Okuyupta kabul olan istek dualarınızı benimle paylaşabilir misiniz

huhum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2024
43
11
23
Evet biliyorum duanın içten edilmesi gerek. Okuduğunuzda kabul olan dualar neler öğrenmek istiyorum lütfen okuyanlar yazarsa bende yararlanmak istiyorum.

Ben geçen sene kurban bayramından önce Arife günü 1000 ihlas okuyup dilek dinlemiştim. Dilegim bayramın 3ncü günü gerçekleşti. Öğle ve akşam namazı arası okumak gerektiği yazıyordu öyle yaptım. Hatta çalisiyordum nasıl okuyacam derken birden elektrikler kesildi bende fırsat bu fırsat deyip okumuştum. Rabbim sana en mübaregi ne ise onu nasip etsin.

Evet biliyorum duanın içten edilmesi gerek. Okuduğunuzda kabul olan dualar neler öğrenmek istiyorum lütfen okuyanlar yazarsa bende yararlanmak istiyorum.
cuma vakti, imsaktan 1 saat -yarım saat önceki vakit, yapmur yağdığı ve ezan okunduğu zaman yapılan dualar makbul inşaAllah. Bu vakitleri gözeterek abdestli ve kıbleye dönük içtenlikle istemek lazım. Öncesinde hacet namazı kılmak da iyi olur.
Çok dualar var en bilinen etkili hacet duası 4444 salatı tefriciye. sayı anahtar kilit olduğu için tam dikkat etmek lazım.

Devamlı Evradı Kudsiye okuyarak çok önemli bir işimi Allah düzeltti duamı kabul etti.
Cevşeni şerif
41 yasin suresi
41 Fetih suresi
Mübin duası okuyarak, mübinli yasin okumak
1000 fatiha şerife
1000 ihlası şerife
786 besmele ve 144 salavat ile dua etmek

Bunlarda duada bir sır. Aklıma gelenleri yazdım.

teheccüt vaktinde yada seherler de Yunus (as) duasıyla kılınan hacet namazı (1 kere kılıp bırakmıyoruz :) ) ve 4444 salavat bunları yaparım ben ve hak bulurum çok şükür ve duaların öncesi sonrasın da sadaka Dualar kabul olduktan sonra şükür namazımı kılarım 1 hafta 10 gün şükür namazı kılmışlığım vardır. Allah'ım hepimize kabul olmuş Dua sevinci yaşatsın.

cuma vakti, imsaktan 1 saat -yarım saat önceki vakit, yapmur yağdığı ve ezan okunduğu zaman yapılan dualar makbul inşaAllah. Bu vakitleri gözeterek abdestli ve kıbleye dönük içtenlikle istemek lazım. Öncesinde hacet namazı kılmak da iyi olur.
Çok dualar var en bilinen etkili hacet duası 4444 salatı tefriciye. sayı anahtar kilit olduğu için tam dikkat etmek lazım.

Devamlı Evradı Kudsiye okuyarak çok önemli bir işimi Allah düzeltti duamı kabul etti.
Cevşeni şerif
41 yasin suresi
41 Fetih suresi
Mübin duası okuyarak, mübinli yasin okumak
1000 fatiha şerife
1000 ihlası şerife
786 besmele ve 144 salavat ile dua etmek

Bunlarda duada bir sır. Aklıma gelenleri yazdım.
Evrad - ı Kudsiye ilk kez duydum vesile oldunuz bakıcam şimdi netten

X