Olumsuz sonuçlandı. Siz olsanız ne yapardınız?

Kaç yıllık bence şöyle yapın madem okulunuz bitecek kreslere staj başvuru yapın ve staj yapın sonra kendi alaninizda çalışırsınız.
Eşimde aynısını diyor üsten ders aldığım için staj kalacak sadece zaten ama istiyorum kreşte iyice öğrenmek iki yıllık cnm

2 üniversitesi diploması ve 85 üzeri kpss puanlarıyla,33 yaşında şu anda işsiz olan ben öleyim o zaman. Atayım kendimi camdan. Hiç bahsetmek dahi istemiyorum başıma gelenlerden. Suratıma kapatılan telefonlardan , yırtılan cvlerimden. Sizinki bu ülke için hiç yani. O kadar basitti her gün olan şeyler

2 üniversitesi diploması ve 85 üzeri kpss puanlarıyla,33 yaşında şu anda işsiz olan ben öleyim o zaman. Atayım kendimi camdan. Hiç bahsetmek dahi istemiyorum başıma gelenlerden. Suratıma kapatılan telefonlardan , yırtılan cvlerimden. Sizinki bu ülke için hiç yani. O kadar basitti her gün olan şeyler
Haklısınız gerçekten

Tek derdiniz bu olsun Allah aşkına.
Bakarsınız gerçekten daha uygun şartlarda bir iş bulursunuz.
bahsettiğiniz sektörde danışmanlık dediğiniz şey günün yarısından fazlası ayakta insanlara laf anlatmak demek.
Hem Cumartesi günleri de varmış .
Evet iş bulmak kolay değil ama bir kapı kapanır başka kapı açılır.
Eşiniz haklı, sıkmayın canınızı, yazın tadını çıkarın oğlunuz ile, belki yaz sonu tüm dünya için herşey daha güzel olur, virüs -maske geride kalmış olur.☘️
Bakın yeni işlere... Ne kadar seçenek varsa hepsimi araştır bence . Ne memleketi! Kafan doluyken orada rahat edemezsin zaten . ARAŞTIR ARAŞTIR İŞ BUL 😀 hayırlısı olsun

Ben de bir iş bulmuştum, anlaşmıştık da, son anda bir pürüz çıktı olmadı. Kahroldum resmen, ama birkaç ay sonra çok daha iyi bir iş çıktı karşıma. Her gün iyi ki de o iş olmamış, yoksa bunu kaçıracaktım diye düşünmeden edemiyorum. Siz de böyle düşünün, işin daha iyisi her zaman vardır, kısmetinizde de daha iyisi vardır belki.

X