Evlenip aynı evde yaşamayı kabul ettim ama ayrı oda olmayacakmış öyle evlilik mi olur?

1 buçuk yıldır konuştuğum var çok iyi biri aileside anlattığı kadarıyla iyi tanıştığımızdan beri evlilik konuşuyoruz aynı evde yaşamak istiyor imkansızlıktan bende kabul ettim başından evde 4 tane bekar erkek kardeşi var hepsi 30lu yaşlarında ben sevdiğim için kabul ettim yine de aynı evde yaşamayı ama yeni öğrendim ki ayrı odamızda olmayacakmış bizde böyle deyip duruyor öyle evlilik mi olur sizce hiçbir özelimiz olmadan ben öğrenince kabul etmedim suçlu ben oldum ben ona ümit vermişim hayaller kurmuş ailesiyle yaşayacağım diye sonuçta ev o kadar kalabalık olduğu halde kabul ediyorum aynı evi ayrı oda olmadan olur mu nasıl evlilik niyetinin ailesine hizmetçi olarak almak olduğunu söylediğimde de eş bulunur ama anne bir tane diyor, öyle yaşamayı kabul eden kızlar var diyor ben zorlamadım seni istemiyorsan ayrıl diyor yani bana göre beni sevse böyle demek yerine çözüm arar değil mi sonuçta erkek var evde ben iç çamaşırlarımı nerede saklayayım nerede giyineyim bakım yapayım bunları hiç düşünmüyor tek anne babası olsa rahat oluruz bence ayrı odada olur ama o evde imkansız bunu bildiği halde benimle ne için evlenmek istiyor olabilir aynı evde yaşamakla hata mı yaparım ne düşünüyorsunuz?

Sen zaten ayni evde yasamayi kabul etmissin bunun adini da sevgi koymussun. Ayni evde yasamayi kabul ediyorsun madem ayri oda olmayiversin cok saapma.

Burnuma çok pis kokular geldi açıkçası. Ne demek dört erkek kardeşin olduğu evde yaşamak, artı kendi odanızın bile olmaması.

Akıl tutulması falan mı yaşıyorsunuz Allah aşkına? Böyle bir şeyi nasıl kabul edersiniz? Siz onu seviyor olabilirsiniz ama sizi bu şartlarda yaşamaya zorlayan bir adamın size karşı gram sevgisi yok, lütfen bunu anlayın.
Varya ne demek istediğinizi ben öyle iyi anladım ki… nasıl olurda genç kızlar bu durumu kavramaz. Allah esirgesin rezillik mi yaşatmak istiyorlar kızcağıza. Kari koca kardeşlerin yanında mı yatacak tövbe estagfurullah.
Yazı sahibi güzel kardeşim acık acık yaşamıyoruz bak banlaniriz diye pis koku geliyor burnumuza uzak dur bu manyak insanlardan

Varya ne demek istediğinizi ben öyle iyi anladım ki… nasıl olurda genç kızlar bu durumu kavramaz. Allah esirgesin rezillik mi yaşatmak istiyorlar kızcağıza. Kari koca kardeşlerin yanında mı yatacak tövbe estagfurullah.
Yazı sahibi güzel kardeşim acık acık yaşamıyoruz bak banlaniriz diye pis koku geliyor burnumuza uzak dur bu manyak insanlardan
Konu sahibi bir yorumunda " herkes yanlış anlamış, hepimiz aynı odada uyumayacağiz" yazmış. Bu cevap safliktan da ote bir cevap da neyse .. Ben de " herkes her şeyi anladı da sen bizi anlamadin" yazmıştım.

1 buçuk yıldır konuştuğum var çok iyi biri aileside anlattığı kadarıyla iyi tanıştığımızdan beri evlilik konuşuyoruz aynı evde yaşamak istiyor imkansızlıktan bende kabul ettim başından evde 4 tane bekar erkek kardeşi var hepsi 30lu yaşlarında ben sevdiğim için kabul ettim yine de aynı evde yaşamayı ama yeni öğrendim ki ayrı odamızda olmayacakmış bizde böyle deyip duruyor öyle evlilik mi olur sizce hiçbir özelimiz olmadan ben öğrenince kabul etmedim suçlu ben oldum ben ona ümit vermişim hayaller kurmuş ailesiyle yaşayacağım diye sonuçta ev o kadar kalabalık olduğu halde kabul ediyorum aynı evi ayrı oda olmadan olur mu nasıl evlilik niyetinin ailesine hizmetçi olarak almak olduğunu söylediğimde de eş bulunur ama anne bir tane diyor, öyle yaşamayı kabul eden kızlar var diyor ben zorlamadım seni istemiyorsan ayrıl diyor yani bana göre beni sevse böyle demek yerine çözüm arar değil mi sonuçta erkek var evde ben iç çamaşırlarımı nerede saklayayım nerede giyineyim bakım yapayım bunları hiç düşünmüyor tek anne babası olsa rahat oluruz bence ayrı odada olur ama o evde imkansız bunu bildiği halde benimle ne için evlenmek istiyor olabilir aynı evde yaşamakla hata mı yaparım ne düşünüyorsunuz?
Aklın varsa dinleyeceksen bizi kesinlikle evlenme seviyorsanda o ikna olana kadar diret sakın kabul etme bir yılı doldurmadan babanın evine dönersin ağlayarak kesinlikle olmaz o kadar insan içinde ayrı oda bile yok sakın sakın böyle bir hataya düşme sevgi flan geçiyor evlenince hayat mücadelesi başlıyor zaten bide daha da zorlaştırma kendine hayatı bak SAKIN..

Kaç kurtul bu adamdan. Sakın kabul etme. Şimdi aşk, evlilik heyecanı falan derken her şey toz pembe olacakmış gibi görünebilir ama o iş öyle değil. Kapılma bu tarz şeylere

yaşınız kaç? böyle birşeyi nasıl kabul edersiniz?
İkimizde 24 yaşındayız ben bir süreliğine yaşarım diye kabul ettim seviyorum durumu yok olana kadar idare ederim diye düşündüm ama ayrı odamız olmayacağını öğrenince kabul etmedim tabii ki çünkü o kadar erkek var evin içinde rahat edemem diye bilmiyorum ne olacak ama ailesinden ayrı yaşamayı istediğimi söyleyeceğim olursa ancak öyle evlenirim

gayet aklı başında olacak yaştalar böyle şeylere neden tamam diyorlar bu dönemde üstelik 2024 yılındayız ya bazı şeylerin gelişmiş olması lazım. erkeğin ailesiyle yaşamayı kabul etmek nedir anlamıyorum bazı insanları.
Bana da aynı evde yaşamak normal gelmiyor Kürtlerde böyle diyor ben sevdiğim için olur dedim başından beri

Bana da aynı evde yaşamak normal gelmiyor Kürtlerde böyle diyor ben sevdiğim için olur dedim başından beri
Ablam, istediği altın yapılmadı diye düğünden dönen tonla Kürt kızı biliyorum, Kürt kızını o bedavaya razı edebilselerdi abileri sap kalmazdı ki.

X