önerilerinizi bekliyorum!!!

P

pinar-20

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi pinar-20
slm kızlar bu sene mont olarak ne alsam bi türlü karar veremedim yaşım 21 önce deri taba renginde mont alıcaktım daha sonra şu sıralar pek deri modası yok gibi sanki bugün dolaştım beyaz yada sarı kaşe kabanlar çıkmış sarılar süper çok beğendim ama sizlerinde fikirlerini almayı düşündüm sizce bu yıl mont olarak ne tercih edilmeli bir diğer sorumda çizme hakkında nasıl çizme alınmalı a.s.

• Konu Sahibi pinar-20
asıl bu yıl deri mont moda sanki.
hiçbir kış başında bu kadar deri mont tarzı şey görmemiştim.
her mağazada kesin var buaralar.
ama modaya göre değil sana yakışana göre giyinmeni tavsiye ederim.
deri mont çünkü herkese yakışacak birşey değil, bazı insanlarda çok eğreti duruyor mesala.
kaşe kaban çok severim ben, bugün alcaktım hatta ama beyaz beğendim, annem izin vermedi sürekli kuru temizlemeyemi vercez diye :lepi:
çizme olarak modayı soruyorsan aslında, bilek hizzasında botumsu çizmemsi şeyler moda, ama ben hiççç beğenmiyorum, iş kadınlarına yakışır ancak. uzun deri çizmeler her zaman çok güzel, özellikle taba rengi.

• Konu Sahibi pinar-20
herkeste olan bir şeyi alma derim ben, dükkanlar da en çok ne var hele onlardan uzak dur..Önce dükkanlarda askıya çıkıyor çoğu konfeksiyon sonra da taklidini yapıyolar çok ucuza, o zamanda herkes bir örnek oluyor...

canım nasıl bir şey istiyorsun spor mu klasik mi bilmiyorum ama ben bu sene japon stili denilen mont ve kabanları beğeniyorum.Gittigidiyor da bir sürü örneği var bakabilirsin...Ayrıca derinin ve kaşenin yeri her zaman farklıdır, derimodun taba kısa montları ile network'un kaşe kabanlarını çok beğenirim, ama maalesef henüz alamadım :) malum baya pahalılar...

Ama ben yerinde olsam yani 21 yaşında :) poloya bir uğrardım...Yaşına göre çok güzel modeller bulabilirsin

• Konu Sahibi pinar-20
bak mesela bu kombinasyon süper

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi pinar-20
öncelikle hepinize çok teşekkür ederim süpersiniz fikirlerinizi dinlicem. belirtmeden geçmek istemedim bende bilek hizasında biten çizmeleri hiç sevmiyorum taba rengi uzun çizmeler süper bencede.
firstdaycım polo dediğin neresi bilemiyorum ben denizlide oturuyorum daha önce hiç duymamıştım ama gönderdiğin kombinasyon süpermiş çok beğendim ama poloyuda şimdi araştıyorum. ikinizide öpüyorum sevgiler

• Konu Sahibi pinar-20
cnm bak ben beyaz mont aldım mango dan oda çok güzel oluyor
eğer 3 5 tane montun warsa beyaz al
ama eğerki az varsa montun beyaz alma
hergün giyemiyosun çünkü

• Konu Sahibi pinar-20
bak sana bir kaç öneri de benden.
u407215f1izhusonswf6.jpg

u850505f1ngejplgkts4.jpg

u407215f1vwcxyjobvh7.jpg

u407215f1mqubybohym9.jpg

u407215f1lnexgpqvol0.jpg

• Konu Sahibi pinar-20
Herkesde olan birşeyi alma bence...
Moda diye ne yana baksan hep aynı tarz montlar pek iç açıcı olmuyor...

ben yeni mont aldım geçen hafta
alırken farketmemiştim ama içi çıkabiliyo ceket niyetine de kullanılıyomuş
çok hoşuma gitti
erk. ark. bayıldı çok yakışmış dedi
koyu kahverengi aldım spor tarzı

X