Okulda öpüştüğü suçlamasının ardından camdan atlayan öğrenci yürüyemeyecek

Benim zamanimda "siz sadece okulda degil disarida da ogrencisiniz" mantigi vardi.. giydigimiz coraptan etek boyuna kadar karisirlardi.. hatta o zaman atari salonlari vardi mudur ogle arasi milleti toplardi disaridan tek tek.. buna ragmen cocuk dusurenlerde olurdu, okulda erkek cocuklar tarafindan etegi acilanlarda.. ozetle ne kadar yasaklarsan o kadar cazip bir hal almisti artik..

Her sey free olamaz elbette ama dort duvar arasinda kisitlanip disari ciktiginda ipini koparmayan bir nesile ihtiyacimiz var ki o da anca egitimle olur.. ama bu egitimcilerle olur mu supheliyim..
İşte ofiş iş ailede bitiyor.Kapalı duvar arasınnda herşeyi yasaklamak değil çözüm.Herşeyi yasaklayınca bu sefer dışarda ipini koparıyor

İşte ofiş iş ailede bitiyor.Kapalı duvar arasınnda herşeyi yasaklamak değil çözüm.Herşeyi yasaklayınca bu sefer dışarda ipini koparıyor

Aynen abla aynen. Hemde disarida cok daha fena kopariyorlar iplerini..

Saçmalığa bak yaa.....

Oğlum
Efendim hocam
Arkadaşlarınızı rahatsız etmeden öpüşün
Eyvallah hocam

Savunulan duruma bak....öpüşmek o yaşta hem de okulda bildiğin disiplinsizlik....

Allah benim çocuklarımı, bu zihniyetteki ana babaların yetiştirdiği disiplinsiz arkadaşlardan korusun.

Okulda disiplin diye bir şey var, kimse de kusura bakmasın. Lisedeki ergenlerin sınırı da orası oluversin, öpüşmemek bir kural olarka kalsın. Bugün bu eşigi aşarsan yarın da 'bırakın canım sevişsinler, onlar genç'' eşigine geliriz. Sonra da ortalık ABD'deki gibi ergen yaşta hamile kalan kızlarla dolar taşar, devlete yük olurlar durduk yere, kendi hayatlarını da mahvederler. Bir de bunu savunanların ergen yaşta evliliklere karşı olması tontişligi... ayrı bir komedidir.

X