Okuma Günlükleri

AA ben vampir serilerinide çok okudum ama isimleri neydi unuttum gitti lise dönemlerinde kaldı :))
Bu da maksimum üni 1 seviyesi ama hoşuma gitti ağlattı bile :) endişe korku heyecan sevinç hepsini yaşadım valla.Böyle romanları seviorum Tess Gerritsen de severm kaptancım :))

Hoşgeldin Nego Nego :)
Bir ben okuyamadım İskender pala sanırım ağır gelirse sıkılırım alışmışım polisiye gerilim bu da kötü yanı galiba 🙄
Tess gerritsen bende çok severim 🤩 John verdon hiç okumadım sanırım o da mı gerilim ?
Ağır gelebilir dili ama bir tadına bakınca vazgeçilmiyor😊
John Verdon da evet polisiye gerilim,çok güzel ters köşe yapıyor.
Hosgeldiniz İskender Pala sevenler masallah çok 😍
Tess Geritsen ve John Verdin hic duymamistim ne tarz yaziyorlar?
Polisiye&gelirim sürükleyici kitaplar
Tess gerritsen den kan gölü var ama okumadım henüz.
John verdon u çok sevdim 3 kitabını okudum 1 tane de okunacak var elimde
Son 2 kitabını almam lazım seriyi tamamlamak için

Belki sen seversin canım bana satranç tan sonra biraz basit gibi geldi. Şimdi 10 yaşındaki kızım harry Potter a başladı bunlar bitsin sırada Tolkien kitapları var
Bütün kitaplarını bende okuyamadım henüz.

Namaria Namaria topiğin hayırlıymışsın canım
Bende okumayı seven ama son 1-2 yıldır okuyamayanlardanım 3 çocukla çok zor okumaya vakit ayırmak

Bende Rus klasiklerini severim
Hemen hemen her tür okurum yeterki sarsın

şimdiye kadar beni en çok etkileyen kitap Alamut kurgusunu çok beğenmiştim

Namaria Namaria topiğin hayırlıymışsın canım
Bende okumayı seven ama son 1-2 yıldır okuyamayanlardanım 3 çocukla çok zor okumaya vakit ayırmak

Bende Rus klasiklerini severim
Hemen hemen her tür okurum yeterki sarsın

şimdiye kadar beni en çok etkileyen kitap Alamut kurgusunu çok beğenmiştim
Masallah canim Allah bagislasin yavrularini 🥰
Alamut aldim evde var listemdeki kitaplardandi okuyunca etiketlerim seni de 💞

Masallah canim Allah bagislasin yavrularini 🥰
Alamut aldim evde var listemdeki kitaplardandi okuyunca etiketlerim seni de 💞
Sağol canım hepimizin çocuklarını inşallah
Ben taa üniversitede okumuştum yani 20 yıl önce

Sonrasındaysa iki kere daha almıştım kitaplığımda olsun diye ama ikisinide hediye ettim
Merakla bekliyorum
Şimdide ekimde 30 milyon kelime var ama 2 aydır elimde 😔
Kitap güzel bende iş yok

Sağol canım hepimizin çocuklarını inşallah
Ben taa üniversitede okumuştum yani 20 yıl önce

Sonrasındaysa iki kere daha almıştım kitaplığımda olsun diye ama ikisinide hediye ettim
Merakla bekliyorum
Şimdide ekimde 30 milyon kelime var ama 2 aydır elimde 😔
Kitap güzel bende iş yok
Masallah canim gene de muhtesemsin ben bekarim vakit bulamiyorum düşün o yuzden sayfayi acalim dedik hatta bi sevk aliskanlik olsun diye icinde o istegin olmasi bile cok guzel imrendim sana 🥰

Namaria Namaria cım dün yazacaktım spor duş geç saate kalınca yazamadım
Dün topiğinin etkisiyle ♥️ şükür biraz kitaba vakit ayırabildim hemde yoğun bir gündü
25 -30 sayfa okumuşum 🙈🤭 sizin için küçük benim için büyük gelişme 🤣
Bugün yürüyüş harici gece spor yapmayacağım için 50 60 sayfa okumayı planlıyorum bakalım gün sonunda yazarım yine🤗

Namaria Namaria cım dün yazacaktım spor duş geç saate kalınca yazamadım
Dün topiğinin etkisiyle ♥️ şükür biraz kitaba vakit ayırabildim hemde yoğun bir gündü
25 -30 sayfa okumuşum 🙈🤭 sizin için küçük benim için büyük gelişme 🤣
Bugün yürüyüş harici gece spor yapmayacağım için 50 60 sayfa okumayı planlıyorum bakalım gün sonunda yazarım yine🤗
Canim masallah sana o yogunluguna ragmen supersin 😍
Kuzu dun de sordum gormedin agatha christie en sevdigin kitabi hangisi ya da hangisinden baslayim sence

Canim masallah sana o yogunluguna ragmen supersin 😍
Kuzu dun de sordum gormedin agatha christie en sevdigin kitabi hangisi ya da hangisinden baslayim sence
Herşeyi atlıyorum özür dilerim 😔 geçen reyyanda sen bana küstün mü etiketlerimi görmüyorsun dedi 🤭 dedim olur mu ben hangi paylaşım önüme gelirse öyle okuyorum oğlanla koşarken oynarken faln hep ayakta özür dilerim o sebeple ya 😔

Agathaya ben lisede başladım kitaplarının isimlerini unuttum ama o dönemde 15 20 kitabını okuduysam hepsi çok iyiydi
Ama ilk okuduğumu unutmadım 🤗 on küçük zenci niyeyse o çıkmıyor aklımdan 🤷 özel olarak kaldı bana ♥️

Herşeyi atlıyorum özür dilerim 😔 geçen reyyanda sen bana küstün mü etiketlerimi görmüyorsun dedi 🤭 dedim olur mu ben hangi paylaşım önüme gelirse öyle okuyorum oğlanla koşarken oynarken faln hep ayakta özür dilerim o sebeple ya 😔

Agathaya ben lisede başladım kitaplarının isimlerini unuttum ama o dönemde 15 20 kitabını okuduysam hepsi çok iyiydi
Ama ilk okuduğumu unutmadım 🤗 on küçük zenci niyeyse o çıkmıyor aklımdan 🤷 özel olarak kaldı bana ♥️
Estagfirullah canim olur mu öyle şey 🥰 genelde son yazilanlari okuyosun ama ben ilk alintilamis oluyorum onlari gormemen o yogunlugunda cok normal lafi bile olmaz 😍 ben hatirlatiyorum zaten mesajla ah su merakim yok mu😂
Tamam canim ekliyorum alinacaklar listeme cok sagol 💞

Estagfirullah canim olur mu öyle şey 🥰 genelde son yazilanlari okuyosun ama ben ilk alintilamis oluyorum onlari gormemen o yogunlugunda cok normal lafi bile olmaz 😍 ben hatirlatiyorum zaten mesajla ah su merakim yok mu😂
Tamam canim ekliyorum alinacaklar listeme cok sagol 💞
Evet öyle oluyor maalesef bildirimler menüsünden düşünce göremiyorum pek 🙈
😘 Sen hatırlat bana iyi oluyor ❤️

Yeni bebeklerim geldi arkadaslar 😍
IMG_20201202_182111.jpg
IMG_20201202_181948.jpg
sabirsizlikla okumayi bekliyorum canim Martin Eden'i bitirince 🥰

X