Ona son bir mesaj atmalı mıyım ? (Uzak mesafe ilişkisi)

seahorse88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2012
30
13
Adamın hayatında biri vardır. Bir görüşme için kimse bu kadar karalar bağlamaz. Istese gelirdi. Ayrıca mektubunu almıştır karşılık vermeyeceği için toz olmuş adam.
Aslında mektubumda ne bir özür ne bir yalvarış ve de ne bir özür niteliği vardı sadece yaşanan olaylara birde benim çerçevemden bakabilmesini istediğim, onun bana olan tutumlarından dolayı neler hissettiğim,onun hatalarını benim hatalarımı anlatan ve ona hala çok değer verdiğimi anlatan cümleler yazıyordu kendimi küçük düşürücü hiç birşey de yazmadım. En sonunda da arkadaşlığımız bu kar küresi(önceden aldığım hediye) gibi Baki olsun yazdim ve sonunda da geç te mutlu yıllar dileklerimle bitirdim. Şimdi bu devirde kim kime mektup yazıp gönderir ?En azından olgun bir insan gibi teşekkür edip ama artık görüşmek istemediğini belirtebilirdi cevapsız kalması büyük ayıbı oldu en azından gerçek kişiliğini gördüm.. İleride çok pişman olacağını da düşünüyorum benim gibi benim gibi güzel ve eline mesleğini alabilmiş bir kızı o kaybetti ..

Sylvia Plath

Bütün dünya ölüme düşer kapattığımda gözlerimi.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2014
1.894
3.456
Bir kere görüşülmüş diye bağlanamaz mi insan, neden? Kızın dunyasinda zaten önce yazismayla, konuşmayla yer etmiş adam. Öncesinde uzun süre yazisip, konuşunca, görüşmeden önce etkilenme oluyor zaten. O kişinin ruhuna bile kapilabilir insan, fikirlerine. İlla selam bugün bulusalim yarın, haftada üç gün türü aşklar baba gore değil sanırım :) ben de uzaklık, özlem seviyorum

seahorse88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2012
30
13
Başını ortasini ve sonunu okudum. ogretmenmissiniz, keşke paragrafin önemini de bilseniz. Bu haliyle okunması gerçekten çok güç.
Konuya gelince, yaz gitsin beee. İçinde kalacağına senden çıkmış olur en azından.
Bir de mektup demissin, ben de ayrılık mektubu atmayı çok seviyorum, romantik ve komik bir tarafı var bence :))
Ama çocuğun umrunda değilsin, yani yazsan da umursamayacaktir,yazmasan da.
Mesaj atacaksan da 'belki bir tepki verir' diye değil 'icim rahatlasın en azindan' diye at
İnanın anlaşılır yazabilmek için elimden geleni yapmaya çalıştım. Fazla uzun yazdığımı biliyorum ama detaylı yazdım ki doğru anlaşılıp iyi fikirler verilebilsin diye çok doldum ve çok üzgünüm bu aralar bu yüzden kusura bakmayın artık.. Atarsam daha da küçük düşmezmiyim ki onun peşinden koşuyor havası verebilirim çünkü bilmiyorum.. Yazarsam tepki verebilir belki ama sonuç gene benim açımdan tekrar bir hayal kırıklığı olabilir bunu yaşamaktan korkuyorum anca anca toparlanma aşamasındayım çünkü.. 😔

lokmatatlisiyim

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2020
230
242
24
Cok arabesk hisler yasiyosunuz her seyin fazlasi zarar... Olan oldugu kadardir. Hem bak kendi de demis " ben emin olamadigim icin senle gorusmedim" diye. seninle o kadar hafta oylesine yalan yalan konusmus. bak allah kurtarmis seni boyle bi sey olmasa 1 sene 2 sene sonra bunu diyip bitirse iste o zaman daha kotu olurdun.

bi de bence yazmayin. yazmak istese o yazardi malesef yazmaniz sadece negatif etki yapar.

seahorse88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2012
30
13
Sana artik gururlu olmak yakışır. Istersem aşkımdan öleyim, hayatta arayip sormam, mesaj atmam. O bensiz yasayabiliyorsa ben onsuz haydi haydi yasayabilirim diye düsünürüm.
Doğru söylüyorsun. Elbette kimse kimseye muhtaç değil ve bende önüme bakabilirim.. ama umut verilerek böyle yarı yolda bırakılmak, boşluğa itilmek bir anda bu bana koyuyor sadece.. Ben artık hayatımda doğru insanı bulup, birini sevip ,sevilip, kısmetse evlenmek istiyorum. Bunun için çok hayaller kurup dua ediyorum. Geçmişteki yaralarımdan dolayı tekrar bir hayal kırıklığına kalbim dayanmıyor artık..

