Oğluma isim arıyorum lütfen öneri ve yardımlarınızı bekliyorum. ..

Merhaba anne ve anne adayları .. oglusum olacak insallh isim konusunda çok kararsiizm ve seçenegimde çok az lütfen öneri ve yardımlarınızı bekliyorum .. düşündüğümüz isimler sizce hangisi olmali..

Tahir efe veya tahir ensar (tahir kayinbaba adı eltim koyduğu için pek sıcak bakmıyorum )
Kerem (favorimm)
Buğra
Utku
Göktuğ(favorim)
Mert
Ömer asaf
Eymen(çok. Beğeniyorum ama çok fazla var )

Sizinde anlamı. Güzel modern isim önerilerinizi bekliyorum lütfen az konulmuş iismler olursa sevinirim. .

Bence kerem en Güzeli hem anlamı da güzel. Bizim de 2.oğlumuz oluyor daha isim netleştiremedik..

Bence kerem en Güzeli hem anlamı da güzel. Bizim de 2.oğlumuz oluyor daha isim netleştiremedik..[/QUOT en begendigimiz kerem oldu simdiye kadar bunu tek istemiyorum niye bilmiyorum eksik gibi geliyor bana icime sinmior siizn hangi isimler var aklinizda oglunz icjn

Biz a harfi ile başlamasını istediğimiz için kısıtlı alanımız var zaten arda düşünüyoruz. Çift isim sevmiyoruz biz, pedagoglar da önermiyor bununla ilgili yazı okumuştum. Ama siz çift istiyorsanız ali kerem olabilir,
Kerem efe,
kerem alp
Göktuğ kerem de kulağıma güzel geldi

Biz a harfi ile başlamasını istediğimiz için kısıtlı alanımız var zaten arda düşünüyoruz. Çift isim sevmiyoruz biz, pedagoglar da önermiyor bununla ilgili yazı okumuştum. Ama siz çift istiyorsanız ali kerem olabilir,
Kerem efe,
kerem alp
Göktuğ kerem de kulağıma güzel geldi
Aslinda been de tek isim den yanayim kizimiz adi aysima ona uygun bulalim dedik oda olamdi . Kerem tek de konabilir ama icime sinmior eksik gibi kaliyor illaki iki isim olsun demiyoruz

kerem tek başına kullanableceğin karizmada bi isim
Ayenn canim tek basina da hos bir isim ama niye bilemm galiba tam aradgim tamm bu iste dedgim iism degil.. o yuzden kararsizlik oluyor .. metehan ve emirhan Isimlerini cok begenmistim han li isimler cazip geliyor bana birde biraz uzun yani 3 heceli erkek Isimlerini dhaa cok begeniyorum ben kisa olunca eksik gibi

Ayenn canim tek basina da hos bir isim ama niye bilemm galiba tam aradgim tamm bu iste dedgim iism degil.. o yuzden kararsizlik oluyor .. metehan ve emirhan Isimlerini cok begenmistim han li isimler cazip geliyor bana birde biraz uzun yani 3 heceli erkek Isimlerini dhaa cok begeniyorum ben kisa olunca eksik gibi

yaw ne alakası var. :)

Merhaba anne ve anne adayları .. oglusum olacak insallh isim konusunda çok kararsiizm ve seçenegimde çok az lütfen öneri ve yardımlarınızı bekliyorum .. düşündüğümüz isimler sizce hangisi olmali..

Tahir efe veya tahir ensar (tahir kayinbaba adı eltim koyduğu için pek sıcak bakmıyorum )
Kerem (favorimm)
Buğra
Utku
Göktuğ(favorim)
Mert
Ömer asaf
Eymen(çok. Beğeniyorum ama çok fazla var )

Sizinde anlamı. Güzel modern isim önerilerinizi bekliyorum lütfen az konulmuş iismler olursa sevinirim. .
Goktug guzel 2 isim koyma luzumsuzluguna girme bence canim

X