Okul değil kumkuma yuvası 🤦🏻‍♀️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Uzamasın diye ona mı gitmiş iyi yapmış bir daha sizde sınıfla ilgili olay olduğunda hemen gidin bu insanlar bundan anlıyormuş demek ki

hiç hiç iyi niyetli değilsiniz. buna da kimseyi inandıramazsınız kusura bakmayın. kadın üzerine alınmakta haklı. müdüre gidip söylemek saçmalık ama siz de yaptığınızı masumlaştırmayın. sosyal medyada istediğinizi paylaşabilirsiniz ama insanlar da buna alınabilir pek ala. hele de hiç boşanma yaşamamış, evlenmemiş birinin böyle bir durum paylaşması son derece kötü niyetli.

Okuldaki boşanmış ve evliliğinde sorun olduğunu öğretmenler odasında duyduğunuz insanları whatsapp durumundan gizleyip ; okuldaki diğer insanların görebileceği şekilde paylaşım yaptınız yani.

Daha önceki konularınızda haklı mısınız , haksız mı bilmiyorum. Ancak bu yaptığınız paylaşımla; geçmişte haklı olduğunuz konular varsa dahi bundan sonra haksız görüleceksiniz.

İnsanın kendine ettiğini, 7 düvel bir araya gelse edemezmiş.

Hayır da, acaba müdüre gidip ne dedi ki?
"biliyorsunuz x hanımla birlikte çalışıyoruz, ben de bi boşanma geçirdim ve bununla ilgili uygunsuz paylaşımlar yaptığı için sınıfta verimim düşüyor. zaten hasssas bir dönemdeyim, böyle imaları kaldıramıyorum. bununla ilgili sınıf değişikliği, görev değişikliği vs yapabilir miyiz? " vs demiş olabilir.

Okuldaki boşanmış ve evliliğinde sorun olduğunu öğretmenler odasında duyduğunuz insanları whatsapp durumundan gizleyip ; okuldaki diğer insanların görebileceği şekilde paylaşım yaptınız yani.

Daha önceki konularınızda haklı mısınız , haksız mı bilmiyorum. Ancak bu yaptığınız paylaşımla; geçmişte haklı olduğunuz konular varsa dahi bundan sonra haksız görüleceksiniz.

İnsanın kendine ettiğini, 7 düvel bir araya gelse edemezmiş.
Buna çok katılıyorum Daha önce ben onu şikayet etseydim bugün bu olmazdı

"biliyorsunuz x hanımla birlikte çalışıyoruz, ben de bi boşanma geçirdim ve bununla ilgili uygunsuz paylaşımlar yaptığı için sınıfta verimim düşüyor. zaten hasssas bir dönemdeyim, böyle imaları kaldıramıyorum. bununla ilgili sınıf değişikliği, görev değişikliği vs yapabilir miyiz? " vs demiş olabilir.
Hayır sınıfımız bu yıl zaten ayrı geçen yılki tavırlarından sonra ben boşalan yere geçtim

Sizin laf sokar gibi paylaşım yapmanız yanlış. Eğer ki siz evli değilseniz,boşanmış değilseniz belli yani bu paylaşımı karşı taraftaki kişiye yapmanız. Niye üzerine alındı diyorsunuz ki? Bariz onun için yapmışsınız zaten.

Karşı tarafın da sizi gidip müdüre şikayet etmesi yanlış. Ben onun yerinde olsam sizi Allaha havale ederdim, o ne yapacağını bilir. Dikkat edin de başınıza vermesin Allah korusun. Böyle konularda büyük konuşmama taraftarıyım ben.