seahorse88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2012
30
13
1 kere görüşülmüş. Başka da bir şey demiyorum.
Evet 1 kez görüşüldü. Ama daha önceki zamanlarda da konusmusluğumuz var. Şunu belirtmek isterim ben o bir kez de olsa görüşmede çok etkilendim ve aynı hisleri onunda yaşadığını iyi biliyordum. Uzaktayken bile kalbim yerinden çıkacak gibiydi bu nasıl bir enerjiydi aramızdaki anlatamam bu beni daha çok etkiledi sanırım.. Kimse bilemez sonuçta neler hissettiğini o an bir anda çekim olabiliyormuş demekki.. Tek farkımız sanırım ben fazla bağlandım duygusal yaklaştım.. O da son zamanlarda olaya kendini bir anda çekip mantıksal yaklaşmış denemiş erkekler kadınlardan daha çok acımasız olabiliyor. Keşke sonu böyle bitmeseydi ben güçlü duramadım..

seahorse88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2012
30
13
Wattpad hikayesi yazmayın lütfen konu sahibi, mümkünse az ve öz cümlelerle derdinizi paylaşın. Çok uzun kolay kolay kimse okuyup doğru yorum yazamaz bu yüzden.
Kusura bakmayın uzun olmuş farkındayım ama ben de anlaşılır yazmaya özen göstermeye çalıştım zaten. Detaylı yazdım ki arkadaşlarımdan iyi ve doğru tavsiyeler alabilmek için. Size çok uzun geldiyse ve böyle düşünüyorsanız lütfen okumayın buraya da yorum yazmayın zaten. Teşekkürler..

seahorse88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2012
30
13
Sakın atmayın. Ben yapıp pişman olmuş biri olarak söylüyorum size bunu ne kadar zor gibi görünse de hiçbir şey dayanılmaz değil. Birlikte olmak isteyenler bir yolunu bulup olur. İnsan böyle davrandıkça kendine saygısını yitirdiğini düşünüyor ve bu bir insanın kendine yapabileceği en büyük kötülük. Kimseyi kovalamayın. Yanınızda olması gereken zaten olur.
Çok doğru söylüyorsunuz. Atmamak daha doğrusu evet bunu benim çevremdeki yakın arkadaşlarımda söylüyor. Ama hayal kırıklığı, bir anda boşluğa düşmek ve en son değer verdiğini söyleyip iyi dileklerde bulunuyorsun ve ondan kocaman bir sessizlik işte bu bana koyuyor. Kendi bilir ben de yoluma elbet bakabilirim ama kimseyi yara bandı yapamam önce kalbimin soğumasını beklemeliyim.. Böyle erkekler yüzünden de onlara olan güvenimiz kayboluyor işte..

seahorse88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2012
30
13
Bir kere görüşülmüş diye bağlanamaz mi insan, neden? Kızın dunyasinda zaten önce yazismayla, konuşmayla yer etmiş adam. Öncesinde uzun süre yazisip, konuşunca, görüşmeden önce etkilenme oluyor zaten. O kişinin ruhuna bile kapilabilir insan, fikirlerine. İlla selam bugün bulusalim yarın, haftada üç gün türü aşklar baba gore değil sanırım :) ben de uzaklık, özlem seviyorum
Teşekkür ederim desteğin için :) 1 kez görüşmeme rağmen aramızda büyük bir çekim olduğu için ve çok etkilendiğim için zaten çabucak bağlandım.. sonraki telefon görüşmelerimizi, yazışmalarımızı anlatmıyım o kadar duygusal ve içtendi ki görüntülü sohbetteyken bile konuşmadan sadece bakıştığım utanıp telefonu kapatmisligimiz vardı. Ve dediğin gibi insan insanın ruhunu hissedip te aşık bile olabiliyor. Hislerimle yaşamayı seviyorum bende. Bu duyguları yaşamayıp ta ne de çok dip dibe olan çiftler var. En önemlisi de Allah veriyor bu duyguları iyi kullanabilene.. ama alıyorda bir anda istedi mi. Ben ilk başlarda öyle çok mutluydum ki bitmesin diyn ben daha çok cabalamistim son zamanlarda o da kendi çapında emin olamama tavırları ve kararsızlıklar yasiyormus ama benimle hala umut verici konuşmalar.. Olmayınca bazı şeyler ve tek taraflı çabayla kalbim daha fazla dayanamadı buna kırılıp inciniyordum Allah ta benim daha fazla üzülmeme dayanamayıp içimdeki bu sevgiyi aldı benden belki de onun yerine acı verdi onu unutmam için..

