Okul değil kumkuma yuvası 🤦🏻‍♀️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben hala paylaşımda bi gariplik olduğunu düşünmüyorum çünkü boşanan kadına ima yok
Evli kadın üzerine bi alıntı.
Ben de evli olduğuma göre direkt birine ima olamaz
Aynen, mehir boşanma sonucunda verilmiyor değil mi düğünde takılıyor.(!) Safa yatıyorsunuz okulda demek ki, bari burda yapmayın yani gerek yok 😂

Sonuçta kadına kızgınsınız, onu seviyor değilsiniz. Başka sevdiğiniz arkadaşınız boşansaydı bu paylaşımı yapmazdınız üzülür diye
Kızgın bile değildim inanın artık sınıfım ayrı gayet iyi hissediyordum ona karşı iyiydi Hatta hislerim
Herkesin bi kusuru var o da onun kusuru deyip alışmıştım 🤷🏻‍♀️

La havle o niyetle paylaşmadım diyorum
Velev ki ben yaşadım keşke psikolog desteği olsa diyorum kötü bir durum için psikolog desteği olsa keşke demek kötü mü ? Twitter’da hep bunla ilgili tag açılıyor her eve psikolog desteği olsun falan
İnsanın her desteklediği paylaştığı şey yadırgadığı için midir ?
Genelde herkes birbirine laf sokmak için kullanıyor sosyal medyayı. Kaldı ki siz de onun üzerine paylaşım yapmışsınız.
o gün birkaç kişinin evliliği ile ilgili kötü şeyler duyunca paylaşımı yaptım
Sizin üzerinize vazife değil elalemin mehiri,psikolog masrafı. Böyle şeyler paylaşıp da sonradan gidip özür dilediğinizde olmuyor işte o özür. Boşanan siz değilsiniz,belli ki bir başkası yani neden insanları yaralayacak laflar etrafında dolaşıyorsunuz ki? Bazı şeyler ağıza alınmaz,bu konu da onlardan biri.

Sınıfı benle paylaşmaması geçen yılın mevzusu ve hiç konu bile olmadı kendimi küçük düşürüp müdüre çıkma gereği duymadım bile.
Benim paylaşım bu haftanın.
Muhtemelen sabahçı öğlenci olarak aynı sınıfı kullanıyordunuz. Kullanımla ilgili bir sıkıntı yaşıyor ve muhatabınızla çözemiyorsanız yöneticinizle paylaşmanız sizi küçük düşürmez aksine doğru olan bu. Siz kendi hakkınızı da öğrencilerinizin hakkını da savunmamışsınız. O konunun şu an yaşanan şeyle zerre alakası yok. Bu konuda siz haksızsınız. Müdüre taşınması saçma ancak haksız olduğunuzu kabullenmelisiniz.

Kızgın bile değildim inanın artık sınıfım ayrı gayet iyi hissediyordum ona karşı iyiydi Hatta hislerim
Herkesin bi kusuru var o da onun kusuru deyip alışmıştım 🤷🏻‍♀️
O zaman neden diğer boşanan ya da boşanma aşamasında olan arkadaşlarınızın paylaşımı görmemesi için önlem aldınız da bu kadıncağızı dahil etmediniz?

O zaman neden diğer boşanan ya da boşanma aşamasında olan arkadaşlarınızın paylaşımı görmemesi için önlem aldınız da bu kadıncağızı dahil etmediniz?
Ayy bir de kendisine yazmadım diyor 😳bugün de bir başkası için utandım.

İnsan korkar yahu. Başıma gelebilir der de susar.

Müdür ne alaka ya😂ben olsam özür dilemem isterse milli eğitim müdürüne gitsin alakasız bir durum.

Ayy bir de kendisine yazmadım diyor 😳bugün de bir başkası için utandım.

İnsan korkar yahu. Başıma gelebilir der de susar.
Kendisine yazmıştır yazmamıştır bilemem. Ama diğer arkadaşlarının görmemesi için önlem alacak, velisi kocasını kaybettiği için fotoğraf paylaşmayacak kadar ince düşünceli olduğunu söyleyen bir insan bu kadının gözüne gözüne sokuyorsa o yazıyı çok iyi niyetli olduğunu düşünmem ben.

Sadece bu paylasima sikayet etmesi düşündürücü bence aranizda baska seyler var acik acik konuşun

Genelde herkes birbirine laf sokmak için kullanıyor sosyal medyayı. Kaldı ki siz de onun üzerine paylaşım yapmışsınız.

