Okul değil kumkuma yuvası 🤦🏻‍♀️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Twitter'da çok hoşunuza giden bu yazıyı nerede paylaştınız ?

"o gün birkaç kişinin evliliği ile ilgili kötü şeyler duyunca paylaşımı yaptım" demişsiniz.
Yazıyı bilinçli bir şekilde paylaşmışsınız ; önce bunu kabul edin.
O kişiler hariç paylaştım sadece onlara çok üzülünce yazıyı gördüm paylaştım ama o gün üzüldüğüm kişiler zaten kız kardeşim yani onu bile hariç yapıp paylaştım
Amacım asla birini incitmek değildi

Evet canımı en çok bu sıktı 😞

hayır wp akıntı yaptığım şey twitter
Eski konunuzu hatırladım. Size bayağı zorbalık yapmıştı sınıf için. Kendi Ali kıran baş kesendi. O size yaptıkları için özür diledi mi yok. Siz de dilemeyin. Birine kızıp paylaşım yapsak o konuyla ilgili herkesin alınması hele çok saçma.

Mehir ne zaman verilir boşanırken benim bildiğim. Ben mi anlamadım siz mi anlamadan paylaşım yaptınız acaba 😀
Böyle sözler hiç paylaşmadım iyi ya da kötü. Neden ihtiyaç hissediliyor asla anlamayacağım 😅😃

İyi de twitter sizin özel alanınız, ne alaka yani isim veripte hedef mi göstermişsiniz onu sanki de bunu müdüre gidip söylüyor, sanki iş yerinde yaşanmış bir olay. Şaka gibi…

Eski konunuzu hatırladım. Size bayağı zorbalık yapmıştı sınıf için. Kendi Ali kıran baş kesendi. O size yaptıkları için özür diledi mi yok. Siz de dilemeyin. Birine kızıp paylaşım yapsak o konuyla ilgili herkesin alınması hele çok saçma.
Aynen o kişi
Panolara bile benim kullanmama izin vermeyen biri

Aynen o kişi
Panolara bile benim kullanmama izin vermeyen biri

Müdüre şikayet, müdürün bu kadar ciddiye alması falan yerinizde olsam oyunu bundan sonra onlar gibi oynarım, sosyal medya paylaşımlarının hesabını soran müdür abi kullanamadığınız panoları da sorsun bence, uzamasın yani siz sormayın o sorsun :))))

Müdüre şikayet, müdürün bu kadar ciddiye alması falan yerinizde olsam oyunu bundan sonra onlar gibi oynarım, sosyal medya paylaşımlarının hesabını soran müdür abi kullanamadığınız panoları da sorsun bence, uzamasın yani siz sormayın o sorsun :))))
Biz de herşeyi mune ye şikayet ediyoruz. Düşündüm de bizi iyi çekiyor valla😅😄😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X