Hayır da, acaba müdüre gidip ne dedi ki?
Bana mobbing uyguluyor,boşanmam üzerinden laf sokuyor,bu durum işimi etkiliyor vs demiştir.Konu sahibi ondan önce müdür kapısını çalmalıydı.Karsi taraf,ortak kullanim alanlarini sahiplenmis.Sona kalan,dona kalmış... wp durumumda paylaştım diyor,wp durumu da kimseyi ilgilendirmez. Global şirketler de dahi personel sorununu,genel müdüre aktaramaz mesela... Aralarında cozemiyorsa departman müdürüne konu citlatilir o da çözemezse son nokta genel müdürdür. Öyle saçma sapan konulara müdür kapısı çalınmaz. Konu sahibinden hoşlanmıyor bence bu fırsatı kaçırmak istememiş. Konu sahibi artık diken üstünde...

Müdür ne yaptı size parmak mı salladı 😂 elinden başka bir şey gelmez de ondan sordum… sizin oaylaşımınız da hoş olmamış. Boşanmak sizin sınıf kullanamamanızdan çok daha zor bir mevzu haberiniz olsun. Kısasa kısasın sırası değil yani

Merhaba herkese size bir durumu izah etmeye çalışacağım umarım anlaşılır olur..
Okul öncesi öğretmeniyim geçen yıl aynı sınıfı paylaştığım arkadaşla ilgili durum (geçen yıl konu açmıştım hatta asla sınıfı bana kullandırmıyordu panodan tutun dolaba kadar her şey benim diyordu ben de açıkçası yeni olduğum için huzursuz olmamak için hiç çıkmadım müdüre)
Arkadaş geçtiğimiz yaz boşandı ben de geçen gün Twitter’da çok hoşuma giden bi yazı paylaştım normalde sık paylaşım yapan biri değilim söz aynen şöyle idi..
“İnsanlar evlenmeden önce mehir olarak psikolog harcamalarını talep etsin” yani o gün birkaç kişinin evliliği ile ilgili kötü şeyler duyunca paylaşımı yaptım ama bu arkadaş üzerine alınmış ve müdüre gitmiş 😅

Çok aciz bir durum değil mi yani alınganlık seviyesi vardır insanın bu kadarı çok saçma geldi sen boşanalı kaç ay olmuş aramızda bişey geçmemiş (sınıftaki eşyaları paylaşmadı diye ona da yansıtmadım hiçbir şey kendi başımın çaresine baktım hep oyuncağa kadar ayırıyordu oyuncak toplattım çevreme)

Bazısı diyecek ki böyle paylaşımlara gıcık oluyorum falan tamam ben de gıcık oluyorum ama zaten ayda yılda bir yapıyorum..

Neyse müdüre gitmesine mi yanayım üzerine alınmasına mı bilemedim..
Yine de durumla ilgili mesaj attım kırdıysam üzgünüm ama sizle alakası yoktu dedim falan

Sizce ne yapılmalı yani anormal olan ben miyim bilemedim 🤷🏻‍♀️ müdüre de kendimi izah ettim ama ne kadar inandı bilmiyorum 🤷🏻‍♀️

Asla insanların hassas noktalarına dokunan biri değilim kırk defa düşünür öyle konuşurum
Eşi vefat eden velim için profilime eşimle olan fotoğrafımı koymam o kadar düşünürüm ama hem üzüldüm hem de ben onu şikayet etmemişken o beni etti acısı doldu içime 🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Müdüre gitmesi ne alaka ki sosyal medya hesabınızdan kişisel paylaştığınız bir şey :KK70: deli midir nedir

Sizin laf sokar gibi paylaşım yapmanız yanlış. Eğer ki siz evli değilseniz,boşanmış değilseniz belli yani bu paylaşımı karşı taraftaki kişiye yapmanız. Niye üzerine alındı diyorsunuz ki? Bariz onun için yapmışsınız zaten.

