Ojeden Sararan Tırnaklara Limon

Caddy

Popüler Üye
Pro Üye
28 Mart 2012
8.100
1.919
Oje çeşitliliğinin çoğaldı şu zamanlarda hepimiz sık sık oje değiştiriyoruz. Üstelik kış aylarının gelmesiyle koyu ojelere de rağbet oldukça arttı. Ne yazık ki, bu durum tırnakların sararmasına neden oluyor! Biz de sizler için, tırnaklarınızı pahalı kremler kullanmadan beyazlatmanın yollarını araştırdık!
İşte tırnaklarınızı beyazlatmak için evde kolayca uygulayabileceğiniz yöntemler!


Limonun Gücü!
Limon sararan tırnakların beyazlatılması konusunda en bilindik yöntem! İşte limonla tırnaklarınızı beyazlatabilmeniz için ayrı ayrı birkaç yöntem;
Ortadan ikiye kestiğiniz limonun içine tırnaklarınızı yerleştirip birkaç dakika bekleyerek..
Bir bardak ılık suya birkaç damla limon damlatıp 15 dakika ellerinizi içinde bekleterek..
1 bardak ılık suya, 10 damlaya kadar limon, ve yarım tatlı kaşığı kapartma tozu koyup birkaç dakiki tırnaklarınızı içinde tutup temizleyerek en iyi sonuçları alabilirsiniz.
Limonda bulunan doğal asit, tırnaklarınızın beyazlamasında yardımcı olacaktır!
Aynı zamanda; limon suyu ve bir miktar beyazlatıcı gücü olan diş macununu karıştırıp, bu karışımla tırnaklarınızı dişlerinizi fırçalar gibi fırçaladığınızda, daha beyaz tırnaklara sahip olduğunuzu göreceksiniz!

womenist
 
Son düzenleme:

eyluldogan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2013
1.946
407
30
Teşekkürler önerin için. Ben sadece limon kullanıyorum. Babannemden görmüştüm, tırnakları birşeyden lekenlendiği zaman hemen limon kesp batırırdı içine tırnaklarını.
 

gelinn

Aşk...
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2011
2.986
2.107
Kızlar ablamın özel bir Üniversitede cafesi var.Orada güzel sanatlar bölümünün öğretim görevlileriyle bir sohbet esnasında konuşurken bahsi geçmiş tırnaklara iyi gelen limon diye biliriz yıllarca sarartıyı alıyordur belki ama asit oranı tırnaklara zarar veriyormuş.Bu nedenle zeytinyağı sürmeyi ihmal etmeyin.Onlar gitar çaldıkları için güçlü tırnakları var bu nedenle limondan uzak duruyorlarmış bilginiz olsun sizinde


iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2011 gün geçti.