Önden burnu güzel yapan doktor tavsiyesi

Geveze Sirin

Guru
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2011
169
37
selamlar kızlar burun estetiği için forumu uzun zamandır takip ediyorum, ben de ameliyat olmayı planlıyorum. benim asıl şikayetim önden burun ucum geniş ve top gibi burun sırtımda kemiklerim de belirgin bunların daha zarif görünmesi için ameliyat olmayı istiyorum ama çoğu doktorun önden burnu şekillendirmede çok başarılı olmadığını, ameliyattan sonra eskisinden daha geniş burun yaptıklarını görüyorum. sizce ön görüntüde başarılı doktorlar kimler? teşekkür ederim tavsiyeleriniz için

Ben Burak Bayraktar’a oldum, şuan 2. Ay olmasına rağmen çok memnunum bir bakın isterseniz instagramdan.

Bende de böyle bir sebep vardı ve ameliyat oldum. Yandan kemer yoktu sadece ucu genişti. Kendi doktorum bir miktar küçülttü, daha da zariflwşecwk diyor ama ufak tefek asimetriler var düzelir mi bilmiyorum

Ben Burak Bayraktar’a oldum, şuan 2. Ay olmasına rağmen çok memnunum bir bakın isterseniz instagramdan.
teşekkür ederim bakıcam doktorunuza
Bende de böyle bir sebep vardı ve ameliyat oldum. Yandan kemer yoktu sadece ucu genişti. Kendi doktorum bir miktar küçülttü, daha da zariflwşecwk diyor ama ufak tefek asimetriler var düzelir mi bilmiyorum
eğer yeniyse kesinlikle ödeminiz vardır eminim zamanla daha da zarif bir burun ucu olur

Merhaba sizde yakın zamanda ameliyat olmuşsunuz. Hiç ödeme bağlı ön profilden eğrilikler yamukluklar farkettinizmi burnunuzda
Yeni gördüm mesajınızı kusura bakmayın. Evet ödemden dolayı burnum bir tık sola doğru eğriydi. Şuan 4 ay oldu ve düzeldi.

Bende burnu önden düzgün yapan bir doktor arıyorum
ne tarz bir ön görüntüyü beğeniyorsunuz? kendi burnunuzda şikayetçi olduğunuz şeyler ne? daha önce bir doktorla görüştünüz mü? kalın derili mi ince derili misiniz? bunlara göre incelemeniz için bi iki doktor ismi söyleyebilirim

ne tarz bir ön görüntüyü beğeniyorsunuz? kendi burnunuzda şikayetçi olduğunuz şeyler ne? daha önce bir doktorla görüştünüz mü? kalın derili mi ince derili misiniz? bunlara göre incelemeniz için bi iki doktor ismi söyleyebilirim
Burnum kemerli ve ince derili. Ucuda düşük biraz . Yaşım büyüdükçe düştü malesef. Önden burun deliklerim görünsün istemiyorum. Doğal olsun istiyorum. Kalkık olmasın yani ama düşüklüğü gitsin. Şaban çelebi ve turgut yüce ile görüştüm. Onların yaptığı burunları beğeniyorum

X