Karşı tarafın da sizi gidip müdüre şikayet etmesi yanlış. Ben onun yerinde olsam sizi Allaha havale ederdim, o ne yapacağını bilir. Dikkat edin de başınıza vermesin Allah korusun. Böyle konularda büyük konuşmama taraftarıyım ben.
La havle o niyetle paylaşmadım diyorum
Velev ki ben yaşadım keşke psikolog desteği olsa diyorum kötü bir durum için psikolog desteği olsa keşke demek kötü mü ? Twitter’da hep bunla ilgili tag açılıyor her eve psikolog desteği olsun falan
İnsanın her desteklediği paylaştığı şey yadırgadığı için midir ?

Müdür ne yaptı size parmak mı salladı 😂 elinden başka bir şey gelmez de ondan sordum… sizin oaylaşımınız da hoş olmamış. Boşanmak sizin sınıf kullanamamanızdan çok daha zor bir mevzu haberiniz olsun. Kısasa kısasın sırası değil yani
Sınıfı benle paylaşmaması geçen yılın mevzusu ve hiç konu bile olmadı kendimi küçük düşürüp müdüre çıkma gereği duymadım bile.
Benim paylaşım bu haftanın.

Boşanmış arkadaşınızı da müdürü de ilgilendiren bir şey yok. Boşa evham yapıyorsunuz. Öylesine paylaşım yapmışsınız o da alınmış. Cocukların oynayacağı oyuncakları bile ayıran, sahiplenen, dolabını kıskanan birisi için fazlaca düşüncelisiniz.

Sınıfı benle paylaşmaması geçen yılın mevzusu ve hiç konu bile olmadı kendimi küçük düşürüp müdüre çıkma gereği duymadım bile.
Benim paylaşım bu haftanın.
Sonuçta kadına kızgınsınız, onu seviyor değilsiniz. Başka sevdiğiniz arkadaşınız boşansaydı bu paylaşımı yapmazdınız üzülür diye

Bana mobbing uyguluyor,boşanmam üzerinden laf sokuyor,bu durum işimi etkiliyor vs demiştir.Konu sahibi ondan önce müdür kapısını çalmalıydı.Karsi taraf,ortak kullanim alanlarini sahiplenmis.Sona kalan,dona kalmış... wp durumumda paylaştım diyor,wp durumu da kimseyi ilgilendirmez. Global şirketler de dahi personel sorununu,genel müdüre aktaramaz mesela... Aralarında cozemiyorsa departman müdürüne konu citlatilir o da çözemezse son nokta genel müdürdür. Öyle saçma sapan konulara müdür kapısı çalınmaz. Konu sahibinden hoşlanmıyor bence bu fırsatı kaçırmak istememiş. Konu sahibi artık diken üstünde...
Aynen öyle yani açıkça demese de beni sevmediğini hissettim çok kez
önceki hafta benim yakın arkadaşlarım sınıfım için milyon tane oyuncak kırtasiye vs getirdi gelip bana söylediği şey “sizin arkadaşlarınız sizi ne çok seviyor sırrı ne “ demişti imalı tarzda..
İnsanın arkadaşı sevdiği için sever bi sırrı yoktur ki ama cevap verememiş gülmüştüm 🤷🏻‍♀️

Boşanmış arkadaşınızı da müdürü de ilgilendiren bir şey yok. Boşa evham yapıyorsunuz. Öylesine paylaşım yapmışsınız o da alınmış. Cocukların oynayacağı oyuncakları bile ayıran, sahiplenen, dolabını kıskanan birisi için fazlaca düşüncelisiniz.
Evet hem de nasıl üzüldüm üzülüyorum geriliyorum ben de zamanın da onu şikayet etseydim belki bu kadar üzülmezdim

Sonuçta kadına kızgınsınız, onu seviyor değilsiniz. Başka sevdiğiniz arkadaşınız boşansaydı bu paylaşımı yapmazdınız üzülür diye
Ben hala paylaşımda bi gariplik olduğunu düşünmüyorum çünkü boşanan kadına ima yok
Evli kadın üzerine bi alıntı.
Ben de evli olduğuma göre direkt birine ima olamaz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X