Oğlumun ağzında ve çenesinde durup dururken oluşan morluk

Selam kizlar....

İftarı yaptık... Belki en fazla yarım saat sonra 7 yaşında ki oğlumun ağzında ve çenesinde durup dururken morluk oldu. İki kez daha olmuştu. Ama bu kadar büyük değildi. Google dan araştırayım dedim. Çok kötü şeyler çıktı. Tırstım. Acaba bunu daha önce göreniniz var mı?
Hemen acile gidin nolur nolmaz. Ciddi bi durum olabilir buradan gelen yorumlari bekleme

Siz iyi duruyorsunuz. Ben olsam yarını bile beklemem doktora acile götürürüm. Ne olur ne olmaz. Bardak bile vakumladıysa morarmayı geçirecek krem verir. En azından kötü birşey olmadığından emin olurum. Ama ya başka bişey varsa beni sabaha kadar uyutmaz!

Yapmış olduğu bir hareket, temas ettiği bir nesne ya da yediği bir yiyecekten meydana gelen alerji olabilir. İnternetten sakın bakmayın, en ufak şeyden korkunç ihtimaller sıralıyor internet siteleri. Çok ciddi bir şey çıkacağını sanmıyorum ama siz kesinlikle bir doktora gösterin.

Domates yedi mi genelde bu durum domates yediğinde oluyor alerjik reaksiyon olabilir.Yuzunu yıkayın bekleyin bakalım yarın doktora goturursunuz

Domates yedi mi genelde bu durum domates yediğinde oluyor alerjik reaksiyon olabilir.Yuzunu yıkayın bekleyin bakalım yarın doktora goturursunuz

Alerji olmadigina eminim yazmis, nasil emin bilemedim
Bir iki şeye alerjisi vardı. Onları yıllardır yedirmiyordum. Ama abimle konuştum belki bilmediğin birşey daha vardır dedi. Olabilir dedim. Umarım alerjiktir. Bakalım yarın belli olacak.

İlk bakışta akla alerji geliyor ama böylr sadece çeneye vuran alerji hiç görmedim . Çenemi bir yere dayayınca oldu bende birkaç kere, öylece yatıp kalmıştım ve kalktığımda böyleydi. Bir de kızım pet şişeden su içerken ağzını yapıştırdığında dudaklarının kenarı böyle olurdu. İnşallah böyledir önemli bir şey olmasın da ...

Yordugunuz kötü şey vucudunda da olabilecek birsey.Daha once oldu gecti dediginizde neresi morarmisti.Yüz olunca bana alerjik birsey degmis olabilir yada yemis olabilir gibi dusundurttu

Telaşlı şekilde sormuşsanız belki söylemeye korkmuştur. Bende çocukken ağzımı bardağa vakumlamistim, sıkışmıştı aynen böyle olmuştu ama anneme söylememiştim korkudan. O gün de karnıyarık yemiştik ve garibim alerji sanıp yıllarca bana patlıcan yedirmedi.
Biraz sakinleşince sorsaydınız keşke böyle mi yaptın diye oyun oynar gibi.
Yine de doktora götürmekte fayda var tabi. Ama alerji genelde tüm yüzde ya da vücutta görülüyor.

X