Sizin üzerinize vazife değil elalemin mehiri,psikolog masrafı. Böyle şeyler paylaşıp da sonradan gidip özür dilediğinizde olmuyor işte o özür. Boşanan siz değilsiniz,belli ki bir başkası yani neden insanları yaralayacak laflar etrafında dolaşıyorsunuz ki? Bazı şeyler ağıza alınmaz,bu konu da onlardan biri.
Ben mi anlatamadım siz mi anlamadınız ?
Üslubunuz öncelikle çok çirkin..
Ben hayatımda kimseye tanımasam da sanane banane diyen biri değilim o yüzden bence bana akıl verecek durumda değilsiniz.

Lakin ben diyorum ki boşanma üzerine bir paylaşım değildi evliliğin insanı yıprattığı ve evlilik üzerine herkese keşke psikolog desteği verilse idi paylaşım.

Şuan biri bana evlisin yıprandın al sana bedava psikolog desteği dese asla alınganlık yapmam koşa koşa giderim 🤷🏻‍♀️

Kadının yaptığının yanlış olması sizin yaptığınızı doğru yapmıyor.
Ortaya laf sokmalı paylaşım yapmanız çirkin. O alınmasa başkası alınır. Belki size söylemeden alınan kişiler de oldu. Çok çirkin yaptığınız

Sadece bu paylasima sikayet etmesi düşündürücü bence aranizda baska seyler var acik acik konuşun
Bişey geçse geçti ondan üzerine alındı der ben de bunu dert etmem oh oldu derim müdüre de size de açıklama yapmazdım
Yani dert etmezdim
Dert olan şey bu.
Ortada bir durum yokken neden üzerine alınır insan diyorum ?

Kadının yaptığının yanlış olması sizin yaptığınızı doğru yapmıyor.
Ortaya laf sokmalı paylaşım yapmanız çirkin. O alınmasa başkası alınır. Belki size söylemeden alınan kişiler de oldu. Çok çirkin yaptığınız
O halde Twitter da psikolog desteği verilsin bütün ailelere eşlere diyenler de topyekun kötü pis kaka..
Boşanan biriyle ilgili bir ima yoktu
Evli olmakla yıpranmakla ilgili idi.

Anlatamıyorum 🤷🏻‍♀️

La havle o niyetle paylaşmadım diyorum
Velev ki ben yaşadım keşke psikolog desteği olsa diyorum kötü bir durum için psikolog desteği olsa keşke demek kötü mü ? Twitter’da hep bunla ilgili tag açılıyor her eve psikolog desteği olsun falan
İnsanın her desteklediği paylaştığı şey yadırgadığı için midir ?
Hayır o paylaşımdan boşanan kadın kafayı yiyor anlamı çıkıyor. Mehir diyerek sadece kadınınhedef alan da bir paylaşım .Toplum olarak psikoloğa ne niyetle baktığımız belli. O şakalı komikli tweetin de anlamı açık. Yumuşatmanız boşanan tüm kadınları psikolojisi bozuk olarak yaftaladığınız gerçeğini değiştirmiyor.

Ben mi anlatamadım siz mi anlamadınız ?
Üslubunuz öncelikle çok çirkin..
Ben hayatımda kimseye tanımasam da sanane banane diyen biri değilim o yüzden bence bana akıl verecek durumda değilsiniz.

Lakin ben diyorum ki boşanma üzerine bir paylaşım değildi evliliğin insanı yıprattığı ve evlilik üzerine herkese keşke psikolog desteği verilse idi paylaşım.

Şuan biri bana evlisin yıprandın al sana bedava psikolog desteği dese asla alınganlık yapmam koşa koşa giderim 🤷🏻‍♀️
Üslubum çirkin değil, “sana ne” deseydim çirkin olurdu. Çirkin olmasın da anlattığım şey belli olsun diye üzerinize vazife değil yazdım zaten.

Sürekli değiştiriyorsunuz yazdığınızı. Önce dediniz ki “İnsanlar evlenmeden önce mehir olarak psikolog harcamalarını talep etsin”
Şimdi de diyorsunuz ki paylaşımım boşananlar hakkında değil. Mehirin ne koşullarda verildiğini herkes biliyor,inançlı veya inançsız. Bu paylaşımı yaptığınızda ne anlama geldiğini de insanlar bilir. Kalkıp hümanizmle ilgili paylaşım yapmıyorsunuz,kadın hakları paylaşımı yapmıyorsunuz. Boşanan birkaç kişiden gizleyip de bu arkadaşınızdan gizlememeniz de ne anlama geldiğinin göstergesi zaten. Hoş değil. İnsan meslektaşına karşı daha nezaketli olmalı,hassasiyetleri ile alay etmemeli. Karşı taraf müdüre giderek saçmalamış,ama bu yine de sizin haksız olduğunuz gerçeğini örtmez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X