Okan Bayülgen

Kesinlikle SIRADIŞI kesinlikle ÇOK ZEKİ.

Türkiye gibi yakışıklı erkek şarkıcı veya oyuncuların üzerine saldırılan bir ülkede bu çirkinlikle ZEKASI,YETENEKLERİ VE DUYARLILIĞI sayesinde ciddi bir hayran kitlesi edinmiş biri.Takdir edilmesi gereken bir adam..

Ayrıca YETENEKLİ ve DUYARLI bir adam.

Çeşitli dallarda yeteneğine inanadığı kişileri programına çıkararak insanlara şans tanıyan biri.Bunu yapan 2. bir kişi yok

Ve kesinlikle YARATICI biri..

Birçok unutulmaya yüz tutmuş konuda ''faydalı programlar yapan biri''

Medya dünyasının bir kısmını kesinlikle desteklerken bir kısmına kesinlikle karşı olan biri..

Çoğu ünlünün aksine etrafına sahte gülücükler dağıtmayan TABULARI YIKAN BİRİ..

BAZI insanlar onu sevmiyor..

Çünkü insanlara DUYMAK İSTEDİKLERİNİ DEĞİL..
GERÇEKLERİ SÖYLÜYOR..

O bu ülkede sadece bir ''komikçi'' değil..Çok çok özel bir kişilik..

Son düzenleme:
Altın kelebek ödülünü aldıktan sonraki konusmasında, artık bu ödülü istemiyorum genc komedyenlerin önünü acmalıyız sözleriyle bir kez daha takdir ettiğim,
Bir cok sacmalıktan, yasaktan en az benim kadar nefret ettiğini düşündüğüm,
İnsanlara sempatik görünmek gibi bir çabası olmadığı için bir çok kişi tarafından tahammül edilemez bulunan,
Karşı cıktığı seyleri söylemekten hatta onlarla dalga gecmekten korkmayan,
Keyifle seyrettiğim ufak tefek herifcan..

Zekası,saygısızlığıyla ve iticiliğiyle atbaşı gidiyor.Bu haliyle zekadan sayılır mı bilmem.

Artık TV ekranlarındaki kariyerinin sonlara geldiğini düşündüğüm, bir süre ara verip kendini unutturup bomba gibi TV lere dönmezse sonunun Cem Özer gibi olacağını sandığım ünlü.

bütün sempatimi defne joy'un vefatı üzerine su tesitisi su yolunda kırılır diyen
hınç-al uluç' a giydirdiği laflara, aldığı tavır, yaptığı eleştiriye rağmen kendisiyle
aynı projede yer almasıyla kaybettiğim şov adamıdır. ama gerçekten şov adamıdır!!!
yani görüldüğü üzere söyledikleri ve yaptıklarının arkasında duracak kadar
zeki, ahlaklı, prensip sahibi falan değil çıkarcı ve fırsatçıdır ...

Son düzenleme:
Kendisine sinir olmama rağmen dobra oluşu ve bazı konularda herşeye rağmen bildiğini okuması hoşuma giden sunucu - komedyen - oyuncu - şair vs...

Çok ama çok zeki. Hayatı akışına yaşıyor. Umrunda değil hiçbir şey. Hiçbir zaman kendini kasmıyor. Neyse o. Seviyorum bu adamı. :KK31:

zekasına hayran olduğum yalnız bunu gereksiz insanlar üzerinde kullanan adam

ben bayılıyorum okan bayülgen eeee eşim duymasın çok kızıyor:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:çok zeki sempatik ve kimseye hiç bi zaman prim vermiyor hastayım be yaaaa:KK1::KK1:

X