Oglum

Çocuğun önemli ama sen de önemlisin seninde bir hayatın var, tabiki atlatacak. Bence kararından dönme.
Evet işte bende böyle düşünüyorum ama yüreğim de parçalanıyor.
Şimdi bana suç atmaya başladı babası.
Çocuğum babasız büyüyecek buna hakkin yok yazıyor. Bende dedim ki çok şükür bir babası var ve hayatta. Bu sefer de eve gelen giden olacak evlenmeyeceksin diyecekler mecbur evlenirsin yazmış. Şimdi onun karın ağrısı başka bence. Boşanacak ne var sanki diyor suçu bana yüklüyor. Ama ben herşeyi göze aldım herkese diyebilirsin neşem şımarıktı gitti de dedim.

Ne demek istediniz anlamadım. Bu düşünceyi de anlamıyorum içki kumar yok diye devam mi etmeliyim.. niye erkekleri kölesi olmak zorundayız ki ? Çevremden de hep bunları duyuyorum yoruldum artık
Boşverin siz. İnsanlar sadakat aramıyor artık. Karnım doysun yeter diyorlar. O yüzden de böyle yorumlar gelmesi normal. Zihinleri bir bakıcıya odaklı çünkü.

Siz evinize gidip o şerefsizi yollasanız ama maddi gücünüz yoksa evi de geçindiremezsiniz. Ben de eşim beni aldattığı için boşandım ama bizde çocuk yoktu
Malesef yok. Zaten ben bu evde kalabilir.miyim dedim de ikinciye nasıl evlenicem derdine düştüydü sözde boşanmak da istemiyor.
Kpss girip atanma şansım var Çok şükür ama bunun için bir sene çalışmaya ayırmam lazım nerden bakarsam iki yıl var

Çocuğum babasız büyüyecek buna hakkin yok yazıyor. Bende dedim ki çok şükür bir babası var ve hayatta. Bu sefer de eve gelen giden olacak evlenmeyeceksin diyecekler mecbur evlenirsin yazmış. Şimdi onun karın ağrısı başka bence. Boşanacak ne var sanki diyor suçu bana yüklüyor. Ama ben herşeyi göze aldım herkese diyebilirsin neşem şımarıktı gitti de dedim.
Herkese yayın. Hatta abarta abarta yayın. Yatmış kalkmış ben yokken eve birini getirmek istemiş falan deyin hatta. Yerin dibine sokun. Pislik bunlsr. Hem her haltı yerler hem de kadını suçlarlar

Sürekli tartışmaya başlamıştık. Hep kadına kıza bakıyorsun gibi kavgalarımız da vardı

hep kadına kıza bakması nasıl bir durum

yani terapistiniz o da tedavi olmalı demiş de nasıl sürekli kadına kıza bakıyor

nette mi sosyal medyada mı gerçek hayatta mı

bana bu muğlak ifadeler üzerine büyük kararlar vermek zor geliyor

aldatmış, mesajlaşmış

kiminle mesajlaşmış, o kişiyi nereden tanıyor, mesajda ne yazıyor

29 yaşında boşanma aşamasında çocuğu ile aile evine dönen bir kişi olarak kaygınızın rahat müzik dinleyememek olması da sizin de sıkıntılarınız olduğu izlenimi veriyor bana, belki bu süreçte bunaldınız onu bilemem tabii

ne mezunusunuz, yine en az 5 yıldır evlisiniz, bu seneye kadar KPSS çalıştınız mı

şu anlattığınız ortamda sınav çalışmak da pek mümkün gibi durmuyor, acaba özel sektörde iş bulmak için mi çaba gösterseniz

o zaman oğlunuzla iki kişilik hayat da kurmanız mümkün olabilir

Kadınlarla yazisirken çocuğunu düşünmüş mü şerefsiz adam... Sonrada çocuğum babasız büyüyecek... ohh ne ala paşam. Acaba siz başka erkeklerle mesajlassanız ne olurdu?

hep kadına kıza bakması nasıl bir durum

yani terapistiniz o da tedavi olmalı demiş de nasıl sürekli kadına kıza bakıyor

nette mi sosyal medyada mı gerçek hayatta mı

bana bu muğlak ifadeler üzerine büyük kararlar vermek zor geliyor

aldatmış, mesajlaşmış

kiminle mesajlaşmış, o kişiyi nereden tanıyor, mesajda ne yazıyor

29 yaşında boşanma aşamasında çocuğu ile aile evine dönen bir kişi olarak kaygınızın rahat müzik dinleyememek olması da sizin de sıkıntılarınız olduğu izlenimi veriyor bana, belki bu süreçte bunaldınız onu bilemem tabii

ne mezunusunuz, yine en az 5 yıldır evlisiniz, bu seneye kadar KPSS çalıştınız mı

