Saç Rengi ve Saç Boyama önerisi olan?

rex

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2009
52
0
29
kızlar merhaba benim adım kübra aranıza yeni katıldım.ama benim bi sorunum var öneri olan var mı ben kaynak saç yaptırdım ve benim doğal saç rengim açık kahve ama sarılarda var kuaför bana siyah saç taktı dediğine göre hiç işlem görmemiş bi saçmış gerçektende aralarda beyazlar var ama ben saçımı boyatmak istemiorm bu kaynak saçların rengini nası açabilirim? kuaförede söledim saç yıpranır dedi ama pek te önemsemedim saçlar şu anda takılı deil önerilerinize göre rengini açıcam olursa takıcam lütfen yardım edin:Saruboceq:

eeet sonra ben itiraz ettim ben halledicem dedi ama hiç bişi yapamadı

ama kendi saç rengini tutturmak çok zor olur yani açıcıyla açsanda kendi saç rengine benzemezsede kötü olur kuaförün yapsın madem

bikere kaynak ve çıt çıt ne renk olursa olsun aldığında kuför onu senn saç rengne uygn olrk boyaması lazım bn çıt çıt almştm ilk sarıydı bnm saçlrmda karml gbi flndı boyadı para flanda almadı hatta ben o saçı 3 kere flan siyha boyayıp açtm bnm saçım yandı ona bişi olmadı zaten yancaksa yani kaliteli diildir ozaan hiç alma aynı şekilde kaynakda yaptrmştm kaynaktada saçmla aynı renge booyadı ve öyle taktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…