Justalittlebityourheart

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2020
862
1.782
Çok doğru söylüyorsunuz. Atmamak daha doğrusu evet bunu benim çevremdeki yakın arkadaşlarımda söylüyor. Ama hayal kırıklığı, bir anda boşluğa düşmek ve en son değer verdiğini söyleyip iyi dileklerde bulunuyorsun ve ondan kocaman bir sessizlik işte bu bana koyuyor. Kendi bilir ben de yoluma elbet bakabilirim ama kimseyi yara bandı yapamam önce kalbimin soğumasını beklemeliyim.. Böyle erkekler yüzünden de onlara olan güvenimiz kayboluyor işte..
Evet iyi dileklerde bulunmuşsunuz ona bile cevap vermemiş bırakın siz de sessizliğe gömülün. Erkeklerin duyguları bir anda yükselip bir anda bitiyor bu da hayal kırıklığına yol açıyor. Eminim çok üzülüyorsunuzdur çok ama çok zor biliyorum yaşadım. Sizi çok da iyi anlıyorum ama ilerde dönüp baktığınızda diyeceksiniz keşke o mesajı atmasaydım çabalamasaydım. Biri için çabalamaya başladığınız an o kendini daha değerli hissedip geri çekiyor. Unutmayın kendi dünyanızda en çok siz değerlisiniz, başkası için kendinizi yıpratmayın daha fazla. Zaman her şeyin ilacı. Her şey gönlünüzce olur umarım♥️

seahorse88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2012
30
13
Cok arabesk hisler yasiyosunuz her seyin fazlasi zarar... Olan oldugu kadardir. Hem bak kendi de demis " ben emin olamadigim icin senle gorusmedim" diye. seninle o kadar hafta oylesine yalan yalan konusmus. bak allah kurtarmis seni boyle bi sey olmasa 1 sene 2 sene sonra bunu diyip bitirse iste o zaman daha kotu olurdun.

bi de bence yazmayin. yazmak istese o yazardi malesef yazmaniz sadece negatif etki yapar.
Evet belki de Allah kurtardı beni ondan.. Herşeyde vardır bir hayır.. Peki numarasını sileyim mi sizce artık o silmediğimi gördükçe benim beklediğimi falan düşünüyor olabilir gerçi o da silmemiş...ki en son gönderdiğim mektupta iyi dileklerde bulunup arkadaşlığımız baki kalsın gibisinden yazmıştım silersem tutarsız olur muyum biraz zaman geçip öyle mi sileyim yoksa ?

nur35nur

Hayat kısa, kuşlar uçuyor...
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2012
6.370
12.538
Aslında mektubumda ne bir özür ne bir yalvarış ve de ne bir özür niteliği vardı sadece yaşanan olaylara birde benim çerçevemden bakabilmesini istediğim, onun bana olan tutumlarından dolayı neler hissettiğim,onun hatalarını benim hatalarımı anlatan ve ona hala çok değer verdiğimi anlatan cümleler yazıyordu kendimi küçük düşürücü hiç birşey de yazmadım. En sonunda da arkadaşlığımız bu kar küresi(önceden aldığım hediye) gibi Baki olsun yazdim ve sonunda da geç te mutlu yıllar dileklerimle bitirdim. Şimdi bu devirde kim kime mektup yazıp gönderir ?En azından olgun bir insan gibi teşekkür edip ama artık görüşmek istemediğini belirtebilirdi cevapsız kalması büyük ayıbı oldu en azından gerçek kişiliğini gördüm.. İleride çok pişman olacağını da düşünüyorum benim gibi benim gibi güzel ve eline mesleğini alabilmiş bir kızı o kaybetti ..
7 yıllık eşim ben hamileyken sanal alemden sevgili bulunca boşadım. Bebeğimi kaybettim o uzuntuyle. Yanı adam 7 yıllık hamile karısını umursadi senin mektubun inan zerre etkilememiştir. Sadece tamamen her yerden engelle uzak dur. Ve mesleğini eline almış kızı kaybetti ilerde üzülür vs çok boş arabesk sozler. Inan bu tipler zerre umursamaz gününü gün ederler. Kendini boşuna üzme lütfen.

nur35nur

Hayat kısa, kuşlar uçuyor...
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2012
6.370
12.538
Yapilacak tek şey
Erkekler genelde bir sürü kadına aynı anda yazıyorlar. Bir kere görüşülen adama tabi ki baglanilmaz çünkü genelde yalancılar.

lou salome

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2015
2.884
7.298
Evet belki de Allah kurtardı beni ondan.. Herşeyde vardır bir hayır.. Peki numarasını sileyim mi sizce artık o silmediğimi gördükçe benim beklediğimi falan düşünüyor olabilir gerçi o da silmemiş...ki en son gönderdiğim mektupta iyi dileklerde bulunup arkadaşlığımız baki kalsın gibisinden yazmıştım silersem tutarsız olur muyum biraz zaman geçip öyle mi sileyim yoksa ?
Yaaa bişey diyim mi.
O kadar ayrıntıcısınız ve o kadar uzun uzadıya dert anlatıyorsunuz ki, kusura bakmayın ama boğucu geliyorsunuz.

Burcunuz balık mı? Balıklar genelde mıy mıy mıy, lafı uzatırlar, mızmızlanırlar.

İnanın kırılmanızı istemem ama adama da çok uzun uzadıya şeyler yazdıysanız boğulmuştur.

Sandığınız kadar derinlikli bir ilişkiniz olsa, o da kopamazdı.

Bir de allah kurtardı ne demek. Adam sizi istemiyor olabilir ama başkasıyla uyumlu bir ilişkisi olabilir. Bu onu kötü yapmaz.