olecek miyim :'( nolur bi akıl...

hastayken ölceğini sanırsın da tedavi olunca kendine gülersin,hamileysen sebze sularından ve şifalı bitkilerden faydalanmanız lazım.

Meraba kizlar 2.5 aydir olecegimi hissedip nobetler geciriyorum pisikyatra gittim panik atak tanisi kondu ama yinede ikna olamiyorum nolur bi akil verin :'(

" sizin ne zaman nerede nasıl öleceğinizi Allah'dan başka sizde dahil """" hiç kimse bilemez.

ben öleceğim demek zaman bildirmek çok büyük günah Hatta Allaha şirktir.

dua edin.aşacaksınız bunu şu an psikolojık olarak dolmuşsunuz.

size kesinklikle eğer inancınız varsa dua ve kuran dinlemenizi öneririm.

Rabbim şifanızı versin.

Meraba kizlar 2.5 aydir olecegimi hissedip nobetler geciriyorum pisikyatra gittim panik atak tanisi kondu ama yinede ikna olamiyorum nolur bi akil verin :'(
Canım bi tavsiyem daha var sana sarı kantaron çayı psikolojik ilaçların yapımında kullanılır aktardan al ve cayı yap iç inan çok rahatlatıp gevsetecek seni

canım korkma hiç bir şey olmayacak bol bol felak nas inşirah oku fatiha da iyi gelir.
dr lar bazı ilaçları yazabiliyor emziren annelere bir görüş istersen. ya da bitkisel olanları sorarsın. ilaç yardımcı olacaktır mutlaka bu alevli dönemi atlatmana

X