Oğlumun hayırsız babası

Evet ben o babasiyla gorusmezse daha buyuk uzuntu duyar hep icinde bir yara olur dusuncesindeyim ama artik kendi kararini kendi versin. Hic yorum yapmayacagim

Üzgünüm ama yaptığınız saçma onca zaman niye haciz koydurmadınız zaten evladını çok düşünen bi adam olsaydı bahsettiğiniz sebeplerden boşanmış olmazdınız.Hadi haciz koydurmadınız her şeyi tek başına yürüttünüz de adamın yılda vereceği 2bin için mi o kadar aradınız keşke ilişkiyi kesip atsaydınız.Olan evladınıza olmuş sizin saflığınızdan, yazık olmuş.Ayrıca kendisini istemeyen bi adamla görüşmek için neden onca zaman zorladınız evladınızı böyle baba mı olur ya düzenli görüşülür ya da silip atılır.Senede bir görüşmek nedir yani.Çocuğunuz okursa okuduğu sürece de nafaka alabilir kendi gitsin dava açsın bari.

Siz iyi okumamissiniz. 2 yila kadar aralari iyiydi. Bize para da yolluyordu. Zorla gorusturmuyordum. Gecen yil yoldan cikinca aramaz oldu. Bu yaz, olsun sen yine de babana git dedim. Aralari duzelmisti zaten. Suan aramiyor bende ara demiyorum. Bu 10 yildir olan bir sey degil yani. .Haciz koyduramazdim o zaman uzerinde mal yok maas yok nesine haciz koydursaydim kendinemi :) daha yeni uzerine aldi alir almazda yemeye baslamis iste

İşin para boyutuna bir şey diyemeyeceğim avukat arkadaşlar yönlendirir ama tek önerim artık babası için olumlu ya da olumsuz bir şey söylemeyin, evet o adam onun babası ama cocugunuz da o adamın oglu. Biraz da eski eşiniz düşünsün “ben ne yapıyorum evet biz x ile bosandik ama oglum var ona bakmaliyim” diye. Bunu anne babası ayrı biri olarak söylüyorum. Görmek isteyen baba her türlü görüyor zaten.

Hayır siz dava açıyosunuz karar çıkıyo o an üstüne bişi olmasa bile olduğu an alabilirdiniz.Mesela o kararı koydurmuş olsaydınız o arsa paraları kendi üstüne bir banka hesabına düştüğü an hacizlik kısmı bloke edilirdi.

Dosya acikti aslinda o sirada. Yani ben icraya vermistim cok onceden. Nafakalari odedigi icin ben de arkasini aramadim. Icra dosyasini e devlette goruyordum. Gecen yil kapatmislar. Onu da anlamadim nasil oldu. Simdi tekrar actik.

Dosya acikti aslinda o sirada. Yani ben icraya vermistim cok onceden. Nafakalari odedigi icin ben de arkasini aramadim. Icra dosyasini e devlette goruyordum. Gecen yil kapatmislar. Onu da anlamadim nasil oldu. Simdi tekrar actik.
Ödemediği nafakaları ve tazminatı icraya verin.
Oğlunuz 18 yaşına gelse bile babaya karşı dava açıp nafaka bağlatabilir. Hakkınızı arayın. Oğlunuz da öyle. Siz elinizden geleni yapıyorsunuz ama babası da ilgilenmek zorunda.

Evet iste ben bunu kabullenemiyorum. Para pul yine bi yerden denklestiriliyor. Ben oglumla ilgilenmedigine ve onun hakkini bi guzel yedigine yedirdigine sinir oluyorum. Su sinav sureci bir gecsin avukat tutup tekrar nafaka baglaticam. Satiliyorsa da oglum sattirsin o zaman kalan kismini. Nasilsa o bi sekilde surekli borc yapacak. Iste o karari oglumun vermesi gerek. Cunku o surece girince babamla konusmuyorum diye uzulmemesi gerekir. Cunku baba oglum dava actigi icin iyice silecek muhtemelen

Yarın bir gün hastalanır yaşlanır o zaman oğlum da oğlum diye çocuğunuzun peşine düşer merak etmeyin, böyle adamlar bencildir ve düşmedikçe ailesini hatırlamazlar. Bence çocuğa yazık göndermeyin, ilgisiz baba daha da psikolojisini bozar. Çok görmek isteyen baba kendisi gelip görürdü zaten.

Para icin cocugu gondermeyin
Hanfendi para icin cocugu gonderen kim ? Adam yillardir çulsuz. O dusuncede olsam cocugu ayridigim gibi bir daha hic gostermezdim. Boyle kadinlar var cevremde. Kendi egolari icin cocugu babasiz birakan!. Onlardan olmadim babasi sevgisini alsin tatsin istedim. Ne zaman isterse babasini gordu. Baba şer...siz mirasa konunca iki or...pu gorunce oglumu unuttu. Ben napayim ? Bi erkek cocugu icin babasizlik ne demek bilmesin diye ugrastim. Ben bosandim kurtuldum. O kurtulamadi. Kurtulunmaz da ben git desemde gitme desemde eminim ozleyip bir gun yine gidecek. Onlarda ailesi. Hayirsiz da olsa..

Erkek icin cocugu gorup gormesi onemli degil bosandiktan sonra artik erkeler icin cocukta bisey ifade etmiyor zaten gormuyor buyle oluncada sevgide olmaz kadinlarin yanildiklari sey bosandiktan sonra cocukla ilgilenecegi maalesef buyle bakmiyorlar siz zaten onu bosadiginiz icin sizi asla affetmezler cocuklada sizden intikam alirlar kendi keyfine bakarlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…