yatak arıyorum valla.ay çok zor ya.mememi ağzına dayamadan uymuyor,çektiğim anda sıçrıyor,uyanıyor.gece uykusu çok iyi ama gündüzleri gözünün içine bakıyorum uyusun diye.cin gibi valla.eğer yanında yatarsam gündüz uyuyor ama iş güç yüzünden olmuyor.neyse.kısacası benimki ne yatak ne beşik.ben nerdeysem orda yatıyor.allah bütün annelere yardım etsin.evlat büyütmek kolay değil...:emir_bebek:

2.ayını doldurur doldurmaz kendi odasına geçirdim.acayip hareketli.sürekli ama sürekli yer değiştiriyor.o yüzden uyku tulumu alacağım.çünkü yorganın altına giriyor ya da çekiştirip yüzünü kapatıyor oyun sanıyor öyle bekliyor.kaç defa mosmor olmuş nefes alamamış.sürekli de takip edemem ya.uyku tulumu şart yani.

:ecrin_bebek:maalesef benim oğlum hepinizinkinden daha fena durumda.ilk günler kucağımda emzirip beşiğine bırakıyordum ama annemin önerisiyle yattığım yerden emzirmeye başladım.ve maalesef benim sıpam keyfine düşkün çıktı ve yattığı yerden emmeye alıştı.5 aydır birlikte yatıyoruz.çift kişiliğe sığmadığımız için eşimde dahil hep beraber salona taşındık.memeyi ağzına almadan uymuyor.en kötüsüde dışarı çıktığımızda yattığı yerden emmek istiyor.gittiğim yerlerde koltuk yada yatak arıyorum valla.ay çok zor ya.mememi ağzına dayamadan uymuyor,çektiğim anda sıçrıyor,uyanıyor.gece uykusu çok iyi ama gündüzleri gözünün içine bakıyorum uyusun diye.cin gibi valla.eğer yanında yatarsam gündüz uyuyor ama iş güç yüzünden olmuyor.neyse.kısacası benimki ne yatak ne beşik.ben nerdeysem orda yatıyor.allah bütün annelere yardım etsin.evlat büyütmek kolay değil...:emir_bebek:
Canım işin çok zor sende giysilerinden bïrini yanına koy onun kokusuyla uyur inş

X