Çocuk Hastalıkları Öksürük hırıltı balgamlı kusma

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Hayvansevgisi

Canım Evlatlarim
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2017
170
195
25
3 aylık bebeğim çok öksürüyor ozellikle gece ve sabahları burunu cok tıkalı onun icin otribebe ve fizyolojik kullanıyorum kumasi balgamlı oldu surekli kusmuyor ama kustumuda balgamlı kusuyor emziriyorum bebeğim kucuk oldugu icin ilacı midesi kabul etmiyor bir damla ağrı kesici versem hemen tüm mideyi boşaltıyor benim kullanabilecegim bitkisel olarak ne tavsiye edersiniz

Hicbirsey kullanmana gerek yok
Burnuna serum fizyolojik siktiktan sonra bebegi kucagina yuz ustu yatirip sirtina pat pat vuracaksin
Burnu bayagi bosalacak
Yada siringayla serumu sikip yutmasini saglayacaksin ama genede pat pat yap burnu hep acik olsun sık sık yaparsan kisa surede gecer

Hicbirsey kullanmana gerek yok
Burnuna serum fizyolojik siktiktan sonra bebegi kucagina yuz ustu yatirip sirtina pat pat vuracaksin
Burnu bayagi bosalacak
Yada siringayla serumu sikip yutmasini saglayacaksin ama genede pat pat yap burnu hep acik olsun sık sık yaparsan kisa surede gecer
Otri bebe yle surekli çekiyorum kendi kendine hiç akmiyor cok denedim serum fizyolojik kullanıyorum ve illadin burun damalasini da kullanıyorum cok denedim çekmediğim surece kendi akmıyor

Sadece ıhlamur verebılırsın.
Kusarken balgamı cıkartmsı iyi.
Doktora götürün ıhmale gelmez balgam cıgerlere İnerse tehlıkeli.

Otri bebe yle surekli çekiyorum kendi kendine hiç akmiyor cok denedim serum fizyolojik kullanıyorum ve illadin burun damalasini da kullanıyorum cok denedim çekmediğim surece kendi akmıyor
Akmadigi icin oksuruyor zaten
Ben siseyle serum aldim siringayla serumu cekiyorum her burnuna ceyrek birden sıkıyorum hepsini yutuyor.
Eve gelenlere ellerini yikatip bebegi opturmezsen daha az hasta olur rahat edersin.azcik burnum akiyo yada hafif bogaz agrim vardiyenlerlede gorusmeyin
Insanlar cok düşüncesiz minicik bebeler hastalaniyo sonra

Sadece ıhlamur verebılırsın.
Kusarken balgamı cıkartmsı iyi.
Doktora götürün ıhmale gelmez balgam cıgerlere İnerse tehlıkeli.
Benim kizin cok gazi vardi rezene vermeye calisiyodum hep
birgun pediatri kongresini izledim artik 1 yasin altina bitki cayi verilmiyormis

Benim kizin cok gazi vardi rezene vermeye calisiyodum hep
birgun pediatri kongresini izledim artik 1 yasin altina bitki cayi verilmiyormis
Ben gaz icin 1 ay kimyon çayı yaptım kendim iri kimyondan 3 aydayiz Allah a sukur gaz sorunmuz kalmadı kimyon vermeyi bıraktım gaz icin birebir yanliz hazir çay degil kendim yaptım iri kimyondan hazırım icinde kimyon dan cok hersey var

Akmadigi icin oksuruyor zaten
Ben siseyle serum aldim siringayla serumu cekiyorum her burnuna ceyrek birden sıkıyorum hepsini yutuyor.
Eve gelenlere ellerini yikatip bebegi opturmezsen daha az hasta olur rahat edersin.azcik burnum akiyo yada hafif bogaz agrim vardiyenlerlede gorusmeyin
Insanlar cok düşüncesiz minicik bebeler hastalaniyo sonra
Bu dediğini dikkate alacam ilk çocuğum oldugu icin gelen gidenim cok oluyor dikkat edecem kızım iyi olsunda kimseye dokundurmam :anne:

X