Ömrümü kendime harcamak hedefim

Günaydınlar, sayfayı okumak çok ama çok hoşuma gidiyor. Yarından itibaren keto ağırlıklı beslenmeye ve spora başlıyorum . Kilom 85 ama kendimi hiç şişman hissetmiyorum. Hatta hayatımın en dişi döneminde hissediyorum çevremden de bu yönde feedbackler alıyorum. Ayrıca kereviz sapı kürüne başlayacağım aynada cildimi kaymak gibi görmek hoşuma gidiyor :):):):) Gencecik güzel kadınlarız nasıl istersek öyle oluruz kime ne? Bizler iç motivasyonumuzu yüksek tutarsak ışıldayabiliyoruz hanımlar çat çat cvpları verip geçmekten çekinmeyelim biz üzüleceğimize onlar üzülsün :) Bu huyumu çok severim biraz sivri dilliyim ama bana ilk taşı attıysa hak etmiştir. Tatlı ve narin ruhlarımızı üzmeyelim üzdürmeyelim biz dişiyiz. Işıldamalıyız :KK15::KK15::KK15:Hepinizi seviyorum hanımlar:KK200:
Kereviz sapı kürünü yazar mısınız rica etsem, kaymak gibi diyince ilgimi çekti😍😍

Canım kadınlar gününüz nasıl geçiyor?
- Sabah işe gitmeden bi kahvaltı ve kahve yaptım 🌼
- İş yerimde bugün iş yoktu müşterilerimize sunum ve toplantı yaptık çok tatlı bir sohbet ortamı vardı
- Uzun zamandır küs olduğum bir tanıdığımı gördüm yolda, ölümlü dünya değer mi küsmeye hemen sarıldım hal hatır sordum. O küs mü hala bilemem ama zaten bana küsen oydu inşallah uzatmaz bu konuyu bir selam veririz en azından birbirimize

- İş yerimde bugün iş yoktu müşterilerimize sunum ve toplantı yaptık çok tatlı bir sohbet ortamı vardı
- Uzun zamandır küs olduğum bir tanıdığımı gördüm yolda, ölümlü dünya değer mi küsmeye hemen sarıldım hal hatır sordum. O küs mü hala bilemem ama zaten bana küsen oydu inşallah uzatmaz bu konuyu bir selam veririz en azından birbirimize
Afiyet olsun. Katılıyorum küslüğe ne gerek var, en azından selam sabah olsun 😊

Ben de bugün kedi sevmeye parka gidicem. Sırf bu yüzden kedilerin olduğı parka yürüyüşe gidiyorum 😂

Ben 6’da kalktım bugün, oğlumu bırakıp kahvaltı ettikten sonra börek yaptım. Kahvaltıdan önce yoga yaptım bu arada. Birazdan yemek yapmaya başlayacağım. Akşam kitap okurum umarım. Uykusuzum o yüzden spor yapamam büyük ihtimalle.

Ben de sabah güzel bi kahvaltı yaptım sonrasında da kısa bi yürüyüş. Daha sonra da sabahtan beri Winston Smith ile beraber cilt bakım topiğinde fink atıyorum😂😂😂 kendime bir bakım kombinesi oluşturucam, neler yapacağıma, neler alacağıma karar vermeye çalışıyorum

Selammm 🍁

- Sabah yine kahve eşliğinde kitabımı okudum.
- Sonra yine kahvaltı 😛 Ama o kadar alışık değilim ki midem bulandı yarısını yiyemedim.
- Patrona tam 1 saat not aktardım. Dün biraz daha işe hakim gibi hissediyorum demiştim, bugün o his x2 oldu. Yapamam edemem diyordum, yapabiliyor edebiliyormuşum. Çok motiveyim bu aralar, bir şeyi batırmazsam bu his bana 1 ay yeter 😅
- Ev kirlenmemiş ama mutfak kirlenmişti bi süpürdüm, balkonu da süpürdüm akşam biraz orada vakit geçirmek istiyorum. Hava soğuk ama olsun mont falan giyeriz 😅 Odaları topladım çamaşırları katladım, hiç sevmiyorum ama içimdeki o gücü bulabilirsem dolaba yerleştireceğim akşam. Ama umudum yok.
- Vakit bulduğumda da hemen bi yemek yaptım.

Misim şu an 🥰

Ben de sabah güzel bi kahvaltı yaptım sonrasında da kısa bi yürüyüş. Daha sonra da sabahtan beri Winston Smith ile beraber cilt bakım topiğinde fink atıyorum😂😂😂 kendime bir bakım kombinesi oluşturucam, neler yapacağıma, neler alacağıma karar vermeye çalışıyorum
Girl 🥰😂❤️Sen de skinkeyr cakisin artık 😂

İyi akşamlar kızlarr
Bi kaç gündür yazamıyorum iş güç ev işi yemek kitap okumayla geçti günlerim
Arada da kuran okuyorum az az da olsa :)
Kitabımı bitirdim yeni kitaba başladım
Az sonra yine okuyacağım kitap 😍

Günaydın canım kadınlar 🌼🌼
Dün akşamdan başlayan bir sancı yüzünden siteye giremedim sabah da regl oldum ama hala tam sökmedi. Neyse şanslıyım ki işe gitmedim bugün evdeyim. Dün akşam amazon primeda seni geri istiyorum adlı bir romantik komedi izledim güzeldi yani eğlenceliydi. Özellikle başrol oyuncusu güzel kadın kalıplarına dayatılmış biri değildi bu açıdan hoşuma gitti kendine has güzelliği olan biriydi.
Sabah Disney'de esrarengiz kasaba izledim 2 bölüm ve çok sevdim baya sardı beni. Hatta ilk fırsatta kitaplarına da bakacağım.
Şimdi adaçayımı içtim oturup biraz kitap okuyacağım.

Günaydın canım kadınlar 🌼🌼
Dün akşamdan başlayan bir sancı yüzünden siteye giremedim sabah da regl oldum ama hala tam sökmedi. Neyse şanslıyım ki işe gitmedim bugün evdeyim. Dün akşam amazon primeda seni geri istiyorum adlı bir romantik komedi izledim güzeldi yani eğlenceliydi. Özellikle başrol oyuncusu güzel kadın kalıplarına dayatılmış biri değildi bu açıdan hoşuma gitti kendine has güzelliği olan biriydi.
Sabah Disney'de esrarengiz kasaba izledim 2 bölüm ve çok sevdim baya sardı beni. Hatta ilk fırsatta kitaplarına da bakacağım.
Şimdi adaçayımı içtim oturup biraz kitap okuyacağım.
Geçmiş olsun regl ağrısı bende yaşıyorum 🤦‍♀️

Esrarengiz kasabayı oğlumla biz severek izlerdik
Gumball da çok güzeldi
Kitabı da var biraz değişik
Günlük 3 ismi
İçeriğinin fotosunu atabılırım isterseniz☺️

Geçmiş olsun regl ağrısı bende yaşıyorum 🤦‍♀️

Esrarengiz kasabayı oğlumla biz severek izlerdik
Gumball da çok güzeldi
Kitabı da var biraz değişik
Günlük 3 ismi
İçeriğinin fotosunu atabılırım isterseniz☺️
Günlük 3ü çok merak ediyorum. Gumball fanıyım bu arada 🌼 kitabın içeriğini atarsanız çok mutlu olurum

X