Okul değil kumkuma yuvası 🤦🏻‍♀️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Wp durumda genellikle imalı paylaşımlar yapıldığı için öyle düşünmüştür. Keşke twitterda rt yapsaydınız
Kendisi öyle biri belki dediğiniz gibi o yüzden benimkini yanlış anladı
Misal kedisini paylaşır altına erkekler bunun kadar sadık değil diyor falan 🤦🏻‍♀️
Ben öyle hergün paylaşım yapmam yapsam da kimseyi hedef aldığım için değildir hoşuma gittiği içindir

Üslubum çirkin değil, “sana ne” deseydim çirkin olurdu. Çirkin olmasın da anlattığım şey belli olsun diye üzerinize vazife değil yazdım zaten.

Sürekli değiştiriyorsunuz yazdığınızı. Önce dediniz ki “İnsanlar evlenmeden önce mehir olarak psikolog harcamalarını talep etsin”
Şimdi de diyorsunuz ki paylaşımım boşananlar hakkında değil. Mehirin ne koşullarda verildiğini herkes biliyor,inançlı veya inançsız. Bu paylaşımı yaptığınızda ne anlama geldiğini de insanlar bilir. Kalkıp hümanizmle ilgili paylaşım yapmıyorsunuz,kadın hakları paylaşımı yapmıyorsunuz. Boşanan birkaç kişiden gizleyip de bu arkadaşınızdan gizlememeniz de ne anlama geldiğinin göstergesi zaten. Hoş değil. İnsan meslektaşına karşı daha nezaketli olmalı,hassasiyetleri ile alay etmemeli. Karşı taraf müdüre giderek saçmalamış,ama bu yine de sizin haksız olduğunuz gerçeğini örtmez.
O kısımdan niyet belli zaren. Tüm boşananlada kapatmış bir kişi unutulmuş. Amacı can yakmakmış.

Kendisi öyle biri belki dediğiniz gibi o yüzden benimkini yanlış anladı
Misal kedisini paylaşır altına erkekler bunun kadar sadık değil diyor falan 🤦🏻‍♀️
Ben öyle hergün paylaşım yapmam yapsam da kimseyi hedef aldığım için değildir hoşuma gittiği içindir
Bu mesela masum bir twit. Kendi kedisi ve genel erkeklerden bahşediyor. Tüm evliler aldatılıyor haberi yok yazsa evet size laf sokardı. Bu tamamen geyik. Sizinki boşanan kadınları hedef alan bir şey.

O kısımdan niyet belli zaren. Tüm boşananlada kapatmış bir kişi unutulmuş. Amacı can yakmakmış.
Valla ben olsam Allaha havale ederim.
Geçmişte benim boşanmamla ilgili kim yorum yaptıysa benden bin beterini yaşadılar/hala da yaşıyorlar. Asla beddua etmedim,etmem ama Allah da böyle çarpar adamı yani. Asla ağıza alınmaması gereken konulardan biri bana göre.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X