okul arkadaşımın sevgilimi kıskanması

lauralaurel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2023
1
1
23
selam kızlar. sevgilimle aynı bölümdeyiz ve bölümde ikimizin de tanıdığı bi kız var. tabii sevgilim kızı daha yakından tanıyor ama yine de çok yakın değiller. kız ne zaman sevgilimi görse senin gibi birini bulamadık keşke benim de böyle bi sevgilim olsa gibi şeyler söylüyor. altında art niyet aramamam gerektiğini düşündüm başta fakat ben şehir dışındayken sevgilim kızla olan bi muhabbetinden bahsetti. ortak yakın arkadaşımız (o da kız) ve diğer kız ben şehir dışındayken sevgilimin yanında threesome muhabbeti yapmış. kendisi muhabbete katılmadığını söyledi ama sevgilinizin yanında siz yokken iki kızın bu tarz muhabbetlere girmesi rahatsız edici değil mi? ayrıca yine kız sevgilime keşke senin gibi sevgilim olsa gibi şeyler söylemiş. sevgilime güveniyorum fakat bu söylemler beni aşırı rahatsız ediyor. kıskanmakta ve rahatsız olmakta haklı mıyım sizce ve bu durumla nasıl başa çıkabilirim bi tavsiye :KK43:((((

selam kızlar. sevgilimle aynı bölümdeyiz ve bölümde ikimizin de tanıdığı bi kız var. tabii sevgilim kızı daha yakından tanıyor ama yine de çok yakın değiller. kız ne zaman sevgilimi görse senin gibi birini bulamadık keşke benim de böyle bi sevgilim olsa gibi şeyler söylüyor. altında art niyet aramamam gerektiğini düşündüm başta fakat ben şehir dışındayken sevgilim kızla olan bi muhabbetinden bahsetti. ortak yakın arkadaşımız (o da kız) ve diğer kız ben şehir dışındayken sevgilimin yanında threesome muhabbeti yapmış. kendisi muhabbete katılmadığını söyledi ama sevgilinizin yanında siz yokken iki kızın bu tarz muhabbetlere girmesi rahatsız edici değil mi? ayrıca yine kız sevgilime keşke senin gibi sevgilim olsa gibi şeyler söylemiş. sevgilime güveniyorum fakat bu söylemler beni aşırı rahatsız ediyor. kıskanmakta ve rahatsız olmakta haklı mıyım sizce ve bu durumla nasıl başa çıkabilirim bi tavsiye :KK43:((((
Rahatsız olabilirdim ama sevgilinizi de ilginç buldum.Sevgiliniz bu konuşmalardan rahatsız olsaydı mahal vermezdi diye düşünüyorum.En azından size söylemez,mesafesini korurdu.
Ne ben yaparım ne karşımdaki yapsın isterim. Sen yokken şu şunu dedi, bu bunu konuştu.Şahsen itici buldum.

Tabiki haklısın resmen yürümüş ‘ senin gibi sevgilim olsun’ yani kabul edersen sevgilim ol demiş,

Görüşmeyin görüştürmeyin gerek yok böyle kadınlara
Görüştürmeyin kısmını ben anlayamadım afedersiniz.
Empati kuruyorum da eşime fikrimi söylerim.Ama fikrimi söylemeden önce bana olup biteni yetiştirmek yerine kendisinin sınır çizmesini beklerim.

Kızın gözü sevgilinizde de. İş sevgilinizde bitiyor demekki kıza yakın davranmışki keşke senin gibi sevgilim olsa imaları yapabiliyor. Bence sevgilinize olan güveninizide sorgulayın.

Ablacım, ne kıskanması? Ay resmen doğadaki geyik gibi görüyor kadın kendine sevgilini, kaşla göz arası avlayıp yiyecek. Sen bu kadına dikkat et. Arada çirkeflik yap carla uzak dursun sizden.

ortak yakın arkadaşımız (o da kız) ve diğer kız ben şehir dışındayken sevgilimin yanında threesome muhabbeti yapmış. kendisi muhabbete katılmadığını söyledi ama sevgilinizin yanında siz yokken iki kızın bu tarz muhabbetlere girmesi rahatsız edici değil mi?

Burada sizi tek rahatsız eden, siz yokken 3'lü ilişki sohbeti yapmaları mı ? Tek sorun buysa, gelince konuyu siz açsaydınız, oldu olacak.😒 İlginç bir dert.

Son düzenleme:
Yahu senin sevgilin sözde güvenini kazanmak için başkalarının yanında konuştuklarını gelip sana anlatıyor ya ; kim bilir senin konuştuklarını gibip kime anlatıyor.
Diğer 2 kızla senin dedikodunu yaptiklarina bahse bile girerim.
Ayrıca ortak arkadaşın zaten sevgiline göz koymuş,bunu anlamamak icin biraz avel olmak gerek.
Bu adamla birlikte (seks) olmadıysan ; ya benimle yat yahut benimle 3'lu yapmak isteyenler var haberin olsun demeye de getiriyor olabilir. İki türlüsü de sevgilinin ne kadar rezil oldugunun göstergesi bence.

sevgilinizin yanında siz yokken iki kızın bu tarz muhabbetlere girmesi rahatsız edici değil mi?
Yanında siz de olsanız normal mi gelecekti de böyle bir detay verdiniz?
Tek sorunlu kişi sizin sevgiliniz şu anlattığınız konuda.
Oturmuş keyifle dinlemiş, yalandan yere size şikayet eder gibi anlatıyor.
Niye başkalarının yanında böyle cümleler kurmaya cüret etmiyoruz?
Çünkü bizim ahlakımız olmasa bile insanların sınırları var.
Ama sevgilinizin yok.

ahaha tabii ki rahatsız olmakta haklısınız ama sevgilinize açıkça üçlü muhabbeti yapan bir kadına karşı da ne tavır gösterilir bilemedim. ben olsam sevgilime bir daha onunla oturduğunu sohbet ettiğini duyarsam ikili biter gider üçlü takılırsın diye rest çekerdim. başka ne yapılır ki

X