Ölüyordum...

MaviEge

DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
4.520
37
bir doğalgaz kaçağı yüzünden ölüyordum arkadaşlar az önce.demin kadınlar kulübünde vakit geçirirken birden mutfağa gitme gereği hissettim.gttm.kokuvardı.kapattım doğalgazı.başım falan döndü.eşim görevde kimsem yok buralarda.:çok üzgünüm: komuşyu çağırdım eşiyle geldi yok dediler koku.sonra ben huylandım baktım oturduğum odanın kapısına kadar gelmiş.gene çağırdım yok dediler.bizim doğalgaz alrmı var ama her şeye öttüğü için ben onu kapatmıştım.açtım çalıyor allahım dedim gerçekten var koku.ve bizim doğalgazlar öyle eski tip değil daha çok yeni bina ve doğalgaz iki senelik falan.hep kontrolleri olur.ve direkt dışarı gider koku falan.eşimi aradım gemiyi,ara dedi doğalgazı.aradım geldiler ocağımda kaçak varmış .çok üzüldüm.adam dedi abla oraya kadar gelmiş koku dedi iyi aldınız kokuyu dedi.komşum ,eşi bile almadı kokuyu.mühürlediler ocağı yarın servisi çağırcam.allahım beni eşime bağışladı.eşim okadar üzgünki.gelemiyor da.kızlar bir kez daha ölümden döndüm :Saruboceq:

çok çok geçmiş olsun..ewet Allah sizi sewdiklerinize bağışlamış..

çok geçmiş olsun a.s.a.s.

benimde ocak borusu delinmişti bende böyle bir tehlike atlatmıştım.
insanın eli ayağı kesiliyor ben günlerce hep ya uyusaydık ya fark etmeseydik şimdi ölmüştük diye diye günlerce etkisinden kurtulamamıştım .:çok üzgünüm:

ayy kuzucummm çok buyuk gecmıs olsun... Allahım senı eşine bagısladı.. verılmıs sadakanız varmıs ..
yarın sabah kalktıgında ilk işin servisi aramak olsun tatlım...eşinde simdi meraklanmıstır senın için.. zor bi durum..
Rabbim tekrar yasatmasın meleğim.. :Saruboceq:

Büyük geçmiş olsun arkadaşım, dikkatli olmakta fayda var.. Ummazsınız ama kaçak tıkanma aşınma olayları çok oluyor.. Yalnızım diye üzülme halletmişler ya geç farketseydin..:teselli:

:KK43:( arkadaşa geldim canım okadar sıkıldı ki evde durmadım eşim kalma yalnız dedi bakalım yarın arıcam ocağın servisin,i ancak kendme gelebildim kızlar

arkadaşım dikkatli olmanızın sonucu bu...
Rabbim sizi sevdiklerinize bağışlamış...
çok çok geçmiş olsun...
bu gibi durumlarda hemen doğalgazı arayın ki gelip baksınlar...
kapıları açın ve çakmak türü şeyler kullanmamaya çok dikkat edin...
tekrar tekrar geçmiş olsun...
sevgiler....

çook geçmiş olsun hayatım aman dikkat et...
bizdede alarm var hemde 2 tane.....ben cesaret edemem kapatmaya,sakın sende kapatma bak ALLAH korusun nasıl bir tehlike atlatmışsın....
RABBİM kimseye yaşatmasın ........................

çok şükür ki farketmişsiniz...
büyük geçmişler olsun arkadaşım...
allah beterinden korusun inş...

çok geçmiş olsun
hamilesiniz sanırım bide
bi doktora gitseniz sonuçta soludunuz o havadan Allah korusun bebeğinizi

arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.evimdeyim şuan eşimde yok yalnızım.akşam arkadaştayım.evi havalandırayım dedim.bakalım akşama gelcekler ocağa bakmaya ocağı tamir etcekler kaçağı .o şekilde doğalgazı aççcaklar.hemen geldi izgaz allahtan.bakalım bugün nolcak şuan heryer açık allahım korudu allahım kimsenin başına vermesin aksilikler bitmiyor ki.kızlar sizde çok dikkatli olun benim kapım açık olsaydı oturduğum odanın kapısı veya farketmeseydim şuan aranızda değildim.adamlar bile abla sen bu kokuyu nasıl aldın dediler adam zor aldılar.aletle tespit ettiler kaçağı.sizde dikkat edin kızlar.
smhsmh canım hamiştim ama kürtajla aldıkar bebeğimi üçbuçuk ay önce.o grafikte kaldı unutuyorum onu kaldıracağım da sağol cnm hem onu da düzeltiyim bir ara

aman hayatım sakın sakın gaz alarmını kapatma...burda görmüşken tekrar yazayım dedim.....

canım çok geçmiş olsun..doğalgaz bu şakası yok.
verilmiş sadakan varmış.sen bir tuz çevir başından bir fakire ver:Saruboceq:

gecmıs olsun canım ucuz atlatmıssın
oyle korkuyorumkı bundan
tetıkteyım hep
Allah korusun hepımızı

ecemim evinde kalmaman iyi olmus ..
arkadasın var nasılsa eşininde aklı sende kalmaz hem .. servis glsın baksın hemen nerde ne varmıs die bitanem..
bende kombinde bişey oldu sandım aygaz mıs meer ama olsun dogalgaz mı sakası yok..
tatlısım Saruboceq arkadasımızında dedigi gibi sen bi fakir fukaraya bişiler ver.. tekrarlamasın butur seyler..
Allahın sevgili ,sevdigi kulusunkı çokk çokk önce farkettin durumu.. :Saruboceq:

Geçmiş olsun arkadaşım iyi erken farketmişsin Allah korusun ucuz atlamışsın gerçekten :teselli:

X