Oğluşumun oyun halısını kendim yaptım....

• Konu Sahibi capriss
ellerine sağlık gerçekten çok güzel olmuş a.s güle güle kullansın inşallah bebişin a.s.

• Konu Sahibi capriss
ne becerikli hatunlar var ya süper olmuşş ellerine sağlık arkadaşımm acaipp hoşuma gitti yawwww

• Konu Sahibi capriss
ellerine sağlık çok güzel olmuş,hazırlarından bir farkı yok valla.

• Konu Sahibi capriss
özendim şimdi bende yapcam hazırlık olsunnn tarif bekliyoruz....

• Konu Sahibi capriss
çok yaratıcısın kutlarım seni benim de elimden gelse keşke böyle şeyler ama naaapalım yetenek yok işte

• Konu Sahibi capriss
inanmıyorum harika olmuş nasıl yaptın, neler almak gerekli bize de anlatır mısın? ne kadara mal oldu??

• Konu Sahibi capriss
bende tebrık ederım supwer olmus tarıfını yazarsean bende yapmayı dusunuyorum bıdısımaaa

• Konu Sahibi capriss
bayagıda güzel olmuş elinize sağlık insan yapacam dedimi yapar vallah
bu beçeri işi yani
dikişden anladınmı yapılamayacak bir şey yoktur yani
bende görümçeme pike dikmiştim şu vitrinleri süsleyen pikelerden
makinam bozuk olmaza var ya kim tutar beni:sm_cool:

• Konu Sahibi capriss
inanmıyorum harika olmuş nasıl yaptın, neler almak gerekli bize de anlatır mısın? ne kadara mal oldu??

bende tebrık ederım supwer olmus tarıfını yazarsean bende yapmayı dusunuyorum bıdısımaaa

alt için sanırım elyaf
diğer içinde sünger lazım diyelim
eeeeeeeee kumaşıda fazla tutmaz maliyeti olsa olsa bir tahmin benimki
50 ytl' tutmuştur fisfisfis

• Konu Sahibi capriss
harıka olmus hazır satılanlardan bir farkı kalmamıs ellerıne saglık

• Konu Sahibi capriss
harika bir şey hazırdan hiç farkı yok. valla bravo arkadaşım, ellerine sağlık. oğluşun güle güle oynasın:)

• Konu Sahibi capriss
üsteki oyuncakların asılı durduğu şey ,sanırım denizde kullanılan spagetler var ya onlardan.

• Konu Sahibi capriss
her cevabı okumadım belki de benim önereceim şeyle yapılmıştır blemiyorum ama halkaları,

denizde yüzmeye yardımcı süngerler varya onlarla da yapabilirsiniz gene resimdeki gibi kumaşla kaplayıp...

• Konu Sahibi capriss
çok güzel olmuş cnm ellerine sağlık...

• Konu Sahibi capriss
bende bayıldım valla ellerine saglık.bende mi yapsam nee?:)))

• Konu Sahibi capriss
bayıldım..ellerine sağlık... ben de bakıyodum internette alsam mı diye düşünüyodum. onlardan hiçbir farkı yok. evde mi yapsam ben de acaba:1rolleyes:

• Konu Sahibi capriss
walla bravo arkadaşım çok güzel olmuş aslında ben de düşünmüştüm şu park yatakların üstüne takılan iki tane yarım daire şeklinde ayıcıklı aparat var hiç kullanmıyoruz onlardan bir oyun halısı yapayım dedim ama halıya nasıl sabitleyeceğimi bilemedim şimdi de kızım dönmeye başladı artık oynamaz sanırım

• Konu Sahibi capriss
çok güzel olmuş bayılırım böle hamarat bayanlara
keşke bende böle yaratıcı olabilsem süper bi annesinizz

• Konu Sahibi capriss

canım bukadarmı olurya bande aynen senin gibi düşündüm ama yapmaya çalışıcam şimdilik düşünüyorum ama bizim sorunumuz kızım hiç yere yatmıyoki kıyamet kopuyor sürekli ayakta durmak istiyor ama bak aklıma geldi o yarım daireyi altlarına elyafla doldurup bagçıklar yapsak olurmuki :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…