şu anlattığınız ortamda sınav çalışmak da pek mümkün gibi durmuyor, acaba özel sektörde iş bulmak için mi çaba gösterseniz

o zaman oğlunuzla iki kişilik hayat da kurmanız mümkün olabilir
Gerçek hayatta mesajlasmis. Ben niye internetten değilde taniddigin biri diye sorduğum da. Internetten olsa şantaj yapardı dedi. Hatta biz o şehirden taşındık ona şans vermiştim. Ki o zamanda koşullarım onu gerektirmisti. Ve iyiki taşındık o şehirde ki kadınların şeyleri yanikti zaten dedi. Ayrıca kadın evliymiş. O yüzden evli kadınlar dan korkulur gerçekten çok fenalar dedi.
Bu muzik dinleyemedim meselesi değil tabiki.

Ben zaten bu süreci uzun zamandır düşünüyordum ama ben boşanmayı anlattığım da bana şans ver denildi yuva yıkma denildi. Döndüm ama şehir değiştirdik.

Ama en ufak tartışmada sinirden deliriyor.
Mastürbasyon yapmicam diyor ama yine devam etti.

Tabiki çok bunaldim. Sinir krizleri de geçirmeye başladım kavga ederken.
Kendimi çok yalniz kimsesiz ve ozguvensiz hissediyorum.

Terapistim kendime saygimi da kaybettigimi söyledi

Şuan hala öğrenciyim çünkü bu sene gireceğim kpss ye

29 yaşıma girdim. Boşansam diyelim 30 lü yaşlar. Daha ilerisi yok ki ne kadar yaşayacağım niye gençliğim gitsin diyor.

Yaşında bir şey yok.
Ayrıca aldatmanın da affı yok.
Tabi ki de boşanacaksın.
Oğlunla birlikte kendine çok güzel bir hayat kuracaksın.

Kadınlarla yazisirken çocuğunu düşünmüş mü şerefsiz adam... Sonrada çocuğum babasız büyüyecek... ohh ne ala paşam. Acaba siz başka erkeklerle mesajlassanız ne olurdu?
Evet ne hikmetse erkekler herşeyi yapıyor. Zaten ben diyorum bunu ben yapsam hemen elini kaldırıyor zaten kıskançlık yüzünden kavgalar oluyor

Karı koca psikolog desteği alıp ilişkinizi gözden geçirin öyle karar verin. Olan çocuklara oluyor. Her evlilikte oluyor kavga gürültü hiç bişey dışardan göründüğü gibi değil. Virüs zaten herkesin psikolojisini bozdu

Karı koca psikolog desteği alıp ilişkinizi gözden geçirin öyle karar verin. Olan çocuklara oluyor. Her evlilikte oluyor kavga gürültü hiç bişey dışardan göründüğü gibi değil. Virüs zaten herkesin psikolojisini bozdu
Adam aldatmış. Affedilmiş bir daha aldatmış. Kendi yediği haltı aklamak için o kadınların şeyi yanık zaten demiş. Karısı boşanmasın diye çoçuğum babasız büyüyecek senin yüzünden diye yüzsüzce suçu, günahı eşine atmaya çalışmış. Bunlar her evlilikte oluyor mu ve bunlar sadece kavga gürültü mü?
Çocuğumun böyle bir babayla büyümesini yeğlemektense, ayrılır ve çocuğuma merhameti, şevkati, erdemi en alâsından öğretirdim tek başıma.

Adam aldatmış. Affedilmiş bir daha aldatmış. Kendi yediği haltı aklamak için o kadınların şeyi yanık zaten demiş. Karısı boşanmasın diye çoçuğum babasız büyüyecek senin yüzünden diye yüzsüzce suçu, günahı eşine atmaya çalışmış. Bunlar her evlilikte oluyor mu ve bunlar sadece kavga gürültü mü?
Çocuğumun böyle bir babayla büyümesini yeğlemektense, ayrılır ve çocuğuma merhameti, şevkati, erdemi en alâsından öğretirdim tek başıma.
Hepsi aldatma bana göre de ama aldatma karşılıklı görüşme olayını bir kere yaptı. Sonrasında ona baktin buna baktin kavgası oldu.
Evet günah keçisi de beni gördü.
Asla ama asla problem yokta herşeyi ben yapmıştım gibi.
Mesela ben ailemin yanına gelince oğluma daha sakin ve daha huzurlu yaklaşmaya başladım..

Ben psikolog desteği alıyorum zaten eşim istemiyor. Hatta gerek de görmüyordu. Şimdi kesin boşanma davası açıcak olunca tamam madem giderim diyor.

X